*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در گفتگو با «حوزه» مطرح کرد:
تشریح فعالیت مدارس علمیه خواهران در مناطق سیل‌زده خوزستان
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهجت پور، گفت: تعداد زیادی از خواهران طلبه، حتی با امکانات و وسایل نقلیه شخصی به مناطق سیل‌زده و میان مردم آسیب دیده حضور می‌یابند و تا پاسی از شب در تلاش هستند تا قدری از آلام این مردم عزیز را بکاهند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۷:۰۵
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور خبرداد؛
مدارس علمیه‌ خواهران درگیر با سیل تا پایان بحران تعطیل اعلام می‌شود
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهجت پور، با اعلام تعطیلی مدارس علمیه درگیر سیل، گفت: پیرامون تعطیلی حوزه‌های خواهران در خوزستان، اجازه داده شده تا در مناطقی که درگیر سیل و یا امدادرسانی هستند، تا پایان بحران درس‌ها تعطیل و برای جبران آن تدابیری اندیشیده شود.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۱۵
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در اهواز تاکید کرد:
توجه به درس و بحث‌ طلبگی در کنار تقویت خدمات اجتماعی حوزه
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهجت‌پور، با تأکید بر اینکه اولویت اصلی طلاب «علم‌آموزی» است، گفت: باید در کنار توجه به خدمات اجتماعی طلاب، درس و بحث طلاب را به‌طورجدی پیگیری کنیم.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۳:۰۴
حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهجت پور در نشست شورای هماهنگی نهادهای حوزوی؛
حوزه علمیه خواهران با قوت در حال خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان است
حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، با بیان اینکه حوزه علمیه خواهران باقوت در حال خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان است، گفت: ستاد حوزه خواهران با تمام قوت خود فعال است و فعال‌تر از پیش خواهد شد، مدیریت میدانی این حادثه تا به امروز در توانست از مرگ هزاران نفر جلوگیری کند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۱:۲۱