*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین:
در بیانیه مقام معظم رهبری وظیفه همه نهادها ومردم مشخص شده است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:رهبری فرزانه انقلاب اسلامی با بصیرت وموقعیت شناسی بیانیه ای را به عنوان گام دوم انقلاب اسلامی ارائه فرمودند که در این بیانیه وظیفه همه نهادها ومردم به خوبی مشخص شده است .
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۷
آیت الله علم الهدی در جمع بانوان طلبه: طلاب موقعیت امروز دین را بشناسند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امروز برحسب خصوصیاتی که شما بانوان طلبه دارید، موقعیت شناسی در دین و اسلام در انجام وظیفه وخدمت حوزویان خیلی مهم است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۴:۵۴
آیت الله علم الهدی در جمع طلاب و رو حانیون مشهد:
امروز در مسائل داخلی شرایط جنگ «حنین» را داریم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه متاسفانه امروز در مسائل داخلی شرایط جنگ «حنین» را داریم، گفت: آدم ها دنبال موقعیت و ثروت هستند و برای ما موقعیتی پیش آمده که باید یک تنه در مقابل صدها نفر بایستیم، لذا وظیفه طلاب در حال حاضر نسبت به جنگ تحمیلی سنگین تر است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰:۲۸
آیت الله یزدی در جمع اساتید بسیجی حوزه:
کار طلبه و روحانی انقلابی فقط درس و بحث نیست/ اساتید موقعیت کشور را برای طلاب بیان کنند
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین المللی، تصریح کرد: هیچ گاه اسلام در طول تاریخ به این اندازه در سطح جهانی مورد توجه، دقت، تحقیق و شناخت نبوده است و امروز اساتید موظف هستند که در کنار درس، شرایط حساس و موقعیت کنونی کشور را برای طلاب بیان کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۵۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
وحدت و همبستگی و اتحاد مردم عامل اصلی پایداری انقلاب اسلامی است
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: وحدت و همبستگی و اتحاد مردم عامل اصلی پایداری انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱
رئیس انجمن تاریخ پژوهان حوزه:
شجاعت و موقعیت شناسی حضرت زینب(س) الگویی برای همه حق طلبان است
حوزه/ رئیس انجمن تاریخ پژوهان حوزه علمیه قم ، شجاعت و موقعیت شناسی زینب کبری(س) را الگویی برای همه حق طلبان عالَم دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۹