*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
آیت الله امامی کاشانی:
انقلاب اسلامی ایران و ایرانی را از ذلت به اوج عزت رساند
حوزه/ در زمان رضاخان سفیر روس بدون وقت قبلی و هماهنگی به دربار مراجعه می کند و می گوید وزیر روس درخواست فلان مسئله و امتیاز را دارد که باید سریعتر انجام شود، بعد رفتن سفیر روس، رضاخان رو می کند به اطرافیان که چقدر ما ذلیل شده ایم سفیر روس این طوری با ما برخورد می کند. این وضعیت شاه ما بود که سفیر روس به او دستور می داد، اما الان کشور ایران در منطقه و دنیا عزیز شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۷
سخنرانی دکتر مظّفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز:
مروری بر دستاوردهای پنچ گانه انقلاب / نباید به بهانه خروج از تحریم‌ها به دشمن باج دهیم
حوزه/ مظفر، با بیان اینکه جشن چهل‌سالگی انقلاب روز وفاداری و پیمان ملت با ولایت است، گفت: عوامل اصلی پیروزی انقلاب «تمسک به آرمان‌های الهی»، «پیروی از رهبر» و «استقامت و حضور مردم درصحنه» است که ایران اسلامی را از توطئه‌ها و تهدیدها نجات داده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۷
حضور طلاب مدرسه علمیه لارستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
حوزه/ طلاب و روحانیون مدرسه علمیه لارستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۲
کدخدایی: هر جا بحرانی بود، یک صدا و با پشتیبانی مردم و حمایت رهبری عبور کردیم
حوزه/سخنگوی شورای نگهبان گفت: هر جا بحرانی در مقاطع مختلف به وجود آمده یک صدا و با پشتیبانی مردم و حمایت رهبری توانستیم مشکلات را پشت سر بگذاریم و در آینده هم باید در همین مسیر حرکت کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۵
رئیس جمهور در اجتماع بزرگ مردم تهران:
راه انقلاب همانند ۴۰ سال گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت/ مردم تیر خلاص را به دشمن زدند
حوزه/ رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راه و مسیر انقلاب اسلامی همانند ۴۰ سال گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت، گفت: حضور گسترده مردم در خیابان‌های سراسر ایران اسلامی بدان معنا است که نقشه‌های یک ساله دشمنان، نقش بر آب شده و هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵
آیت‌الله جنتی در جمع خبرنگاران:
ایران به برکت انقلاب اسلامی در دنیا عزت و قدرت پیدا کرد
حوزه/ دبیر شورای نگهبان گفت: مملکت ما به برکت انقلاب اسلامی عزت و قدرت در دنیا پیدا کرد و قدرت شکن شد. در حال حاضر قدرت‌ها از قدرت اسلام می‌ترسند و وحشت دارند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۱
لاریجانی در جمع خبرنگاران:
حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دستاورد بسیار بزرگی برای کشور محسوب می شود
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دستاورد بسیار بزرگی برای کشور هم برای ادامه راه و هم حل مسائل محسوب می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۰
معاون هماهنگ کننده ارتش در جمع خبرنگاران:
پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن این است که دشمن بداند، انقلاب اسلامی پشتوانه مردمی دارد
حوزه/ معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان این پیام را دارد که دشمنان بدانند که انقلاب پشتوانه مردمی دارد و آسیب پذیر نیست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۲
رئیس قوه قضائیه در جمع خبرنگاران:
انقلاب اسلامی هر روز نسبت به روز قبل بالنده تر و با شکوهتر و مقتدرتر به راه خود ادامه می‌دهد
حوزه/ آیت الله آملی لاریجانی گفت: نظام جمهوری اسلامی هر روز نسبت به روز قبل بالنده تر و با شکوهتر و مقتدرتر به راه خود ادامه می‌دهد و در منطقه اثر گذار تر از همیشه است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۲۳