*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
وزیر ترکیه به اقدام ضد اسلامی در روتردام هلند اعتراض کرد
حوزه/ یک وزیر ترک نسبت به اعطای مجوز به گروه ضداسلامی پگیدا، برای برگزاری میهمانی کباب خوک در مقابل مسجدی در روتردام هلند در زمان افطاری مسلمانان به شدت انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۴۰
صاحب مغازه مک‌دونالد عمدا گوشت خوک به خورد خانواده مسلمان داد
حوزه/ یک خانواده مسلمان در آلاباما که از اغذیه فروشی مک دونالد ساندویچ مرغ سفارش داده بودند متوجه می‌شوند که تکه‌های باریک گوشت خوک مخفیانه در غذای آن‌ها گنجانده شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۳:۱۰
اسلام هراسی در آلمان با نمایش اعضای بدن خوک در محل ساخت مسجد
حوزه/اقدام شبانه افراد ناشناس در آلمان و نصب سیخ‌های چوبی با اعضای بدن گوشت خوک، بار دیگر روند اسلام‌هراسی در غرب را پررنگ کرد.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۲۱:۳۵
بستنی با ژلاتین خوک در مدارس انگلیس دردسرساز شد
حوزه/ مدارس شهر وست‌برومویچ در انگلیس به خاطر دادن بستنی دارای ژلاتین گوشت خوک به دانش آموزان مسلمان، از والدین آن‌ها عذرخواهی کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵
کارشناس موریتانیایی: مالیات بر گوشت خوک بودجه کشور را نجس می‌کند
حوزه/ یک کارشناس اهل موریتانی با انتقاد از دریافت مالیات بر گوشت خوک در این کشور تاکید کرد: مسئولین ما کی بیدار می‌شوند و می‌فهمند چه چیزی شایسته ما است؟! یا اینکه بدن‌هایشان اینجاست اما عقل‌هایشان در غرب است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۵