*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
ویژگی های امام جمعه جدید همدان از نگاه هم مباحثه ای
حوزه/ حجت الاسلام خطیبی گفت: داشتن صعه صدر و خوش برخورد بودن با مردم و در حالت کلی مردم داری از دلایلی است که به موفقیت نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در استان همدان امیدواریم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: روحانیت هزینه عزت می‌دهد نه هزینه ذلت
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به اینکه روحانیت هزینه عزت می‌دهد نه هزینه ذلت، گفت: در آستانه چهل‌سالگی می‌بینیم هنوز ایران شهید می‌دهد، زیرا بقای روحیه انقلابی و جهادی نیازمند شهادت شهیدان است.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۵:۰۲
استاندار جدید خراسان شمالی: مردم به‌اندازه کافی مشکلات دارند/ مدیران گره گشایی کنند
حوزه/ شجاعی با بیان اینکه مردم به‌اندازه کافی مشکلات دارند باید آن‌ها را حل کرد و اکنون دانایی و علم به حل مشکل لازم است، گفت: مدیران درد استان را در بخش خود پیدا و آن را درمان کنند، به این معنا که باید پزشکان دستگاه خود باشند و مشکلات را درمان کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: جابجایی پی‌درپی مدیران آسیب زا است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با انتقاد از تغییرات مداوم استانداران این استان، گفت: جابجایی پی‌درپی مدیران به خراسان شمالی آسیب زیادی وارد کرده است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۶
استاندار سابق خراسان شمالی:
ائمه جمعه خراسان شمالی دخالتی در انتصابات استان نداشتند
حوزه/ استاندار سابق خراسان شمالی با بیان اینکه نمایندگان استان در مجلس صرفاً در انتخاب مدیران پیشنهاد می‌دادند و اصرار بر انتصابات نداشتند، گفت: همچنین ائمه جمعه این استان دخالتی در انتصابات استان نمی‌کردند که این موضوع شایسته قدردانی و سپاس است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در اولین دیدار با استاندار جدید:
مردم مستحق بهترین خدمات هستند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در دیدار با استاندار جدید خراسان شمالی گفت: جاده منتهی به استان گلستان که برای این خراسان شمالی سرنوشت‌ساز بوده اما با مصیبت‌های فراوانی روبرو است را به سرانجام برسانید.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۰:۲۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: ورزش و ارزش‌ با یکدیگر گره بخورند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه مسائل اخلاقی باید ملکه ذهن و وجود همه آحاد مردم به‌ویژه ورزشکاران شود، تأکید کرد: باید ورزش‌ و ارزش با یکدیگر گره بخورند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده است/ در جنگ مجازی مقابله‌به‌مثل کنیم
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده و بر دنیای فیزیکی غلبه کرده است، گفت: تأثیر فضای مجازی بر سیاست، اقتصاد، مدیریت، تعلیم و تربیت و دیگر حوزه‌ها بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۷