*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
در نشست بصیرتی مدرسه علمیه الزهرا(س) مطرح شد؛
فرقه شیرازی ها عملاً فرمان های صادره از اتاق های فکر انگلیس را اجرا می کنند/ ماهیت تشیع انگلیسی افشا شود
کارشناس دینی در مدرسه الزهرا(س) بافق به تشریح سیمای منافقان در قرآن پرداخت و گفت: فرقه شیرازی ها به نام اسلام، به اسلام و مذهب تشیع ضربه می زنند و عملا فرمان های صادر شده از اتاق های انگلیس خبیث را اجرا می کند و بر همه طلاب و مبلغان است که فعالیت های ضد اسلامی این جریان انحرافی را برای مردم افشا کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۵
معاون امور طلاب حوزه علمیه استام ایلام:
آتش زدن پرچم ایران به آتش کشیدن احساسات ملی مردم بود
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه ایلام با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی، گفت: آتش زدن پرچم ایران توسط یکی از آشوبگران، در حقیقت به آتش کشیدن احساسات ملی تمام جامعه ایرانی بود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۹
تقدیر حوزه و روحانیت ایلام از قهرمان وزنه برداری جهان
حوزه/مدیرت حوزه علمیه و روحانیت استان ایلام، در پیامی، افتخار آفرینی علی هاشمی جوان شایسته ایلامی، در رقابت های وزنه برداری جهان را تبریک گفتند.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۴۵
رئیس دهکده صلح جهانی قبرس:
پرچم ایران بالاتر از سایر کشورهای مدعی صلح است
حوزه/ ما در مسئله صلح پرچم ایران را بالاتر از همه کشورهای قدرتمند قرار داده ایم، چون می دانیم ایران به دنبال جنگ افروزی نیست و طرفدار صلح است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۸:۵۱