*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری؛
اجرای ویژه برنامه‌های «حماسه حضور» در خراسان شمالی
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۹ مهر سال ۹۱ به این استان سفر کردند، گفت: همه‌ساله برنامه‌های گرامیداشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به این استان برگزار می‌شود که باید تمامی برنامه‌های امسال برای گرامیداشت سالروز سفر رهبری به استان با عنوان «حماسه حضور» برگزار شود.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۵۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
هجمه به حج و عاشورا، منکرهای مدرن هستند
حوزه/امام‌جمعه بجنورد با اشاره به هجمه‌های جدید دشمنان در رابطه با حج و عاشورا گفت: هجمه قرار دادن حج و عاشورا از جمله منکرهای مدرن هستند.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۱:۳۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
آمیختن معرفت و عرفان در شعر با چاشنی اخلاق غوغا می‌کند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه دشمنان درصدد اختلاف بین شاعران جوان و پیرغلامان هستند، گفت: آمیختن معرفت و عرفان در شعر با چاشنی اخلاق غوغا می‌کند، انقلاب خلق کرده و منشأ اثر می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۱۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
مداحان متناسب با شأن مجالس عزای حسینی مرثیه سرایی کنند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به برگزاری مراسم‌های عزاداری امام حسین (ع) و ایام محرم گفت: مداحان و سخنرانان در مراسم‌های عزاداری بایستی مکمل یکدیگر باشند و نباید علیه یکدیگر موضع‌گیری کنند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۸:۴۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی در جمع ائمه جمعه:
سخت‌گیری در دین را حذف کنیم/ سیاسیون آستانه تحمل خود را بالا ببرند
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به برخی سخت‌گیری‌ها از سوی برخی افراد در دین گفت: در زندگی سخت‌گیری دین بر دیگران را حذف کنیم و واجبات دین را سخت و دشوار جلوه ندهیم، زیرا اصل موافقت با مردم این است که آسان‌گیر باشیم.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۱:۴۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»:
امنیت حج امسال نشانه قدرت و عظمت ایران است/ برگزاری مراسم برائت از مشرکان باشکوه‌تر از هرسال
حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه امسال شاهد یکی از بهترین و امن‌ترین مراسم حج در طول سال‌های اخیر بودیم، گفت: امنیت حج امسال نشانه قدرت و عظمت کشور ایران است.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۳:۲۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»:
رسانه‌ها با قرآن به جنگ اندیشه‌های جاهلی مدرن بروند/ ایجاد نفاق؛ تاکتیک خطرناک دشمن برای نفوذ
حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه در عصر کنونی یکی از بهترین مبارزه‌ها، مبارزه رسانه‌ای است، گفت: رسانه‌ها باید همانند پیامبر(ص) با قرآن به جنگ اندیشه‌های جاهلیت بروند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۱:۲۵
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»:
رئیس‌جمهور توصیه‌های ده‌گانه رهبری در مراسم تنفیذ را از یاد نبرد/ اولویت های دولت دوازدهم
حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اولویت های دولت دوازدهم، تصریح کرد: رئیس‌جمهور باید توصیه‌های ده‌گانه رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ را از یاد نبرد و آن‌ها را عملیاتی کند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲:۴۴
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نقد منصفانه و پیگیری مطالبات مردم از ماموریت های رسانه‌هاست
حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به رسالت مهم رسانه‌ها در جامعه گفت: نقد منصفانه و پیگیری مطالبات مردم ازجمله وظایف مهم رسانه‌ها است.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۰:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»:
برخی به جای خداپرستی، غرب پرست شده اند/ غارت گران غیرت و عفت در کمین نشسته اند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه برخی اشخاص در لباس‌های متفاوت به‌جای خداپرستی، غرب پرست شده‌اند، گفت: اشخاصی که با ارزش‌های اسلامی مخالف و به دنبال جایگزینی فرهنگ غربی هستند، شناسایی و با آنان برخورد جدی شود.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۰۱:۱۵