*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: ورزش و ارزش‌ با یکدیگر گره بخورند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه مسائل اخلاقی باید ملکه ذهن و وجود همه آحاد مردم به‌ویژه ورزشکاران شود، تأکید کرد: باید ورزش‌ و ارزش با یکدیگر گره بخورند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده است/ در جنگ مجازی مقابله‌به‌مثل کنیم
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده و بر دنیای فیزیکی غلبه کرده است، گفت: تأثیر فضای مجازی بر سیاست، اقتصاد، مدیریت، تعلیم و تربیت و دیگر حوزه‌ها بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۷
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: لشکر «جندالله» در فضای مجازی تشکیل شود
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی از فعالان فضای مجازی استان خواست تا فضای مجازی را با کادر سازی و به‌عنوان لشکر جندالله، به خوبی در دست بگیرند و با سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دقیق در مقابل جبهه مجازی دشمنان به پا خیزند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نتیجه پیوند دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: نتیجه پیوند خوردن دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و حیای زنان جامعه ایرانی اند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و زنان جامعه اسلامی هستند و می‌خواهند ذهن مردم را از مسائل اعتقادی و دینی پاک کنند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۱۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
جوانان و نوجوانان در اداره مساجد سهیم و دخیل شوند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر این که جوانان و نوجوانان در اداره مساجد سهیم و دخیل شوند، گفت: حساسیت مسجد در تراز انقلاب بر کسی پوشیده نیست و لازم است هیئت‌امنای مسجد با مدیریت جهادی نسبت به پیگیری امور آن تلاش مضاعف داشته باشند
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۴:۴۹
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: قضات با روحیه مدارا و مردم‌داری حکم صادر کنند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: قضات باید با روحیه مردم‌داری حکم صادر کنند و در مقام قضا طرفدار حق و یاور مظلوم باشند.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۲:۴۱
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
مردم پیش از حضور در نماز عید فطریه های خود را پرداخت کنند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر اینکه مردم ‏دقت کنند که پیش از حضور در نماز عید فطر فطریه های خود را پرداخت کنند؛ گفت: هنگامی که ماه ‏رمضان تمام می‌شود تا زکات فطره خود را پرداخت نکنیم، روزه به جایگاه اصلی نمی‌رسد؛ اما وقتی زکات فطره را پرداخت ‏کنیم ملائکه روزه ما در طبقی از نور به جایگاه اصلی می‌رسانند.‏
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۵۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد:
معرفی ۴ ابرمرد در قرآن کریم/ وحدت نیاز اصلی جهان اسلام است
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم چهار ابرمرد را معرفی کرده است، گفت: ابرمردان صداقت، ابرمردان رسالت، ابرمردان قداست و عبادت و ابرمردان طهارت و تزکیه از جمله این ابرمردان هستند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۱۴
واکنش امام جمعه بجنورد به اقدام احتمالی ارتش
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: زمزمه هایی از انحلال و یا جابجا شدن تیپ شهید دلجویان ارتش مستقر در مرکز استان خراسان شمالی شنیده می‌شود، اما این مسئله خسارت و ظلمی بزرگی به مردم استان خراسان شمالی است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۴:۴۷