*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
نماینده مردم قزوین: بیانیه گام دوم گفتمان سازی شود
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم با تحلیل درست گذشته و نگاه دقیق و موشکافانه به وضعیت امروز ایران و جهان، آینده وچشم انداز کشور را بر اساس واقعیت ها، کمبودها و قوت ها ترسیم کرده اند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۶:۲۴
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
همه چیز برای رشد و تعالی فراهم است، دست خالی نمانیم
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که دنیاطلبی و مادی گرایی مانع رشد و سعادت واقعی ما می شود، گفت: خداوند متعال یک فرصت یک ماهه را در اختیار ما قرار داده تا به ارزش های الهی و معنوی بازگردیم و از مسائل مادی فاصله گیریم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۸:۱۷
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: وضع فعلی غرب نتیجه علم بدون معنویت است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: وقتی ملتی دانش دینی و معرفت اعتقادی و مبانی جهان‌بینی توحیدی را نداشته باشد نتیجه آن جامعه فعلی غرب می‌شود که با وجود داشتن علم در زمینه ­های مختلف، در اقصی نقاط دنیا به جنایت می‌پردازند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹
پناهیان در نماز جمعه تهران :
دولت جلوی مسمویت های فرهنگی را بگیرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: دولت ها نمی توانند به فرهنگ معنوی بی توجه باشند که اگر این گونه باشد چیزی جز هم دستی با ظالمان نیست. در جامعه ما دولت اسلامی از نظر فرهنگی به آن درجه نرسیده است که جلوی مسمویت های فرهنگی را مانند مشکلات مادی بگیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۵:۴۶
مدیر حوزه علمیه قزوین:
دنیای غرب از معنویت تهی است / بیانیه گام دوم از سوی رهبری جدی گرفته شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی رهبری فرزانه انقلاب اسلامی برای شروعی تازه در چهل سالگی انقلاب اسلامی بوده که باید بیش از پیش درجامعه به آن توجه جدی شود.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۳۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج:
حرکت عظیم راهیان‌نور یک عملیات فرهنگی و معنوی است
حوزه/ حجت‌الاسلام و المسلمین تویسرکانی گفت: حرکت عظیم راهیان‌نور علاوه بر داشتن آثاری در حوزه سیاسی، امنیتی، اجتماعی و اقتصادی در اصل یک عملیات فرهنگی و معنوی است.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۲:۱۴
ویژگی های سفر خوب و شاد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرّم آباد با بیان اینکه اقامه نماز اول وقت و دوری از گناه و شادی های کاذب در طول سفر می تواند آرامش حقیقی را برای انسان رقم زند، گفت: انسان باید در انتخاب مکان مسافرت و همچنین همسفر برای خود دقت کافی داشته باشد تا شادی و نشاط معنوی و روحی را کسب کند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۰:۳۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اشتغال زایی در کشور برای جوانان اولویت مسئولین باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز همه مسئولین باید در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت ایران تلاش کرده و اشتغال زایی را اولویت جدی برنامه های خود در سال جدید قرار دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین:
راهیان نور بستر انتقال سیره و فرهنگ شهدا به نسل امروز است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین گفت: راهیان نور بستری مناسب برای انتقال سیره و فرهنگ شهدا به نسل امروز است و اثر بخشی آن زمانی است که جوانان پس از بازگشت به سیره و روش شهدا عمل می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۶
معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سمنان:
فرصت جوانی یک سرمایه است/ ضرورت تقویت اخلاق در جامعه
حوزه/ حجت‌الاسلام بارانی با بیان اینکه جوانی برای شما سرمایه است اگر از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید می‌توانید موفق باشید، گفت: نقش اخلاق در زندگی بسیار مهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶