*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
استاد حوزه علمیه مشهد در جمع معتکفین:
شیطان وقتی دل ها را صید می کند که از یاد خدا غافل باشیم
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان با اشاره به لزوم حرف شنوی و عمل به وظیفه به عنوان ملاک بندگی خدا، ذکر حق تعالی و یاد خدا را عامل مهم موفقیت در زندگی عنوان کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۵:۳۰
در حاشیه نمایشگاه قرآن در مشهد مطح شد:
روحانیت مرجع علمی و قرآنی است
حوزه/ ‌ استاد حوزه علمیه خراسان گفت: روحانیت فقط مرجع فتوا نیست، بلكه مرجع موعظه، راهنمایی، تفسیر، تدبر در قرآن و تلاوت نیز هست.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۶:۳۹
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان:
برای حفظ دین باید به میدان آمد و عقب نشینی نکرد/ دستاوردهای انقلاب تبیین شود
حوزه/ استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان با اشاره به نقش علما در زندگی مردم در طول تاریخ، تاکید کرد: همه مردم باید برای حفاظت از دین و شریعت به میدان بیایند و عقب ننشینند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۶
استاد درس خارج حوزه علمیه مشهد در گفتگو با «حوزه»:
حوزه به مسائل مرتبط با تجارت جهانی و بانکداری پاسخ دهد
حوزه/ استاد درس خارج حوزه مشهد با بیان این که تنها نهادِ پاسخگوی شبهات در خصوص بانکداری اسلامی و تجارت جهانی حوزه های علمیه هستند، گفت: مجتهدان و عالمانی که در فقه و اصول تخصص دارند، از طریق اجتهاد و بررسی موضوعات برای هر موضوع حکمی بیان می کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۰۲
استاد حوزه علمیه مشهد در گفتگو با «حوزه»:
تحول در حوزه با پشتوانه پژوهشی پیگیری شود/ ضرورت تخصصی شدن دروس حوزوی
حوزه/ استاد درس خارج حوزه مشهد با بیان این که با تضارب آرا، رشد و پیشرفت حاصل می شود، گفت: امروز حوزه علمیه باید بکوشد تا با این تضارب آرا از ظرفیت خود در بالا بردن کیفیت دروس حوزوی استفاده کند.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۸:۰۹
خاطرات استاد حوزه علمیه خراسان از حضور در محضر امام خمینی(ره)
حوزه/ در همان سالی که ایشان به نجف رفتند، بنده نیز توفیق حضور در نجف و محضرشان را پیدا کردم و تازه آن موقع بود که ایشان و روحیات شان را شناختم و دلیل اصرار آیت الله مروارید برای شرکت در درس ایشان بر من روشن شد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۱:۳۳
استاد حوزه علمیه خراسان در گفتگو با «حوزه»::
استعدادهای برتر حوزه شناسایی و حمایت شوند
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان، فراهم آوردن شرایط لازم برای فعالیت های علمی، پژوهشی و تربیتی استعدادهای برتر حوزوی را جهت پاسخ به منویات رهبر معظم انقلاب در مورد حوزه علمیه ضروری دانست.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۹:۱۰
استاد حوزه علمیه خراسان:
سند ۲۰۳۰ یونسکو مخالفت با دین است
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان، سند ۲۰۳۰ را مخالف دین و معارف اهل بیت(ع) خواند و گفت: حوزه علمیه باید نسبت به آموزش هایی که در آموزش و پرورش و دانشگاه ها ارائه می شود، حساسیت داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۱:۵۶
آیت الله اشرفی شاهروردی در گفتگو با ‌«حوزه»:
اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ بیگانه ای نخواهیم داد
حوزه/ استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: مردم با حضور و مشارکت خود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت یک بار دیگر به دشمنان و بدخواهان اسلام و جمهوری اسلامی اثبات خواهند کرد که پشت نظام اسلامی ایستاده اند.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۴:۵۶
آیت الله مرتضوی: ملت انقلابی به تکلیف خود عمل می کند
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان با تاکید بر این که ملت انقلابی با حضور در پای صندوق های رأی، به تکلیف خود عمل می کند، تاکید کرد: حضور در انتخابات شیطنت دشمن را کم و آنان را مایوس می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۷:۵۲