*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
در نشست بصیرتی مدرسه علمیه الزهرا(س) مطرح شد؛
فرقه شیرازی ها عملاً فرمان های صادره از اتاق های فکر انگلیس را اجرا می کنند/ ماهیت تشیع انگلیسی افشا شود
کارشناس دینی در مدرسه الزهرا(س) بافق به تشریح سیمای منافقان در قرآن پرداخت و گفت: فرقه شیرازی ها به نام اسلام، به اسلام و مذهب تشیع ضربه می زنند و عملا فرمان های صادر شده از اتاق های انگلیس خبیث را اجرا می کند و بر همه طلاب و مبلغان است که فعالیت های ضد اسلامی این جریان انحرافی را برای مردم افشا کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۵
معاون امور طلاب حوزه علمیه استام ایلام:
آتش زدن پرچم ایران به آتش کشیدن احساسات ملی مردم بود
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه ایلام با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی، گفت: آتش زدن پرچم ایران توسط یکی از آشوبگران، در حقیقت به آتش کشیدن احساسات ملی تمام جامعه ایرانی بود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۹
تقدیر حوزه و روحانیت ایلام از قهرمان وزنه برداری جهان
حوزه/مدیرت حوزه علمیه و روحانیت استان ایلام، در پیامی، افتخار آفرینی علی هاشمی جوان شایسته ایلامی، در رقابت های وزنه برداری جهان را تبریک گفتند.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۴۵
رئیس دهکده صلح جهانی قبرس:
پرچم ایران بالاتر از سایر کشورهای مدعی صلح است
حوزه/ ما در مسئله صلح پرچم ایران را بالاتر از همه کشورهای قدرتمند قرار داده ایم، چون می دانیم ایران به دنبال جنگ افروزی نیست و طرفدار صلح است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۸:۵۱