*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
آیت الله العظمی نوری همدانی:
روحانیون به حضور حداقلی در مساجد بسنده نکنند
حوزه/ مسئولیت های اجتماعی بخش مهمی از رسالت های علما را تشکیل می دهد زیرا خداوند این مردم را پس از پیامبران و ائمه به علما سپرده است؛ علما در گذشته در مساجد به حضور حداقلی بسنده نمی کردند بلکه به دنبال حل مشکلات مردم بودند وامروز نیز باید این روند ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۵
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان قم خبر داد:
فعالیت ۴۰۸ کانون فرهنگی با ۴۰ هزار عضو در مساجد شهر مقدس قم
حوزه/ در حال حاضر ۴۰۸ کانون فرهنگی در قم وجود دارد که ۳۷۴ کانون ویژه برادران و مابقی کانون های خواهران هستند؛ کانون های دیگری نیز به شکل غیررسمی فعالیت می کنند که با جمع این کانون ها به بیش از ۶۰۰ کانون می رسیم؛ ۱۸۷ کتابخانه مخزن دارد و ۱۲۰ کتابخانه باز در کانون های مساجد فعالیت است؛ امروزه ۴۰ هزار نفر عضو کانون های فرهنگی مساجد استان هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۷
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان:
امام جماعت، مدیر مسجد است/ جوانان گام دوم انقلاب را بردارند
حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، امام جماعت را مدیر مسجد خواند و گفت: مسجد یک کانون فرهنگی برای پرورش جوانان مومن دارای انگیزه است و در این مسیر هر بخشی را نتوانیم تأمین کنیم بخشی از مسئولیت ما بر زمین مانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
با رقابت ۳۵۰ فعال قرآنی؛
مرحله استانی مسابقات قرآنی «مدهامّتان» آذربایجان‌شرقی برگزار شد
حوزه/ مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامّتان» آذربایجان‌شرقی با رقابت ۳۵۰ نفر از فعالان قرآنی این استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۹:۴۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت خوبی برای جذب جوانان به دین می باشند
حوزه/ کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای جذب استعداد، تربیت و نقش آفرینی آنها در جامعه است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۹
همزمان با دوازدهم بهمن؛
گروه سرود ۱۶۰۰ نفری بچه‌های مسجد در مصلاهای آذربایجان‌شرقی اجرا شد
حوزه/ همزمان با لحظه ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن اسلامی؛ گروه‌ سرود ۱۶۰۰ نفری بچه‌های مساجد و مدارس آذربایجان‌شرقی به اجرای برنامه پرداختند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۰
مسجدی در کردستان عراق طرح ورزش صبحگاهی را نهادینه کرد
حوزه/ مسجد «الرحمن» واقع در شهر حلبچه اقلیم کردستان عراق، اولین مسجد در عراق است که طرح ورزش صبحگاهی را نهادینه کرده و هر روز صبح بعد از نماز، نمازگزاران در این مسجد ورزش و نرمش صبحگاهی انجام می دهند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۵۹
وزیر ارشاد در کاشان:
ترویج کتاب و کتاب‌خوانی توسعه جوهره فرهنگ‌پروری است/ فعالیت ۲۶ هزار کانون فرهنگی و مساجد در کشور
حوزه/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ترویج کتاب و کتاب‌خوانی توسعه جوهره فرهنگ‌پروری است، از فعالیت ۲۶ هزار کانون فرهنگی و مساجد در سطح کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۰:۰۶
آیت الله ناصری یزدی:
نباید در مقابل اقدامات دشمن انفعالی عمل کرد
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه یزد با تاکید بر اینکه نباید در مقابل اقدامات دشمن انفعالی عمل کرد گفت: از ظرفیت خواهران طلبه در مساجد به بهترین شکل ممکن استفاده شود.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۱:۰۷
شهردار اصفهان:
مساجد به کانون های فرهنگی چند منظوره شهری تبدیل شوند
حوزه/ نوروزی گفت: باید نگاه جامع تری به مساجد داشت و از نگاه کارکرد حداقلی به سمت کارکردهای حداکثری برویم، به طوری که مساجد به کانون های فرهنگی چند منظوره تبدیل شوند
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۸:۲۲