*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۰ محرم ۱۴۴۰ \ Thursday, September 20, 2018
در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمیه قزوین مطرح شد؛
جامعه از سبک زندگی قرآنی فاصله گرفته است
حوزه/ سبک زندگی اسلامی یعنی تمام زوایای زندگی انسان بر اساس دستورات اسلام باشد، در بحث تربیت فرزند، روابط با همسایه‌ها، پوشش و دیگر موارد جاری زندگی.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۸:۱۰
به وقت حجاب (۵)؛
زن مظهر جمال و مرد مظهر شيفتگي است
حوزه/ شبهه‌اي كه در ذهن بعضي افراد است كه خيال مي‌كنند، حجاب براي زن محدوديت و حصاري است كه خانواده و وابستگي به شوهر براي او ايجاد نموده است و بنابراين حجاب نشانه ضعف و محدوديت زن است. راه حل اين شبهه و تبيين حجاب در بينش قرآن كريم اين است كه زن ...
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۳:۲۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است و باید بدانیم در شرایط که دشمن بسیج شده و همه ظرفیت‌ها را بکار گرفته تا وحدت موجود در کشور را برهم بزند، باید وحدت را بیش از پیش حفظ کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان:
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مصونیت بخشی به جامعه است
حوزه/ قنبری، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مصونیت بخشی به جامعه دانست و گفت: ضریب نفوذ کلام مبلغان و مسلط بودن به آیات و روایات قرآنی با مضمون عفاف و حجاب می تواند بهترین شیوه تبلیغ و ترویج این مهم در بین بانوان جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
رسانه ها معیارهای فقهی حجاب را منعکس کنند
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تاکید بر ضرورت تبیین معیارهای فقهی حجاب و ارتقاء فهم اجتماعی نسبت به آن، گفت: رسانه های جمعی از قبیل صدا و سیما و نهادهای فرهنگی نیز بدون تردید و بدون اعمال سلیقه می توانند نسبت به اقدامات فرهنگی پیرامون عفاف و حجاب اقدام نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۱۰
کارشناس مسائل تربیتی:
پوشش اسلامی نماد شخصیت ایمانی است
حوزه/در حال حاضر دشمن سعی دارد، شخصیت افراد خاصه زنان جامعه را بر پایه بی حجابی قرار دهد، در حالی که براساس آیات قرآن در سوره احزاب،، محور بر شخصیت ایمانی افراد است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۲
عضو مجلس خبرگان رهبری:
دشمن به دنبال نفوذ فکری است/ به بهانه ازدواج نباید بی حیایی کرد
حوزه/ دشمن امروزه به دنبال نفوذ است و اگر بتواند فکر افراد را تغییر دهد خطرناک است چراکه اگر دختری گمان کند باید خود را در معرض دید مشتری قرار دهند به دنبال این فکر عمل نیز حاصل می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۱
عضو مجلس خبرگان رهبری:
مردانگی فقط به ظاهر نیست، به رعایت اخلاق است / رابطه حیا و حجاب عقلی است
حوزه/ آیت الله مهدوی گفت: پوشش مناسب فقط مخصوص خانم ها نیست، بلکه آقایان هم اگر از حیای درونی خود پیروی کنند، با پوشش مناسب در جامعه حاضر می شوند. بر این اساس هر لباسی که تحریک کننده باشد با حیای درونی انسان در تناقض است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۶:۲۵
انتقاد آیت الله فاضل از پوشش های نامناسب در تهران؛
فروش لباس های بدن نما خیانت به نظام است/ چرا مسئولان هنگام توليد و عرضه پوشش هاي نامناسب بيدار نبودند؟
حوزه/ اين عضو جامعه مدرسين با انتقاد شديد از اينكه پوشش هاي نامناسبي كه براي زنان در تهران توزيع شده،‌ گفت: برخورد كردن با اين مسائل بعد از اينكه مانتوي نامناسب به دست مردم رسيد آغاز مي شود، در حالي كه اين پرسش مطرح است چرا هنگام توليد و عرضه اين پوشش ها بيدار نبوديم.
۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۴:۵۲
تعویض پوشش سنگ مزار مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)
حوزه/ طی مراسمی با حضور تولیت، مسئولان و خادمان حرم بانوی کرامت، پوشش سنگ مزار مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تعویض شد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۲:۰۷