*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ شعبان ۱۴۴۰ \ Friday, April 19, 2019
حجت الاسلام حسینی خواستار شد:
اجرای تفاهم نامه اوقاف و دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد همدان
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان همدان گفت: به منظور توسعه و هدفمندی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و پرهیز از موازی کاری و همچنین ارتقاء سطح همکاری های فرهنگی- اجتماعی و هنری و بهره گیری بهینه از امکانات موجود تفاهم نامه ای میان اوقاف و دبیرخانه کانون های مساجد همدان تنظیم و اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۲۲:۳۷
مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه همدان:
ارتباط پایدار بین ائمه جمعه و مدیران اوقاف برقرار شود
حوزه/ مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان گفت: اگر در سفر مسئولان اوقاف به شهرستان ها طوری برنامه ریزی شود که با ائمه جمعه نیز دیدار صورت گیرد، مطمئنا نتیجه این ارتباط حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان:
وقف های حوزوی در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است
حجت الاسلام کاروند با بیان این که موقوفات حوزه های علمیه در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است گفت: در استان همدان نیز وقفی که مربوط به این حوزه باشد، تنها یک مورد می باشد و آن هم در شهرستان تویسرکان است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۰
نماینده ولی فقیه در همدان:
امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلوددشمنان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان: امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلود انواع و اقسام دشمنی ها است و همه این ها تلنگری است برای امت اسلام که بصیرت و هوشیاری خود را روز به روز افزایش دهند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۳۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:
تحقق ۱۰۰ در صدی سهمیه اصفهان در تربیت حافظان قرآن
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بالغ بر ۸۶ هزار نفر در سراسر استان اصفهان در جوار امامزادگان عظیم الشان در طرح ملی حفظ قرآن، با حضور ۵۷۰ مربی تحت آموزش قرار دارند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۱:۴۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
با کمبود وقف های قرآنی مواجه هستیم/ جامعه امروز به وقف‌های قرآنی نیاز دارد
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: وقف در حوزه گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) یکی از نیازهای جامعه امروز است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۲۸
اجرای طرح وقف مصحف شریف در اصفهان
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یکی از اهداف اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآنو برپایی دوره های قرآنی با محوریت بقاع متبرکه در راستای تبدیل امامزادگان عظیم الشان به قطب های فرهنگی است.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۴۱
مدیر کل اوقاف و امورخیریه اصفهان خبرداد:
اصفهان سال ۹۸ میزبان مسابقات کشوری قرآن است/ وقف ۶هزار قرآن در سال ۹۶
حجت الاسلام صادقی از میزبانی اصفهان در سال ۹۸ برای مسابقات مرحله ای کشوری قرآن خبرداد و بر امر برنامه ریزی و هماهنگ نهادهای مربوطه خاصه شهرداری و استانداری اصفهان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۱۵
یزدی ها بیش از ۵۰ وقف در سال جاری ثبت کردند
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: از ابتدای سا جاری تا کنون تعداد ۵۴ وقف جدید در شهرستان های به ثبت رسیده که بیشترین تعداد وقف در تفت و یزد می باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۴
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی خبرداد:
آموزش ۳ هزار نفری حفظ قرآن در خراسان شمالی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، مباحث قرآن و اشاعه فرهنگ قرآنی را از جمله نیازهای روز جامعه دانست و بر ضرورت ایجاد وقف‌هایی در این حوزه تأکید کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۰۹:۱۵