*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٦ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Tuesday, January 23, 2018
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور:
صیانت از نظام وظیفه حوزه های علمیه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با تاکید بر این که هدف حوزه های علمیه استقرار و تعالی ارزش هایی است که پیامبران به دنبال آن بوده اند. گفت: خداوند تمکنی به حوزه های علمیه داده که همان نظام جمهوری اسلامی است که باید آن را با تمام قوت حفظ کنیم و این رسالت بر دوش طلاب و اساتید حوزه علمیه است.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۵۰
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران:
فضای مجازی فرصت خوبی در عرصه پژوهش و انتشار علم فراهم کرده است/۴ هزار اثر علمی تولید شده است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با بیان این‌که اگر می‌خواهیم میدان‌دار عرصه تولید علم در بخش علوم‌انسانی و وحیانی باشیم، باید توانی مضاعف به کار بگیریم، گفت: فضای مجازی با وجود همه تهدیدهایش فرصت خوبی را در عرصه پژوهش و انتشار علم فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۴:۰۳
تبریک مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در پی نابودی داعش
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور با صدور پیامی نابودی داعش را تبریک گفت.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۶:۰۷
حجت‌الاسلام والمسلمین جمشیدی مطرح کرد:
مخالفت علمای اهل سنت با اندیشه وهابیت در کنفرانس مقاومت لبنان
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران که در دومین اجلاس بین المللی علمای مقاومت در لبنان حضور داشت گفت: علمای اهل تسنن در کمیسیون‌های اجلاس مقاومت می‌گفتند اندیشه سلفیت و وهابیت یکی از اموری است که مستقیما به ایجاد درگیری داخلی به نفع اسرائیل خدمت می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۲۰:۰۰
مدیر حوزه های علمیه خواهران در گفت و گو با حوزه نیوز:
ارتقای سطح دینداری مردم یکی از رسالت های مهم روحانیت است
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور تصریح کرد: یکی از رسالت های بسیار مهم روحانیت در گذشته و امروز، ارتقای سطح دینداری مردم است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۴
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور:
طرح خادمان رضوی با ۵ هزار خواهر طلبه در سراسر کشور اجرا شده است/ انقلابی بودن هویت حوزه‌های علمیه است
حوزه/ حوزه‌های علمیه همواره باید انقلابی باشد چرا که انقلابی بودن هویت حوزه‌های علمیه است و اگر انقلابی بودن را از حوزه بگیریم، هویت حوزه را گرفته‌ایم.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۱:۵۸
مدیر حوزه‌ها‌ی علمیه خواهران کشور:
حوزه‌های علمیه پرچمدار مبارزه با استکبار و ظلم هستند / ترامپ مظهر زشتی‌هاست
حوزه/مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: حوزه‌های علمیه پرچمدار مبارزه با استکبار و ظلم در طول تاریخ هستند و در شرایط کنونی وظیفه حوزه‌های علمیه مجهز بودن به علوم روز و استفاده از این علوم در راستای اهداف نظام می‌باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۵۳