*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ \ ۲۰ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 27, 2019
مسئول گروه طلایه داران معروف استان همدان:
مطالبه حل مشکلات مردم از مسئولان از مهم ترین معروف هاست
صابریون با تاکید بر این که مطالبه حل مشکلات مردم از مسئولان از مهم ترین معروف هاست، گفت: از هم گسیختگی بازار و درخواست از مسئولان برای نظارت دقیق تر بر بازار در اواخر سال ۹۷ و ایام نوروز از مهم ترین فعالیت های گروه طلایه داران معروف استان همدان بود.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۰۰:۱۵
امام جمعه سربیشه در جمع خبرنگاران:
برخی از مردم حتی قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند/ مسئولان چاره اندیشی کنند
حوزه/امام جمعه سربیشه با ابراز تاسف از اینکه ساختمان های برخی ادارات و سازمان ها همچون کاخ است، در حالی که مستضعفان زیادی داریم که نیاز به کمک دارند، گفت: متاسفانه برخی از مردم قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند و این مبالغ روی هم تلنبار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۲۳
رکورد استقبال از پویشهای حوزه نیوز شکست؛
استقبال فوق العاده شما از پویش «اگر من جای رئیس سازمان تبلیغات بودم»
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۱:۱۴
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه خوانسار:
روز دانشجو روز مطالبه گری و حق طلبی است
حوزه/ حجت الاسلام غلامی گفت: در حقیقت روز دانشجو روز مطالبه گری و حق طلبی و روزی است که کلمه دانشجو معنای اصلی خود را می یابد.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۰۲:۳۵
در مسیر نفر (۳)؛
حوزه چگونه می تواند مطالبه گر باشد؟
حوزه/ مطالبه‌گری که مقام معظم رهبری فرمودند فقط مخصوص دانشجویان نیست، مراجع تقلید هم باید مطالبه‌گر باشند و این روحیه باید وجود داشته باشد، ولی شرطش این است که احکام را از قبل در اختیار مخاطبین قرار داده باشیم.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۴:۰۰
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان:
روحانیون فرهنگ مطالبه گری درست را در بین مردم نهادینه کنند
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری از رسالت های روحانیت است و در این راستا مبلغان مطالبه گری درست را در جامعه فرهنگ سازی کنند .
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۲۲:۱۱
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام در جمع طلاب:
روحانیت صدای مردم و پیگیر مطالبات آنان است
حوزه/ حجت الاسلام تقوایی در جمع طلاب گفت: امروز بیش از پیش به اتحاد و انسجام بین تمامی آحاد نیازمندیم و حوزه های علمیه باید پایگاه این اتحاد باشند و نباید بگذاریم دشمنان از مشکلات داخلی و معیشتی مردم بهره برداری کنند و در مقابل مطالبه گری برای حل مشکلات مردم را تا آخر باید پیگیر باشیم.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۱:۲۶
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان ضروری است / منافقین وسلطنت طلبان تفاله های باقی مانده استکبار هستند
حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:دشمنان با بهره گیری از وضعیت نابسامان اقتصادی و معیشتی در صدد توطئه های شوم در کف خیابانها هستند که هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان ضروری است .
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۴:۵۸
به بهانه اظهارات موذیانه مقامات آمریکایی درباره کشورمان؛
مطالبه گری برای حل مشکلات اقتصادی؛ خنثی کننده جنگ روانی اخیر دشمن
حوزه/یکی از مهم ترین عواملی که در خنثی کردن جنگ روانی اخیر دشمن بسیار مهم و موثر است، مطالبه گری به منظور حل مشکلات اقتصادی و لزوم سر و سامان دادن به وضعیت آشفته اقتصاد کشور است.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۹:۰۰
عضو خبرگان رهبری:
مطالبه گری انقلابی از مسئولان، رسالت مهم حوزه و روحانیت است
حوزه/ عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: مطالبه گری انقلابی از مسئولان به منظور رفع مشکلات و خدمت بهتر به مردم، رسالت مهم حوزه و روحانیت است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۰۸:۲۶