*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٩ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, April 26, 2017
امام‌جمعه مانه و سملقان:
میهمان‌کردن نیازمندان، لذت تفریح ۱۳فروردین را چند برابر می‌کند
حوزه/ امام‌جمعه مانه و سملقان با اشاره به تأکیدات اسلام در خصوص دستگیری از نیازمندان، گفت: بهتر است در روز ۱۳فروردین که به فکر تفریح و خوشی خانواده خود هستیم، نیازمندان را نیز بر سر سفره خود میهمان کرده و بدانیم این عمل لذت روز طبیعت را برای خانواده ما چندین برابر می کند.
۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۰۰:۲۹
یک کارشناس مذهبی تأکید کرد:
پرهیز از شادی های نامتعارف در ۱۳فروردین/ نیازمندان را فراموش نکنیم
حوزه/ یک کارشناس مذهبی با تأکید بر دوری مردم از شادی های نامتعارف در روز ۱۳فروردین، تأکید کرد: بهتر است در چنین روزی همانگونه که به فکر خوشحالی خانواده خود هستیم، نیازمندان را نیز فراموش نکنیم.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۱۷:۱۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
خوشحالی روز ۱۳فروردین را با نیازمندان تقسیم کنیم
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به آثار و برکات دستگیری از نیازمندان گفت: بهتر است در ایام نوروز به یاری نیازمندان و فقرا بشتابیم و با اهدا هدیه و رفع نیازها، آنان را خوشحال کنیم و برای مثال اگر به فکر خوشی و شادی خانواده خود در روز ۱۳ فروردین هستیم، به نیازمندان نیز کمک کنیم تا روز خوشی را سپری کنند.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۱۶:۱۷
مدیر مدرسه علمیه مرتضویه نطنز:
با خرافات و بدعت ها مقابله شود
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مرتضویه نطنز، با تاکید بر برخورد و مقابله سرسختانه نهادها و متولیان امر با بدعت ها گفت: صدا وسیما نیز با تمام توان با برنامه های سیاسی، اخلاقی، طنز، اقتصادی و ... باید وارد میدان شود .
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
فعال فرهنگی:
دشمن در تهاجم فرهنگی به نابودی بنیان خانواده می اندیشد
حوزه/ حجت الاسلام فلسفی گفت، دشمن در فرهنگ ابتذال، به دنبال سلب آرامش از خانواده ها و تفرقه افکنی بوده و ما نیز باید با این جنگ مقابله کنیم.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۴:۲۵
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان لرستان:
تجملات و خرج های نامعقول منجر به محدود شدن صله رحم می شود
حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان لرستان گفت: صله رحم موجب تحکیم پیوند دوستی و روابط خویشاوندی خواهد شد
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۱:۰۵
فعال فرهنگی:
فضای مجازی بین خانواده ها و اقوام جدایی انداخته است
حوزه/ حجت الاسلام همت گیر با بیان اینکه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی‌ افراد با استفاده از شبکه‌های اجتماعی از احوال یکدیگر جویا می‌شوند، گفت: فضای مجازی بین خانواده ها جدایی انداخته و افراد را از خویشاوندان خود دور کرده است.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۰:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»:
در میهمانی ها از تشریفات و اسراف خودداری شود/ آثار مهم اجتماعی صله ارحام
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با بیان اینکه سنت حسنه صله‌رحم ریشه در دین اسلام دارد، گفت: در میهمانی ها از تشریفات و اسراف خودداری شود.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۰۸:۵۵
مدیر مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی(ره) تاکستان:
چارچوب های شرعی در میهمانی های خانوادگی رعایت شود
حوزه / حجت الاسلام علی بخشی گفت: در میهمانی های خانوادگی باید رعایت چارچوب های شرعی و حجاب و عفاف در اولویت اصلی قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۰۱:۰۵
مسئول دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی خراسان شمالی:
ارتباطات فضای مجازی خانواده‌ها را از همدیگر دور نکند/ جایگاه صله‌رحم در قرآن و عواقب ترک آن
حوزه/ مسئول دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در خراسان شمالی با اشاره به جایگاه صله‌رحم در قرآن و عواقب ترک آن گفت: ارتباطات فضای مجازی خانواده‌ها را از همدیگر دور نکند.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۰:۳۸