*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ \ الخميس ٢ رجب ١٤٣٨ \ Thursday, March 30, 2017
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه در گفتگو با «حوزه»:
سبک زندگی غربی بنیان های خانواده را تخریب می کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: در سبک زندگی غربی شاهد انسان محوری هستیم و معنویات و خداوند در آن جایی ندارد و آنچه افراد و طبقات را معرفی می کند، میزان قدرت اقتصادی و سیاسی آنهاست.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۰۷:۱۵
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد:
سفر و طبیعت گردی کلاس درس خداشناسی است
حوزه/ حجت الاسلام شمس فر، مسافرت و طبیعت گردی را کلاس درس خداشناسی دانست و گفت: سفر خوب، سفری توأم با خداشناسی و تفکر در آیات الهی درباره خلقت است.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۰۱:۱۵
امام جمعه قم:
طرح‌های فرهنگی با محوریت بقاع متبرکه بر خانواده‌ها تاثیرگذار است
حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با اشاره به طرح‌های فرهنگی با محوریت بقاع متبرکه گفت: طی سال‌های اخیر شاهد عملکرد رو به رشد اوقاف و امور خیریه استان قم بوده‌ایم و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۴:۳۲
معاون حوزه علمیه یزد:
فضای مجازی فرصت با هم بودن خانواده ها را سلب کرده است/ انتقاد از کم رنگ شدن ارتباطات خویشاوندی
حوزه/ حجت الاسلام حسینی پور گفت: متأسفانه فضای مجازی و گرفتاری های روزمره باعث شده تا دیدار با دوستان و خویشاوندان، کمرنگ و یا به فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۳:۱۶
آیت الله مهمان نواز:
تجملات بر صله رحم سایه افکنده است
حوزه/ نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروزه امر مقدس صله‌رحم در جامعه ما با زرق‌ و برق خاصی همراه شده است که به جا آوردن آن برای بسیاری از خانواده‌ها کمرشکن و آزار دهنده است که نباید این‌گونه باشد.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۰:۰۰
مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) شهرستان سلماس:
تجمل گرایی و چشم و هم چشمی بنیان خانواده را از هم می پاشد
حوزه/ حجت الاسلام طباطبایی، با انتقاد از برخی رسم و رسوم غلط رایج، گفت: تجمل‌گرایی و چشم‌و هم‌ چشمی باعث قطع صله ارحام شده و سبب قرار گرفتن افراد در تنگنای‌ مالی می شود.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۲:۴۲
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
بی توجهی به آسیب های فضای مجازی، نهاد خانواده را به مخاطره می اندازد
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بی شک کم توجهی و بی توجهی به آسیب های فضای مجازی، باعث به مخاطره افتادن سلامت و هویت نهاد خانواده می شود.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۰۵
مشاور امور خانواده:
طلاب فرصت ایام نوروز را غنیمت بدانند/ نسبت به فرهنگ جامعه بی تفاوت نباشیم
حوزه/ مسائل تربیتی و فرهنگی هیچ وقت تعطیل بردار نیست و نخواهد بود، اگر مبلغ حوزه علمیه نتواند فرهنگ ارزشی را ترویج کند،قطعا فرصت در اختیار افراد دیگر خواهد افتاد.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۲:۲۴
عضو هیئت علمی دانشگاه قم:
تجمل گرایی خانواده ها باعث تاخیر در سن ازدواج جوانان شده است
عضو هیئت علمی دانشگاه قم ، تجمل گرایی خانواده ها در امر ازدواج را عاملی در راستای افزایش و تاخیر در سن ازدواج جوانان داشت.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۳:۲۲
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
نوکری واقعی اهل‌بیت جامعه را عزتمند و مشکلات را برطرف می‌کند/ حضرت فاطمه‌زهرا(س) در اوج مقامات معنوی و الهی، مادر و همسر و خانه‌دار بود
حوزه/ شاعران خوش‌ذوق و مداحان خوش‌بیان اهل‌بیت باید متناسب با نیاز و وظایف امروز، افکار و جهت‌گیریهای آن بزرگواران را به گفتمانی رایج در جامعه تبدیل کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵