*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که همه قدرت های ظالم جهان در سال های اخیر تلاش کردند تا مانع از گسترش حرکت عظیم اربعین شوند، گفت: رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است و سایر رسانه ها علیرغم سانسور این حضور با عظمت نتوانستند مانع جهانی شدن آن شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۲۲
مدیر کل اوقاف مازندران مطرح کرد:
تجلی وحدت اسلامی در مانور اقتدار حسینی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان این که اجتماع میلیونی اربعین حسینی تجلی وحدت و همبستگی امت اسلامی است، گفت: این حضور بی نظیر موجب عقب نشینی دشمنان اسلام ناب شده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۸:۲۶
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
هویت حوزه با اخلاق و معنویت گره خورده است
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با اشاره به این که همه مسائل مهم و محوری حوزه با موضوع اخلاق و معنویت گره خورده است، تصریح کرد: علم به همراه اخلاق می تواند دو بال برای رشد و تعالی یک طلبه در عرصه علمی باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۶:۲۲
مدیر کل اوقاف مازندران:
حرکت های منفعلانه فرهنگی کنار گذاشته شود
حوطه/ حجت الاسلام حیدری با بیان این که در برابر حجم وسیع تبلیغات منفی و ضد دینی دشمن، هر چه در عرصه دینی و معنوی سرمایه گذاری کنیم باز هم کم است، تصریح کرد: باید حرکت های منفعلانه در عرصه دینی و فرهنگی کنار گذاشته شود و با تکیه بر توان و ظرفیت موجود به مقابله با توطئه ها بپردازیم.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۵:۰۵
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
حوزه علمیه بدون توجه به مباحث اخلاقی نمی تواند به اهداف والای خود دست یابد
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه حوزه بدون توجه به مباحث اخلاقی نمی تواند به اهداف والای خود دست یابد، گفت: مسائل اخلاقی و تربیتی باید جزء اولویت های نخست مدارس علمیه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۳:۱۷
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین:
چهار فیلم مستند از شهدای روحانی در حال تدوین نهایی است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: چهار فیلم مستند از شهدای روحانی از سوی تیم رسانه ای حوزه استان در حال تدوین نهایی است و ان شاءالله به رسانه ملی ارسال خواهند شد تا از شبکه های مختلف ملی و استانی پخش شوند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۲:۲۷
مدیر حوزه علمیه مازندران:
نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس برای جامعه تبیین نشده است
مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که متأسفانه هنوز نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس به خوبی برای جامعه تبیین نشده است، گفت: این وظیفه نهادهای تبلیغی و فرهنگی است که در این خصوص با برنامه ریزی مدون این نقش مهم و اثرگذار را برای جامعه امروز تبیین و تشریح کنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۵۲
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران خبر داد:
اجرای طرح جامع تربیتی برای ۲ هزار و ۵۰۰ طلبه مازندرانی
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران به آغاز اجرای طرح جامع تربیتی در مدارس علمیه استان اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح همزمان با سال تحصیلی جدید و در ۲۴ مدرسه علمیه استان آغاز شده است.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۵:۳۱
امام جمعه مهریز:
جامعه امروز از معنویات فاصله گرفته است
حوزه/ امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه متاسفانه جامعه امروزی از معنویات فاصله گرفته است، گفت: شعور حسینی همان زیبایی‌های است که حضرت زینب در کربلا مشاهده کرد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰:۴۳
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس؛
نشست تبیین طرح جامع تربیتی مدارس غرب مازندران برگزار شد
حوزه/ نشست تبیین طرح جامع تربیتی امروز با حضور مدیران، معاونان و کارشناسان مدارس غرب مازندران در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۰۹