*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۸ شعبان ۱۴۳۹ \ Wednesday, April 25, 2018
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
علما و متفکران به نقش خود در گسترش فرهنگ صلح عمل کنند/ خطرفساد کمتر از تروریسم نیست
حوزه/ هیئتی از مبلغان به همراه رئیس سابق پارلمان ساحل عاج و مسئول یکی از مهمترین مراکز اسلامی این کشور با حضرت آیت الله بشیر نجفی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۰۸:۵۷
آیت الله العظمی بشیر نجفی در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران:
حفظ هویت اسلامی، جهاد در راه خدا است/ روابط ایران و عراق گسترش یابد
حوزه/ سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار کرد و توضیحاتی در خصوص فعالیت های وزارت ارشاد، به ویژه در زمینه روابط فرهنگی ایران و عراق ارائه داد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۵:۱۷
آیت الله العظمی بشیر نجفی بر اهمیت آشنایی مسلمانان غرب با سیره اهل بیت (ع) تاکید کردند
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در دیدار نماینده های خود در غرب بر اهمیت پیگیری امور اقلیت های مسلمان در غرب و تقویت ارتباط آنان با اندیشه اهل بیت علیهم السلام تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۱۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
عدم قبولی زیارت، خسارت بزرگی برای مؤمنین است
حوزه/حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از شیعیان داخل و خارج عراق تاکید کردند: عدم قبولی زیارت عتبات مقدسه، خسارت بزرگی برای مؤمنین است و شما باید برای تغییر وضعیت به سمت بهتر شدن، تلاش کنید تا به فوائد زیارت دست یابید.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۳۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
مادران شهدا به فرزندان خود افتخار کنند زیرا شهدا ذخیره آخرت آنها هستند
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در دیدار جمعی از خانواده های شهدای بسیج مردمی گفتند: مادران عراقی، جوانان مؤمن خود را تقدیم کردند و برای حفظ مقدسات و بقای دین، وطن و خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام و عراق از همه چیز خود گذشتند.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۲۱:۱۱
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
مؤمنین با حرکت در راه اهل بیت(ع)، مصداق سیره آنان باشند
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار گروهی از جوانان تاکید کردند: عمل به اوامر الهی که از طریق ثقلین به ما رسیده، ما را در دایره رضایت خداوند متعال قرار می دهد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۱:۱۲
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
محاسبه نفس زمینه کمال و اصلاح نفس است/ آن همه فداکاری و فرمانبرداری حضرت عباس به خاطر تقوا بود
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی ضمن تاکید بر اهمیت تقوا و پیشرفت در راه رضای خدای متعال افزودند: آن رشادت ها و فداکاری هایی که حضرت عباس(ع) انجام داد و آن میزان فرمانبرداری و اطاعت که از امام زمان خود داشت، تمام اینها به خاطر تقوای ایشان بود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۶
مرجع تقلید عراق خواستار اخراج ارتش ترکیه شد
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی تاکید کردند: نقش فرانسه در مبارزه با تروریسم کمتر از سایر کشورها نیست و از سویی فرانسه منافع سیاسی و اقتصادی در روابط منطقه ای با عراق دارد و اکنون جای این سؤال باقی است که چرا کشوری مانند فرانسه به ترکیه فشار نمی آورد تا ارتش خود را از عراق بیرون ببرد؟
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۸
آیت الله بشیر نجفی:
باید وحدت بین ما حاکم شود و اختلافات به قدرت مبدّل شود
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار مسئولین مرکز پژوهش های راهبردی و تعدادی از سیاستمداران کردستان عراق تاکید کردند: وحدت و اتحاد ملی باید میان همگی حاکم باشد و نقاط اختلاف باید به قدرت و همسبتگی مبدّل شود، اینکه موجب ضعف، اختلاف و تفرقه شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
خادمان عتبات مقدس با خوش رفتاری با زائران، مبلّغ اهل بیت (ع) باشند
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی بر جایگاه و شرافت کارکنان عتبات مقدسه و خدمت به زائران تاکید کردند و افزودند: اخلاص در خدمت به امام حسین (علیه السلام) و زائران آن حضرت، راهی برای دستیابی به شفاعت امام حسین (ع) در روز قیامت و رسیدن به خوشبختی است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۳