*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
یک استخر در آمریکا به خاطر تبعیض علیه حجاب جریمه شد
حوزه/ مسئولین شهر ویلیمنگتن بزرگترین شهر ایالت دلاور در آمریکا، در پی تعبیض دینی و نژادی علیه دخترانی که با بورکینی (مایوی اسلامی) به استخر رفته بودند، مجبور به پرداخت جریمه و تغییر آیین نامه استخرها شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۲۳:۰۵
پرسش های مهم، پاسخ های کوتاه (۱۴)؛
مگر خدا مَحرم نیست، پس چرا در نماز خودمان را بپوشانیم؟
حوزه/ همیشه پوشیدن لباس به خاطر مَحرم و نامَحرمى نیست، بلكه گاهى پوشیدن لباس جنبه ...
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۶:۰۵
اتحادیه پوشاک فرانسه خواستار حمایت دولت از تولید پوشاک اسلامی شد
حوزه/ خانم رودریگ پینرو، رئیس اتحادیه پوشاک و البسه فرانسه گفت: با توجه به افزایش قابل توجه جامعه مسلمانان اروپا و به ویژه در کشور فرانسه، از دولت درخواست داریم تا حمایت و امتیازات بیشتری در اختیار تولید کنندگان پوشاک اسلامی در این کشور قرار دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۲
فروشگاه معروف فرانسه اقدام به فروش اینترنتی لباس اسلامی کرد
حوزه/ فروشگاه معروف لباس در فرانسه موسوم به «مارکس نیس» اخیرا و به دنبال درخواست جمعیت زنان مسلمان فرانسه طی ابتکاری جدید فروش اینترنتی لباس اسلامی را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۲۴
آیا در مسئله پوشش زنان، فرانسه تسلیم سازمان ملل خواهد شد؟
حوزه/ با توجه به حکم صادر شده از کمیته حقوق بشر سازمان ملل متحد در مخالفت با قانون منع پوشیه در فرانسه، باید منتظر ماند که آیا سازمان ملل متحد فرانسه را مجبور خواهد کرد تا این لایحه را لغو کند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۰۰
در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمیه قزوین مطرح شد؛
جامعه از سبک زندگی قرآنی فاصله گرفته است
حوزه/ سبک زندگی اسلامی یعنی تمام زوایای زندگی انسان بر اساس دستورات اسلام باشد، در بحث تربیت فرزند، روابط با همسایه‌ها، پوشش و دیگر موارد جاری زندگی.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۸:۱۰
به وقت حجاب (۵)؛
زن مظهر جمال و مرد مظهر شيفتگي است
حوزه/ شبهه‌اي كه در ذهن بعضي افراد است كه خيال مي‌كنند، حجاب براي زن محدوديت و حصاري است كه خانواده و وابستگي به شوهر براي او ايجاد نموده است و بنابراين حجاب نشانه ضعف و محدوديت زن است. راه حل اين شبهه و تبيين حجاب در بينش قرآن كريم اين است كه زن ...
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۳:۲۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است و باید بدانیم در شرایط که دشمن بسیج شده و همه ظرفیت‌ها را بکار گرفته تا وحدت موجود در کشور را برهم بزند، باید وحدت را بیش از پیش حفظ کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان:
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مصونیت بخشی به جامعه است
حوزه/ قنبری، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مصونیت بخشی به جامعه دانست و گفت: ضریب نفوذ کلام مبلغان و مسلط بودن به آیات و روایات قرآنی با مضمون عفاف و حجاب می تواند بهترین شیوه تبلیغ و ترویج این مهم در بین بانوان جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
رسانه ها معیارهای فقهی حجاب را منعکس کنند
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تاکید بر ضرورت تبیین معیارهای فقهی حجاب و ارتقاء فهم اجتماعی نسبت به آن، گفت: رسانه های جمعی از قبیل صدا و سیما و نهادهای فرهنگی نیز بدون تردید و بدون اعمال سلیقه می توانند نسبت به اقدامات فرهنگی پیرامون عفاف و حجاب اقدام نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۱۰