*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان جنوبی:
تعداد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی به عدد ۷۰۰ می رسد
حوزه/مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری یکی از ظرفیت های خوب در مساجد است گفت: تا چند ماه آینده تعداد کانونهای مساجد استان به عدد ۷۰۰ کانون فرهنگی و هنری می رسد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۰۵
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس:
مردمی بودن مساجد و ائمه جماعات مورد توجه باشد
حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس با بیان اینکه اکنون نسبت به گذشته مساجد به مکانی تبدیل شده اند که جایگاه ختم و نماز است، گفت: مساجد باید محل مراجعات مردمی باشند و بسیاری از کارهای خیرخواهانه در مساجد صورت گیرد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۹:۳۹
نماینده ولی فقیه در استان فارس:
شورای عالی مساجد برای تامین ائمه جماعات اطراف شیراز تدبیر کند
حوزه/ امام جمعه شیراز با بیان اینکه شورای عالی مساجد باید برای تامین ائمه جماعات اطراف شیراز فکری کند، تصریح کرد: بسیاری از مساجد اطراف شیراز امام جماعت ندارند از این رو باید برای تامین ائمه جماعات فکری اندیشید.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۹:۲۷
آیت الله العظمی نوری همدانی:
روحانیون به حضور حداقلی در مساجد بسنده نکنند
حوزه/ مسئولیت های اجتماعی بخش مهمی از رسالت های علما را تشکیل می دهد زیرا خداوند این مردم را پس از پیامبران و ائمه به علما سپرده است؛ علما در گذشته در مساجد به حضور حداقلی بسنده نمی کردند بلکه به دنبال حل مشکلات مردم بودند وامروز نیز باید این روند ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۵
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان قم خبر داد:
فعالیت ۴۰۸ کانون فرهنگی با ۴۰ هزار عضو در مساجد شهر مقدس قم
حوزه/ در حال حاضر ۴۰۸ کانون فرهنگی در قم وجود دارد که ۳۷۴ کانون ویژه برادران و مابقی کانون های خواهران هستند؛ کانون های دیگری نیز به شکل غیررسمی فعالیت می کنند که با جمع این کانون ها به بیش از ۶۰۰ کانون می رسیم؛ ۱۸۷ کتابخانه مخزن دارد و ۱۲۰ کتابخانه باز در کانون های مساجد فعالیت است؛ امروزه ۴۰ هزار نفر عضو کانون های فرهنگی مساجد استان هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۷
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان:
امام جماعت، مدیر مسجد است/ جوانان گام دوم انقلاب را بردارند
حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، امام جماعت را مدیر مسجد خواند و گفت: مسجد یک کانون فرهنگی برای پرورش جوانان مومن دارای انگیزه است و در این مسیر هر بخشی را نتوانیم تأمین کنیم بخشی از مسئولیت ما بر زمین مانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
با رقابت ۳۵۰ فعال قرآنی؛
مرحله استانی مسابقات قرآنی «مدهامّتان» آذربایجان‌شرقی برگزار شد
حوزه/ مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامّتان» آذربایجان‌شرقی با رقابت ۳۵۰ نفر از فعالان قرآنی این استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۹:۴۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت خوبی برای جذب جوانان به دین می باشند
حوزه/ کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای جذب استعداد، تربیت و نقش آفرینی آنها در جامعه است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۹
همزمان با دوازدهم بهمن؛
گروه سرود ۱۶۰۰ نفری بچه‌های مسجد در مصلاهای آذربایجان‌شرقی اجرا شد
حوزه/ همزمان با لحظه ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن اسلامی؛ گروه‌ سرود ۱۶۰۰ نفری بچه‌های مساجد و مدارس آذربایجان‌شرقی به اجرای برنامه پرداختند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۰