*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
قرارگاه مطالبه گری «آدینه ظهور» در قزوین راه اندازی می شود
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از راه اندازی قرارگاه مطالبه گری «آدینه ظهور» خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۳:۵۱
آیت الله موسوی اصفهانی:
روحانیت خواسته ها و مشکلات مردم را مطالبه گری کنند
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در سخنرانی ها مشکلات مردم را تکرار کنید و آن اقدامات و راه حل هایی که حضرت آقا بر آنها تاکید دارند را مطرح کنید و فراموش نکنید که خواسته های به حق مردم را باید مطالبه گری کرد.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۶:۵۹
وقتی یک مدیر ارشد کشوری به استقبال نقدها می رود؛
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برای دریافت «پیامهای شما» به خبرگزاری حوزه رفت
امروز حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به خبرگزاری حوزه رفت و مجموعه پیامهای شما که در اجرای پویش «اگر من جای رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بودم» ارسال کرده بودید تقدیم ایشان شد...به نظر شما کمپین بعدی خبرگزاری حوزه درباره کدام مدیر، شخصیت یا نهاد فرهنگی باشد؟
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۵:۱۳
پیامهای شما؛
به سریال «نون خ» اعتراض داریم
حوزه / متاسفانه برخی رفتارهای بازیگر سریال «نون خ» که لباس روحانی به تن دارد. خلاف شأن روحانیت است. لطفا صدای ما طلبه ها رو به مسئولین صداوسیما برسونید. و یه سوال: چرا وقتی یه بازیگر قراره لباس نیروی انتظامی بپوشه حتما با نهاد مربوطه هماهنگ میشه از قبل اما هر کی دلش میخواد فیلم درباره روحانیت میسازه و صدایی از کسی بلند نمیشه؟
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۸:۳۰
مسئول گروه طلایه داران معروف استان همدان:
مطالبه حل مشکلات مردم از مسئولان از مهم ترین معروف هاست
صابریون با تاکید بر این که مطالبه حل مشکلات مردم از مسئولان از مهم ترین معروف هاست، گفت: از هم گسیختگی بازار و درخواست از مسئولان برای نظارت دقیق تر بر بازار در اواخر سال ۹۷ و ایام نوروز از مهم ترین فعالیت های گروه طلایه داران معروف استان همدان بود.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۰۰:۱۵
امام جمعه سربیشه در جمع خبرنگاران:
برخی از مردم حتی قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند/ مسئولان چاره اندیشی کنند
حوزه/امام جمعه سربیشه با ابراز تاسف از اینکه ساختمان های برخی ادارات و سازمان ها همچون کاخ است، در حالی که مستضعفان زیادی داریم که نیاز به کمک دارند، گفت: متاسفانه برخی از مردم قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند و این مبالغ روی هم تلنبار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۲۳
رکورد استقبال از پویشهای حوزه نیوز شکست؛
استقبال فوق العاده شما از پویش «اگر من جای رئیس سازمان تبلیغات بودم»
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۱:۱۴
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه خوانسار:
روز دانشجو روز مطالبه گری و حق طلبی است
حوزه/ حجت الاسلام غلامی گفت: در حقیقت روز دانشجو روز مطالبه گری و حق طلبی و روزی است که کلمه دانشجو معنای اصلی خود را می یابد.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۰۲:۳۵
در مسیر نفر (۳)؛
حوزه چگونه می تواند مطالبه گر باشد؟
حوزه/ مطالبه‌گری که مقام معظم رهبری فرمودند فقط مخصوص دانشجویان نیست، مراجع تقلید هم باید مطالبه‌گر باشند و این روحیه باید وجود داشته باشد، ولی شرطش این است که احکام را از قبل در اختیار مخاطبین قرار داده باشیم.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۴:۰۰
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان:
روحانیون فرهنگ مطالبه گری درست را در بین مردم نهادینه کنند
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری از رسالت های روحانیت است و در این راستا مبلغان مطالبه گری درست را در جامعه فرهنگ سازی کنند .
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۲۲:۱۱