*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
رئیس مجمع عالی تفسیردر گفت و گو با«حوزه» مطرح کرد:
قرآن"بیان للناس" است نه صرفا مستند پایان نامه و ابزار دریافت مدرک
حوزه/ قرآن کتاب هدایت است، نگاه دانشگاه ها و مراکز تخصصی مرتبط با رشته های قرآنی نیز باید بر این اساس تغییر کند بطوری که بتواند فرهنگ ساز و کارخانه انسان سازی باشد، مجمع عالی تفسیر نشان داده است که از نیازها و عطش اجتماعی به سمت معارف ناب قرآنی و دینی غافل نبوده است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۳۰
دوره آموزش مبلغان راهیان نور در شیراز برگزار می شود
حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان فارس گفت: دوره یک روزه آموزشی راهیان نور با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مبلغین در شیراز برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۵:۰۶
کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد:
قریب به ۲۰۰مبلغ غیر بومی در دهه اول محرّم به نقاط مختلف یزد اعزام شدند
حوزه / کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: قریب به ۲۰۰مبلغ غیر بومی در دهه اول ماه محرم به نقاط مختلف استان یزد اعزام شدند.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۳:۴۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی:
۱۳۰ مبلغ و مبلغه در دهه اول محرم در دشتی اعزام شدند
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی از اعزام ۱۳۰ مبلغ و مبلغه در دهه اول محرم در شهرستان جهت اقامه عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شهرستان خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۱:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان یزد:
تا پایال سال جاری تعداد مدارس امین استان یزد به ۱۰۰مدرسه افزایش خواهد داشت
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین شمس با اشاره به اینکه تا پایال سال جاری تعداد مدارس امین استان یزد به ۱۰۰مدرسه افزایش خواهد یافت ، گفت: تعداد قریب به ۳۰۰مبلغ در سال گذشته به مدارس امین استان یزد اعزام شدند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خبرداد:
چهارهزار مبلغ درماه محرم و صفر اعزام می شوند/ روشنگری مهمترین رسالت مبلغان در محرم و صفر است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات خراسان رضوی گفت: ظرفیت شبکه تبلیغ استان ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است و با توجه به این امر، چهارهزار نفر در محرم و صفر در سطح خراسان رضوی اعزام خواهند شد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۵:۳۲
هم‌زمان با ماه محرم؛
مبلغین به امامزاده‌های شاخص خراسان شمالی اعزام شدند
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ۶۵ امامزاده و بقعه متبرکه استان، گفت: در قالب این طرح ۵۳ روحانی مبلغ از حوزه‌های علمیه قم و مشهد به امامزاده‌های شاخص استان اعزام شدند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۴:۴۵
اعزام ۸۰ مبلغ عاشورایی به نقاط مختلف استان قم
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قم گفت: ۸۰ مبلغ عاشورایی در ایام دهه اول محرم به نقاط مختلف استان اعزام می شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۱۴
هم‌زمان با ماه محرم؛
۱۵۰۰ روحانی مبلّغ به مساجد خراسان شمالی اعزام می‌شوند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با ایام محرم، هزار و ۵۰۰ مبلغ دینی بومی و غیربومی با هدف بیان ابعاد واقعه عاشورا به مساجد و حسینیه‌های مناطق شهری و روستایی استان اعزام می‌شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۶:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد:
فعالیت ۷۸ مدرسه امین در استان بوشهر
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر، تعداد مدارس امین استان را ۷۸ مدرسه اعلام کرد و گفت: در همه این مدارس یک روحانی مبلغ در کنار دانش آموزان حضور دارد و به تقویت معارف دینی می پردازد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۶:۱۶