*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
حوزه علمیه نجف اشرف به برکت امام علی(ع) نقش مهمی در جهان اسلام دارد
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع شیعه نجف اشرف در دیدار تعدادی از شخصیت های دینی پیرامون اوضاع امت اسلامی و چالش های پیش روی آن بحث و گفت‌وگو کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۰:۱۷
آیت الله العظمی بشیر النجفی:
صلح گزینه اول و آخر ماست/ جهان به وظیفه خود در برابر ملت های ستمدیده عمل کند
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از بی توجهی کشورهای بزرگ که مدعی حمایت از صلح هستند، به تجاوزاتی که ملت های جهان به ویژه ملت یمن با آن رو به رو هستند، ابراز ناخشنودی و دردمندی کردند و گفتند: امیدواریم کشورهای جهان به وظایف خود در برابر ملت های ستمدیده جهان عمل کنند.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۹:۴۴
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
نشانه قبولی زیارت، تغییر مثبت در رفتار انسان است/ قدردان مادران خود باشید
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی گفتند: احیاء شعائر حسینی به منزله احیاء اسلام ناب است و نشانه قبولی زیارت این است که رفتار و زندگی زائر پس از زیارت، شاهد تغییر مثبت باشد و احساس کند به خداوند نزدیک تر شده است.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۱:۱۹
آیت الله العظمی بشیر نجفی در پیاده روی اربعین حضور یافت+ تصاویر
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در این پیاده روی با اشاره به عظمت جایگاه خدمت به امام حسین (ع) و زائران گرامی، تاکید کردند: خدمت به امام حسین (ع) خدمت به اسلام و آبیاری درختی است که حضرت رسول اکرم (ص) کاشت و امام حسین (ع) با خون پاک خود آن را سیراب کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۹:۲۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
احیای شعائر حسینی، احیای دین است/ عتبات مقدس بهترین مکان برای تقرب به خداوند است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف در دیدار هیئتی از شهر اصفهان بر اهمیت احیای شعائر حسینی تاکید کرده و آن را احیای دین و نصرت مؤمنین دانستند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۸:۳۷
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
اربعین بخشی از هویت شیعه است
حوزه/ زیارت اربعین بخشی از شعائر دینی و هویت دینی و مذهبی شیعه و یک پیروزی بزرگ است که هر سال تکرار می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۳:۱۹
آیة الله العظمی بشیر نجفی:
زیارت امام حسین (ع) والاتر از بهشت است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار گروهی از شیعیان لبنان که برای شرکت در اربعین حسینی به عراق آمده بودند، تاکید کردند: زیارت امام حسین (علیه السلام) والاتر از بهشت است، پس از راه زیارت امام حسین (ع) وارد عالم جدیدی شوید که با تقوا و فضلیت برای رسیدن به آن رقابت می کنید و مؤمن در آن مراتب تقوا و قرب الهی را طی می کند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۹:۵۶
آرزوی آیت الله العظمی بشیر نجفی
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی در دیدار جمعی از مؤمنین از داخل و خارج عراق گفتند :کاش می توانم پرچم به دست بگیرم و در پیش روی موکب های حسینی حرکت کنم؛ چرا که این شرفی برای تمامی خادمان اهل بیت (علیهم السلام) است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۹:۰۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
از طریق رسانه‌ها چهره مخدوش اسلام را از بین ببریم
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف گفتند: باید از طریق رسانه‌ها چهره بد و مخدوشی که دشمنان اسلام نزد ملت‌های جهان به‌جا گذاشته‌اند از بین ببریم و به اسلام حقیقی که صلح و محبت را برای تمامی انسان‌ها ضمانت می‌کند دعوت کنیم.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۲:۰۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
احیای شعائر حسینی یادآوری انقلاب حق بر باطل و احیای دین اصیل است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف بر اهمیت احیای شعائر حسینی و تداوم برگزاری عزاداری تاکید کردند و آن را امتداد رسالت محمدی (ص) دانستند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۰:۰۵