*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
فروشگاه معروف فرانسه اقدام به فروش اینترنتی لباس اسلامی کرد
حوزه/ فروشگاه معروف لباس در فرانسه موسوم به «مارکس نیس» اخیرا و به دنبال درخواست جمعیت زنان مسلمان فرانسه طی ابتکاری جدید فروش اینترنتی لباس اسلامی را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۲۴
آیا در مسئله پوشش زنان، فرانسه تسلیم سازمان ملل خواهد شد؟
حوزه/ با توجه به حکم صادر شده از کمیته حقوق بشر سازمان ملل متحد در مخالفت با قانون منع پوشیه در فرانسه، باید منتظر ماند که آیا سازمان ملل متحد فرانسه را مجبور خواهد کرد تا این لایحه را لغو کند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۰۰
در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمیه قزوین مطرح شد؛
جامعه از سبک زندگی قرآنی فاصله گرفته است
حوزه/ سبک زندگی اسلامی یعنی تمام زوایای زندگی انسان بر اساس دستورات اسلام باشد، در بحث تربیت فرزند، روابط با همسایه‌ها، پوشش و دیگر موارد جاری زندگی.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۸:۱۰
به وقت حجاب (۵)؛
زن مظهر جمال و مرد مظهر شيفتگي است
حوزه/ شبهه‌اي كه در ذهن بعضي افراد است كه خيال مي‌كنند، حجاب براي زن محدوديت و حصاري است كه خانواده و وابستگي به شوهر براي او ايجاد نموده است و بنابراين حجاب نشانه ضعف و محدوديت زن است. راه حل اين شبهه و تبيين حجاب در بينش قرآن كريم اين است كه زن ...
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۳:۲۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است و باید بدانیم در شرایط که دشمن بسیج شده و همه ظرفیت‌ها را بکار گرفته تا وحدت موجود در کشور را برهم بزند، باید وحدت را بیش از پیش حفظ کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان:
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مصونیت بخشی به جامعه است
حوزه/ قنبری، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مصونیت بخشی به جامعه دانست و گفت: ضریب نفوذ کلام مبلغان و مسلط بودن به آیات و روایات قرآنی با مضمون عفاف و حجاب می تواند بهترین شیوه تبلیغ و ترویج این مهم در بین بانوان جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
رسانه ها معیارهای فقهی حجاب را منعکس کنند
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تاکید بر ضرورت تبیین معیارهای فقهی حجاب و ارتقاء فهم اجتماعی نسبت به آن، گفت: رسانه های جمعی از قبیل صدا و سیما و نهادهای فرهنگی نیز بدون تردید و بدون اعمال سلیقه می توانند نسبت به اقدامات فرهنگی پیرامون عفاف و حجاب اقدام نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۱۰
کارشناس مسائل تربیتی:
پوشش اسلامی نماد شخصیت ایمانی است
حوزه/در حال حاضر دشمن سعی دارد، شخصیت افراد خاصه زنان جامعه را بر پایه بی حجابی قرار دهد، در حالی که براساس آیات قرآن در سوره احزاب،، محور بر شخصیت ایمانی افراد است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۲
عضو مجلس خبرگان رهبری:
دشمن به دنبال نفوذ فکری است/ به بهانه ازدواج نباید بی حیایی کرد
حوزه/ دشمن امروزه به دنبال نفوذ است و اگر بتواند فکر افراد را تغییر دهد خطرناک است چراکه اگر دختری گمان کند باید خود را در معرض دید مشتری قرار دهند به دنبال این فکر عمل نیز حاصل می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۱
عضو مجلس خبرگان رهبری:
مردانگی فقط به ظاهر نیست، به رعایت اخلاق است / رابطه حیا و حجاب عقلی است
حوزه/ آیت الله مهدوی گفت: پوشش مناسب فقط مخصوص خانم ها نیست، بلکه آقایان هم اگر از حیای درونی خود پیروی کنند، با پوشش مناسب در جامعه حاضر می شوند. بر این اساس هر لباسی که تحریک کننده باشد با حیای درونی انسان در تناقض است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۶:۲۵