*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Tuesday, November 20, 2018
۵ شرکت محصولات دریایی در تایوان گواهینامه حلال دریافت کردند
حوزه/ درحالی که کشورهای جنوب شرقی آسیا در مشارکت در بازار حلال با هم رقابت می کنند، ۵ کشور تایوانی محصولات دریایی موفق به دریافت گواهینامه حلال شدند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۵۰
برای نخستین بار یک کشتی گردشگری در آسیا گواهینامه حلال دریافت کرد
حوزه/ کشتی گردشگری جنتیک دریم، متعلق به یک شرکت مالزیایی برای نخستین بار گواهینامه حلال دریافت کرده و یک بوفه غذای اسلامی به میهمانان مسلمان اختصاص داده است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۶:۵۵
سنگاپور میزبان سومین اجلاس بین المللی گواهینامه حلال بود
حوزه/ در سومین اجلاس بین امللی گواهینامه حلال که امسال در سنگاپور برگزار شد، کشورهای روسیه، اندونزی، کلمبیا و قرقیزستان نیز به اجلاس پیوسته و شمار کشورهای عضو به ۳۱ افزایش یافت.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۶:۰۲
مسلمانان از «غیرحلال» بودن غذا در سینماهای سنگاپور ابراز نگرانی کردند
حوزه/ درحالی که اخیرا حساب کاربری شورای امور اسلامی سنگاپور اعلام کرده که غذای ارائه شده در ۴ سینمای اصلی سنگاپور «حلال» نیست، سینماروهای مسلمان از این مسئله ابراز نگرانی می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۸:۱۸
ترکیه «آژانس اعتبارسنجی حلال» تاسیس می کند
حوزه/ آژانس اعتبارسنجی حلال در ترکیه که به فرمان ریاست جمهوری و تحت نظر وزارت تجارت این کشور راه اندازی شده، مسئولیت ارزیابی اعتبار موسسات ارائه هنده گواهینامه حلال را به عهده داشت و تمامی عملیات سازمان های حلال را در این کشور تحت نظارت قرار می دهد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۸:۴۸
تایوان برای جذب گردشگران مسلمان، ویدئوی تبلیغاتی می‌سازد
حوزه/ اداره گردشگری تایوان در بیانیه ای اعلام کرد که ویدئوی تبلیغاتی با بازی یکی از مجریان محبوب تلویزیون مالزی که محجبه می باشد، به منظور جذب گردشگران مسلمان از مالزی و برونئی به زودی پخش می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۷:۲۰
مالزی صنعت «بسته های هدیه غذای حلال» را توسعه می دهد
حوزه/ محمد نذری عزیز وزیر فرهنگ و گردشگری مالزی اعلام کرد به زودی بودجه جدیدی برای توسعه صنعت «بسته های هدیه غذای حلال» از این کشور برای خریداران خارجی قرار داده شده تا آن ها بتوانند محصولات را به سادگی از خارج مرزها خریداری کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۵
کامبوج از گواهینامه و لوگوی "حلال ملی" پرده برداری کرد
حوزه/ کشور کامبوج در جنوب شرقی آسیا صاحب گواهنیامه و لوگوی حلال شده و از این پس شرکت ها و رستوران ها در این کشورمی توانند به طور رسمی گواهینامه حلال کامبوجی داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۸
در همایش اقتصاد اسلامی در سائو پائولو:
​نهاد اسلامی خواستار «یکی سازی» سازمان های گواهینامه حلال در جهان شد
حوزه/در همایش اقتصاد اسلامی در سائو پائولو، دبیرکل انجمن «گواهینامه حلال بین المللی» خواستار یکی شدن نهادهای ارائه دهنده گواهینامه حلال در این جهان شد.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۳:۰۸
دانشگاه اندونزی مؤسسه تحقیقاتی گواهی‌نامه حلال راه‌اندازی کرد
حوزه/ دانشگاه اندونزی در جاکارتا، یک مؤسسه تحقیقاتی ضمانت حلال به‌منظور تعیین اسلامی بودن محصولات با نشانِ «حلال» راه‌اندازی کرده است که از ماه ژانویه، فعالیتش را آغاز می‌کند.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۹:۰۶