*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
در مدرسه خواهران الزهرا (س) کلاردشت تاکید شد؛
خانواده اساس تربیت اجتماعی و انسانی است
حوزه/ امام جمعه کلاردشت گفت: ازدواج دروازه ورود به تشکیل خانواده بوده و خانواده اساس همه تربیت های اجتماعی و انسانی است.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۱۱
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین:
طرح های «گفت‌وگوی بین نسلی» و «گفتمان ملی خانواده» اجرا می شوند
حوزه/ مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: امروز اکثر کشورهای جهان در عرصه بین‌اللمل به ارزش نهاد خانواده پی‌برده‌اند و بر همین اساس وزارت کشور طرح «گفت‌وگوی بین نسلی» و «گفتمان ملی خانواده» را در دستور کار قرار داده است و مراحل اجرایی آن را دنبال می‌کند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۱:۵۵
به میزبانی مدرسه رضویه؛
دوره تخصصی تربیت محقق در مشهد آغاز شد
حوزه/ دوره تخصصی تربیت محقق و پژوهشگر در حوزه خانواده، ویژه طلاب خواهر و با حضور پذیرفته‌شدگان دوره عمومی، در مدرسه رضویه مشهد آغاز به کار کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۱:۴۷
رئیس پژوهشکده علوم و معارف حدیث:
سالمندان عطیه الهی به جامعه و خانواده ها هستند/به عواطف سالمندان در درون خانواده پاسخ گفته شود
حوزه/ رئیس پژوهشکده علوم و معارف حدیث، با ذکر این مطلب که سالمندی فرایندی گریز ناپذیر است بر لزوم پاسخ مناسب به عواطف سالمندان در درون نهاد خانواده تاکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۷:۲۲
مدیرکل بهزیستی استان قم:
سبک زندگی اسلامی، باعث می شود سالمندی خوبی داشته باشیم
حوزه/ مدیرکل بهزیستی استان قم بر لزوم التزام به سبک زندگی به منظور طی کردن فرایند درست زندگی به خصوص در سنین سالمندی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۷:۱۶
منبرهای رمضانی (۵)؛
آسیب‌ های ماهواره در خانواده
حوزه/ بر اساس آﺧﺮﻳﻦ آﻣﺎر وبگاه‌ﻫﺎی ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﺎﻫﻮاره، اﻣﺮوز ﺣﺪود ۳۷۰ ﻣﺎﻫﻮاره در ﺟﻬﺎن فعالیت می‌ﻛﻨﻨﺪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺗﻌﺪاد ﻣﺎﻫﻮاره، اﻣﻮاج ﺣﺪود ۱۲۰۰۰ ﺷﺒﻜﻪ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻧﻲ را پشتیبانی می‌ﻛﻨﻨﺪ.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۴:۳۰
رئیس ستاد اقامه نماز سمنان:
والدین مهم‌ترین الگوی رفتاری فرزندان هستند
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان با بیان اینکه مهم‌ترین و ارزنده‌ترین الگوی رفتاری فرزندان، والدین هستند، گفت: خانواده پایه اساسی و مهم‌ترین سازنده اجتماع است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۶:۰۰
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
بی‌توجهی به ارزش‌های دینی از علل بالا بودن آمار طلاق است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی صادق بودن را یکی از ویژگی‌های برجسته حضرت خدیجه سلام‌الله علیها دانست و گفت: بی‌توجهی به ارزش‌های دینی از جمله راست‌گویی از علت‌های بالا بودن آمار طلاق در جامعه است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۵۰
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سمنان:
دوام و فروپاشی یک جامعه به‌سلامت خانواده بستگی دارد
حوزه/ دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان با بیان اینکه خانواده مهم‌ترین رکن بنیادی جامعه است، گفت: دوام و فروپاشی یک جامعه به‌سلامت خانواده بستگی دارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۲۰
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران:
نظام آموزشی کشور فرزندان را مسئولیت پذیر تربیت نمی کند/ حاشیه امن فرهنگی برای هیچ خانواده ای وجود ندارد
حوزه/ متاسفانه نظام آموزش کشور، فررندان را نسبت به آینده کشور مسئولیت پذیر نکرده و نسبت به پژوهش و تحقیق بیگانه بار می آورد. این که مقام معظم رهبری چندین سال است بر تحول در آموزش و پرورش تاکید می کنند، چون می دانند نیاز و آسیب جامعه چیست.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۴:۲۰