*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
همایش کتاب سال حوزه (۵)؛
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: آمار همایش کتاب سال حوزه پاسخی دندان شکن بر منکرین فعالیت های علمی حوزوی است
حوزه/ مرجع تقلید شیعیان برگزاری همایش کتاب سال حوزه را پاسخی دندان شکن به افرادی دانستند که منکر فعالیت جامع حوزه های علمیه هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۱:۳۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
برای معرفی شخصیت حضرت ابوطالب کم کاری شده است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی از تلاش دست اندرکاران برگزاری این همایش برای معرفی شخصیت حضرت ابوطالب تقدیر کردند و گفتند: امیدواریم بتوانید با اقدامات مناسب این کوتاهی را جبران کنید؛ چراکه دشمنان به دنبال تخریب کسانی هستند که به نوعی با امام علی علیه السلام ارتباط داشتند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۳
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نیازمند انقلاب اقتصادی در کشور هستیم، خاطرنشان ساختند: انقلاب سیاسی در کشور داشته ایم؛ انقلاب فرهنگی هم تا اندازه ای شده است؛ اما انقلاب اقتصادی نشده و باید به این سمت حرکت کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
دولت بانوان کارمند ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید
حوزه/ مسئولین باید حجاب را مسئله امنیتی، اجتماعی، قضایی و مسئله واقعی مرتبط با تمام جامعه حساب کرده و دولت حل این مسئله را از خود آغاز نماید و بانوان کارمند در ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۲
واکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به انتشار استفتاء ترمیم بکارت
حوزه/ پس از انتشار استفتاء منسوب به آیت الله العظمی مکارم شیرازی درباره بکارت دختران، دفتر معظم له تصریح کرد که خبر مزبور توأم با تحریف و خلاف گوئی بوده است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۲۶
در درس خارج فقه مطرح شد؛
انتقاد آیت الله العظمی مکارم از حبس جوانان به خاطر مهریه / برخی احکام صادره درباره مهریه خنده دار است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: چرا زندان ها را پر و ما را بدنام می کنید؟ دستگاه قضایی باید مطابق احکام اسلامی باشد؛ چرا عده ای بر خلاف احکام اسلامی زندانی می شوند؟
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۰:۱۱
پربازدیدترین اخبار حوزه نیوز در ماه گذشته چه بود؟
پربازدید ترین خبر ماه قبل مربوط به طلبه مظلوم مشهدی، مرحوم محمد تولایی بود که اینگونه مخابره شد: حجت الاسلام محمد تولایی، روحانی جوان مشهدی که چندی پیش مورد سوء قصد قرار گرفته بود، ...
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۵:۳۲
یادداشت رسیده؛
سخنی در تکریم حوزه و مرجعیّت و سکولاریسم ناپذیری اسلام و قرآن
تبیین مسائل مربوط به فقه حکومت، فقه اقتصاد و بانکداری، فقه سیاسی، فقه مدیریت، فقه خانواده، فقه تربیت، فقه رسانه ، فقه فناوری های نوین و فضای مجازی، فقه محصولات تراریخته، فقه روابط بین الملل، فقه روانشناسی، فقه طب و بسیاری از نیازهای فقهی دیگر در کنار دروس سنتی رسائل و مکاسب و مباحث طهارت، صلاة و حج و قضاء و حدود، هم اکنون مخصوصاً در حوزه علمیه قم برگزار می شود
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۲۰:۳۳
آیت الله العظمی مکارم تبیین کردند:
هشت خصلتی که امام علی(ع) برای بهشتی شدن بیان می فرمایند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی، با اشاره به هشت خصلت مهم انسان،این ویژگی ها را باعث بهشتی شدن انسان معرفی می کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۰:۱۶
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
برنامه‌های قرآنی باید در رسانه‌ها به‌صورت گسترده ادامه پیدا کند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این مطلب که رشد و شکوفایی جامعه در سایه فرهنگ سازی قرآنی محقق می شود، گفتند: برنامه های قرآنی باید در رسانه‌ها و مجالس‌ و محافل گسترده به شکل مستمر اجرا شود.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۲۳:۴۲