*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد:
توجه نهادهای فرهنگی به بحث تربیت فرزند در خانواده متمرکز شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم توجه نهادهای فرهنگی به بحث تربیت فرزند در خانواده ها تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۴:۵۳
دکتر خان محمدی:
پایبندی به تفکر جمعی ویژگی مهم تفکرات سیاسی آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی بود
حوزه/ استاد دانشگاه گفت: وقتی موضوع مدیریت جامعه از منظر قرآن کریم بررسی می‌شود چاره‌ای جز ارجاع به آیات سوره مبارکه شوری نیست و از دیدگاه حضرت آیت‌الله اردبیلی نیز جامعه مطلوب قرآنی تحقق پیدا نمی‌کند مگر به‌صورت شورایی و پایبندی به فکر جمعی.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۸:۱۸
کارشناس رسانه و ارتباطات تبیین کرد:
۱۰ راهکار مدیریت رسانه در خانواده و کاهش آسیب های فضای مجازی
حوزه/ مصطفی ضابط با تبیین ۱۰ راهکار مدیریت رسانه در خانواده، گفت: کتاب‌های داستان و قصه جذاب، بازی‌های هیجان‌انگیز و کارهای دستی و سرگرم‌کننده، می‌توانند بهترین جایگزین‌ها برای بازی‌های کامپیوتری و ... باشند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۹:۲۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
انس با قرآن در اولویت برنامه های خانواده ها باشد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: فراگیری با قرآن باید از اولویت های خانواده ها باشد، زیرا قرآن برای همه امور زندگی برنامه‌ هایی دارد که انسان را به سوی سعادت و تکامل دنیوی و اخروی هدایت می کند
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۲:۱۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:
ائمه جمعه اهمیت مسئولیت پذیری در خانوده را تبیین کنند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه در لرستان گفت: ائمه جمعه در خصوص راهکارهای ازدواج آسان و به موقع نیز برای مردم به ایراد سخنرانی بپردازند و برای مخاطبان تبیین نمایند ازدواج به معنای قبول تعهد و عمل به مسئولیت ها است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۱۳
مشاور وزیر آموزش و پرورش خواستار شد:
لزوم آموزش برخورد با منکرات دینی به دانش آموزان
حوزه/ مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: شیوه برخورد با منکرات دینی باید برای حفظ عقاید اسلامی به دانش آموزان آموزش داده شود .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۱
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
امروز خانواده به شدت مورد هجمه های فرهنگی است/ هسته های مشاوره خانواده در دفاتر ائمه جمعه تشکیل شود
حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به این که امروز خانواده به شدت مورد هجمه های فرهنگی است، خواستار تشکیل هسته های مشاوره خانواده در دفاتر ائمه جمعه شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در کاشان:
والدین فرزندان را از کانون خانواده فراری ندهند
حوزه/ آیت الله نمازی گفت: خانواده ای که در آن پدر و مادر به همدیگر نیش بزنند، توهین کنند، فرزندان آن خانواده متواری شده و به دام انسانهای فاسد خواهند افتاد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۷:۵۵
با حضور نمایندگان ولی فقیه ۵ استان؛
همایش ملی «تحکیم خانواده» در خرم آباد برگزار می شود
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان، از برگزاری همایش ملی مبانی تحکیم خانواده، در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهرماه، با حضور نمایندگان ولی فقیه در ۵ استان کشور، به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۵:۱۳
حجت‌الاسلام والمسلمین عالی:
ویژگی های زنان و شوهران موفق
کارشناس دینی گفت: روایات زیادی پیرامون اجر زن و شوهر برای خدمت به یکدیگر در خانه وجود دارد، از جمله اینکه اگر خانمی ظرف آبی به همسرش بدهد به این نشانه که حواسم به شما هست برای آن زن ثوابش از عبادت یک سال که روزش روزه‌دار و شبش شب‌زنده‌دار باشد بیشتر است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۰:۱۰