*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
استاندار جدید خراسان شمالی: مردم به‌اندازه کافی مشکلات دارند/ مدیران گره گشایی کنند
حوزه/ شجاعی با بیان اینکه مردم به‌اندازه کافی مشکلات دارند باید آن‌ها را حل کرد و اکنون دانایی و علم به حل مشکل لازم است، گفت: مدیران درد استان را در بخش خود پیدا و آن را درمان کنند، به این معنا که باید پزشکان دستگاه خود باشند و مشکلات را درمان کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: جابجایی پی‌درپی مدیران آسیب زا است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با انتقاد از تغییرات مداوم استانداران این استان، گفت: جابجایی پی‌درپی مدیران به خراسان شمالی آسیب زیادی وارد کرده است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۶
استاندار سابق خراسان شمالی:
ائمه جمعه خراسان شمالی دخالتی در انتصابات استان نداشتند
حوزه/ استاندار سابق خراسان شمالی با بیان اینکه نمایندگان استان در مجلس صرفاً در انتخاب مدیران پیشنهاد می‌دادند و اصرار بر انتصابات نداشتند، گفت: همچنین ائمه جمعه این استان دخالتی در انتصابات استان نمی‌کردند که این موضوع شایسته قدردانی و سپاس است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در اولین دیدار با استاندار جدید:
مردم مستحق بهترین خدمات هستند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در دیدار با استاندار جدید خراسان شمالی گفت: جاده منتهی به استان گلستان که برای این خراسان شمالی سرنوشت‌ساز بوده اما با مصیبت‌های فراوانی روبرو است را به سرانجام برسانید.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۰:۲۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: ورزش و ارزش‌ با یکدیگر گره بخورند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه مسائل اخلاقی باید ملکه ذهن و وجود همه آحاد مردم به‌ویژه ورزشکاران شود، تأکید کرد: باید ورزش‌ و ارزش با یکدیگر گره بخورند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده است/ در جنگ مجازی مقابله‌به‌مثل کنیم
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده و بر دنیای فیزیکی غلبه کرده است، گفت: تأثیر فضای مجازی بر سیاست، اقتصاد، مدیریت، تعلیم و تربیت و دیگر حوزه‌ها بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۷
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: لشکر «جندالله» در فضای مجازی تشکیل شود
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی از فعالان فضای مجازی استان خواست تا فضای مجازی را با کادر سازی و به‌عنوان لشکر جندالله، به خوبی در دست بگیرند و با سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دقیق در مقابل جبهه مجازی دشمنان به پا خیزند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نتیجه پیوند دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: نتیجه پیوند خوردن دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۰۲