*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در طرح ملی آرامش بهاری که در امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی که از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۴ فرورین‌ماه ادامه داشته بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر مهمان امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی شدند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۲
رئیس اداره اوقاف شهرستان طبس خبر داد:
پایان طرح آرامش بهاری ۹۸ در بقاع متبرکه طبس/ تشرف ۵۷ هزار زائر
حوزه/ رئیس اداره اوقاف شهرستان طبس با بیان اینکه در طول طرح آرامش بهاری بیش از ۵۷ هزار زائر به به زیارت بقاع و امامزادگان طبس رفتند، گفت: همچنین در این مدت ۴ هزار و ۵۰۰ نفر زائر نوروزی در زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه اسکان یافتند.
۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۸:۰۵
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین اعلام کرد؛
بازدید بیش از ۲۴ هزار زائر و مسافر از امامزادگان و بقاع متبرکه قاین
حوزه/رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: از ابتدای شروع طرح آرامش بهاری تا ۱۰ فروردین‌ماه ۲۴ هزار زائر و مسافر از بقاع متبرکه امامزادگان تحت مدیریت اوقاف در قاینات بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۰۲:۲۰
میزبانی امامزادگان خراسان جنوبی از ۱۴۰ هزار زائر در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امامزادگان استان در روز طبیعت امسال (سیزدهم فروردین ماه) میزبان بیش از ۱۴۰ هزار زائر بودند.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۳:۲۸
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
احترام به زائران نشان دهنده فرهنگ اسلامی است
حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: احترام به زائران از مهم‌ترین ملزومات است، لذا متولیان امامزادگان و روحانیون باید احترام زائران را حفظ کنند، چراکه این اقدام نشان دهنده فرهنگ اسلامی است.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۷:۵۰
حضور ۱۶ هزار مسافر نوروزی در امامزادگان خضری دشت بیاض
حوزه/رئیس اوقاف و امور خیریه خضری دشت بیاض گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون ۱۶ هزار و ۴۵۰ نفر زائر به زیارت امامزادگان و بقاع متبركه شهرستان خضری دشت بیاض مشرف شده اند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۰۶
همزمان با طرح آرامش بهاری اجرا می شود؛
برپایی ایستگاه سلامت و بهداشت در جوار ۸ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از برپایی غرفه سلامت در برخی بقاع متبرکه خبر داد و گفت: امسال برای نخستین بار همزمان با طرح آرامش بهاری، شاهد برپایی غرفه‌های سلامت در راستای اجرای نیّات واقفین در سطح بقاع متبرکه هستیم.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۰:۵۴
رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند خبر داد:
بازدید بیش از ۲ هزار نفر از سومین مدرسه تاریخی ایران
حوزه/رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند با بیان اینکه مدرسه شوکتیه پس از دارالفنون تهران و مدرسه رُشدیه تبریز به عنوان سومین مدرسه در ایران محسوب می‌شود، گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از دو هزار و ۳۰۰ مسافر و گردشگر از موقوفه مدرسه شوکتیه و موزه وقف بیرجند بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۴:۵۹
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند و درمیان:
بیش از ۱۵ هزار مسافر نوروزی از ۸ بقعه متبرکه بیرجند و درمیان بازدید کردند
حوزه/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند و درمیان گفت: از آغاز طرح آرامش بهاری تاکنون ( از ۲۸ اسفندماه لغایت ۴ فروردین ماه) بیش از ۱۵ هزار زائر از بقاع متبرکه بیرجند و درمیان بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۰۹:۴۰
بیش از ۷۰ هزار مسافر از خیمه‌های معرفت خراسان‌جنوبی بازدید کردند
حوزه/معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از ۷۰ هزار زائر و مسافر نوروزی از خیمه‌‌های معرفت طرح آرامش بهاری در این استان بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۰:۰۷