*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
توصیه های مدیر حوزه قزوین به طلاب جوان
حوزه/ طلاب باید با خود بیندیشند که به چه خاطر پای به این عرصه نهاده اند و چه رسالتی دارند، لذا باید تأکید کرد که تحصیل علم و تبلیغ دین مبین اسلام نخستین رسالت یک طلبه است.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۲:۳۷
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین:
طلاب برای کسب مدرک وارد حوزه نشود
حوزه/ حجت الاسلام کاظم لو گفت: طلابی که وارد حوزه علمیه می شوند نیت خود را خالص کنند و اگر تنها برای کسب مدرک تحصیلی به این مکان مقدس وارد می شوند، بدانند که راه را اشتباه آمده اند، لذا خود را گرفتار کسب مدرک نکنند
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۲:۴۴
دوران طلبگی آیت الله مصباح یزدی در نجف و قم
حوزه/ مهدى، برادر كوچك تر آیت الله مصباح، در يك فروشگاه ظروف آلومينيوم کار مى كرد. با پس انداز ناچيز خود در طول تابستان، يك چراغ فتيله اى، يك بشقاب، يك قابلمه، يك قاشق و يك قورى فلزى براى برادر خريد تا با خاطرى آسوده تر در قم درس بخواند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۲۳
مدیر حوزه های علمیه:
وجود حوزه و مدارس علمیه همانند مشعل هدایت ، عمل می کند
حوزه/ عضو شورای عالی و مدیر حوزهای علمیه گفت: نقش هدایتگر و راهبردی از ذات حوزه های علمیه است و هر نقطه ای که حوزه و مدرسه علمیه وجود داشته باشد بدون تردید نقش مشعل هدایت را در آن منطقه دارد و عمل می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۶