*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی پیشنهاد داد:
مسیحیت امروز می تواند از آموزه های اهل بیت(ع) بهره ببرد
حوزه / رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی پیشنهاد همکاری دانشگاه های علوم اسلامی رضوی و کاتولیک را مطرح کرد و گفت: این دو دانشگاه می توانند درباره مناجات اهل بیت(ع) پژوهش مشترک داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۳
رئیس دانشگاه علوم اسلامی‌رضوی:
مرکز تخصصی زیارت راه اندازی می شود/ ضرورت تربیت مبلغ زباندان
حوزه/ حجت الاسلام وحدتی شبیری با تاکید بر این که آینده دانشگاه علوم اسلام رضوی اگر بخواهد مغز متفکر آستان قدس باشد در ایجاد مراکز تخصصی است، گفت: یکی از این مراکز، مرکز تخصصی زیارت است که به زودی تأسیس می‌شود و در آن تعریف خواهیم کرد که زیارت با گردشگردی متفاوت است، حتی اگر گردشگری مذهبی باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۲:۴۴
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در گفت و گو با خبرگزاری حوزه:
حقوقدانان مسلمان نسبت به جنایات بی شرمانه علیه مردم یمن، اعلام جرم کنند
حوزه/ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی تصریح کرد: حقوقدانان مسلمان باید نسبت به جنایات بی شرمانه در کشورهای اسلامی به خصوص امروز در یمن مظلوم، به دادگاه های بین المللی اعلام جرم کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۹:۳۰
حجت الاسلام و المسلمین وحدتی تبیین کرد:
ضرورت استقلال دستگاه قضا برای مقابله با فساد
حوزه/ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی تصریح کرد: به منظور تحقق هدف استقلال قوه قضائیه، بودجه دستگاه قضایی باید به شکل مستقل از دیگر قوای کشور، تدوین و تصویب شود.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۷:۲۹
حجت الاسلام والمسلمین وحدتی شبیری:
مکاسب دریاست و می تواند پاسخگوی سؤالات روز باشد/ اگر شیخ انصاری سر از خاک بردارد، فقه تجارت الکترونیک و انرژی هسته ای می نویسد
حوزه/ این استاد حوزه و دانشگاه گفت: مکاسب دریاست و می تواند پاسخگوی سؤالات باشد؛ اما در ابتدا باید سوال را بفهمیم؛ با واقعیات دنیای امروز آشنا باشیم و حوزه علمیه ما باید در قلب بازار باشد تا با واقعیات روز بازارها آشنا گردد و سپس فتوا دهد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۸