*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
محاسبه نفس راهی برای جلوگیری از افتادن در گناهان است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از شیعیان کشور های عربی و اسلامی بر ضرورت توجه به محاسبه نفس تاکید کردند و گفتند: محاسبه نفس راهی است برای جلوگیری از افتادن در گناهان است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۳
آیت الله العظمی بشیر نجفی بر اهمیت رسیدگی به نجف اشرف تاکید کردند
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در دیدار مسئولان استان نجف اشرف تاکید کردند: همگی باید برای احترام به قانون، تعامل خوب و اخلاق‌مدارانه با شهروندان و زائران تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۳
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
تمسک به سیره دینی و اخلاقی اهل بیت(ع)، تنها راه سعادت دنیا و آخرت است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار هیئتی از حوزه علمیه بصره تاکید کردند: مؤمنین باید اصول اصلاح اجتماعی را از سیره نبوی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) بگیرند و روحانی دینی باید از طریق رفتار و روابطش با افراد جامعه، هدایت جامعه را به دست گیرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
همکاری میان حوزه علمیه و دانشگاه امری ضروری است
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از اقلیت های اسلامی ساکن انگلستان تصریح کردند: شناخت نادرست غرب از مفهوم آزادی، آن را در مشکلات اجتماعی و بهداشتی وارد کرد که همچنان در جامعه آن ها پابرجاست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۴
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
اسلام اصیل همان راه اهل بیت (علیهم السلام) است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در استقبال جمعی از شیعیان آذربایجان، هند و پاکستان تاکید کردند: شیعیان بعد از تشرف به زیارت عتبات مقدسه در عراق باید برای عبرت گرفتن تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۲
آیت‌الله‌العظمی بشیر نجفی:
دفاع بسیج مردمی، دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است
حوزه/ حضرت آیت‌الله بشیر نجفی در دیدار جمعی از اعضای بسیج مردمی عراق و خانواده‌های شهدا، گفتند: دفاع بسیج مردمی عراق، در واقع دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است و جان‌فشانی و رشادت‌های آنان در چشم مؤمنین، بزرگ و مقدس است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۸:۵۱
حضور دو مرجع تقلید در افتتاحیه مدرسه دارالعلم آیت الله العظمی خویی+ تصاویر
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی و حضرت آیت الله اسحاق فیاض از مراجع تقلید نجف اشرف، در مراسم افتتاحیه مدرسه دارالعلم آیت الله العظمی خوئی حضور یافتند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۰:۰۷
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
وحدت عراق خط قرمز است/ مردم عراق از اتفاقات گذشته عبرت بگیرند
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی گفتند: وحدت مردم عراق خط قرمزی است که در هیچ صورتی نباید زیر پا گذاشته شود و مردم عراق همه به صورت یکسان در خاک عراق سهیم هستند و حق هیچ کس نباید در کشور ضایع شود.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۲:۲۸
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
نجف اشرف، فقها و مراجع بزرگی را به جهان اسلام تقدیم کرده است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید نجف اشرف از طلاب ایرانی حوزه علمیه اهواز استقبال و بر جایگاه معنوی نجف اشرف و حوزه علمیه آن تاکید کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۰:۰۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
حوزه علمیه نجف اشرف به برکت امام علی(ع) نقش مهمی در جهان اسلام دارد
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع شیعه نجف اشرف در دیدار تعدادی از شخصیت های دینی پیرامون اوضاع امت اسلامی و چالش های پیش روی آن بحث و گفت‌وگو کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۰:۱۷