*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مشهد به نماد شهر تمدنی تبدیل شود
حوزه/ مدير حوزه علميه خراسان گفت: اگر الگوی تمدنی مبتنی بر اسلام بخواهد ساخته شود، می بایست مشهد حتی از منظر ساخت و ساز نماد تمدن اسلامی باشد و از سوی دیگر حوزه و برخی نهادها می توانند در این راستا به طور مستقیم و خاص نقش داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۹
مدیر حوزه علمیه خراسان:
هر فتنه ای با بصیرت مردم و هدایت رهبری خنثی می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: هر فتنه ای که بخواهد در مسیر نظام اسلامی ایجاد شود با بصیرت مردم و هدایت رهبری خنثی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۵:۳۹
آشنایی با یک سامانه جدید آموزش حوزوی در مشهد
حوزه/ مرکز آموزشی درس گفتار سعی می کند با استفاده از نخبگان و اساتید حوزه علمیه و بکارگیری قابلیت ها و امکانات فضای مجازی، محیط مناسبی را برای آموزش و پژوهش فراهم کند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۰:۵۹
مدیر حوزه علمیه خراسان :
آیت الله شاهرودی واژه خدمت به انقلاب و مردم را معنا کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عاملی با صدور پیامی ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۵:۰۶
مدیر حوزه علمیه خراسان:
رفتار پلیس عامل مهم و تاثیرگذار در مدنیت اسلامی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: رفتار، اخلاق و گفتار پلیس موجب می شود که مردم، مدنیت و تمدن اسلامی را شاهد باشند که اگر این امر به طور مثبت انجام شود، تاثیر می گذارد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۰۹:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان خبر داد:
تشکیل ۷ قرارگاه علمی و ۶ هیئت اندیشه ورز در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه خراسان مدل جدیدی را به عنوان فعالیت های دانشی و مساله محور تاسیس و ۷ قرارگاه علمی را برای فعالیت های دانش محور نیز به راه انداخته است و ۶ هیئت اندیشه ورز برای پاسخگویی به نیازهای نظام، جامعه و عرصه های بین الملل فعالیت دارند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۳۳
مدیر حوزه علمیه خراسان:
آیه ۶۴ آل‌عمران مبنای گفت‌وگوی بین ادیان است/ تشکیل هیئت اندیشه ورز«اسلام و ادیان» در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: کارهای بین‌الادیانی در این حوزه در قالب هیئت اندیشه‌ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان‌فرهنگی صورت می‌گیرد که گرچه تازه شروع به کار کرده اما فعالیت‌های ارزشمندی انجام داده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۰۸
مدیر حوزه علمیه خراسان:
منظومه رهنمودهای تحولی رهبری تدوین شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه باید با استفاده از رهنمودهای تحولی مدنظر مقام معظم رهبری منظومه ای تدوین کرد، گفت:‌ تقویت، تربیت و توانمند سازی روحانیت برای پاسخگویی به نیاز های جامعه، نظام و بین الملل از مطالبات رهبر معظم انقلاب است که همه این عرصه ها به صورت مشترک در حوزه و آموزش و پرورش وجود دارد.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۰:۲۶
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مصمم و سربلند، پای اهداف انقلاب ایستاده‌ایم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: امروز ملت قهرمان و سرافراز ایران است که پشت سر مقام معظم رهبری در صحنه حضور دارد و انشالله تا اهداف نهایی انقلاب اسلامی به پیش خواهد رفت.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۱۲
مدیر حوزه علمیه خراسان:
عضويت CFT در صورت رصد فعاليت هاي ايران از منظر شرعی و قانونی ممنوع است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: در صورتي که عضويت در معاهداتي همچون CFT منجر به رصد فعاليت هاي اقتصادي و سياسي ايران توسط بيگانگان شود و از اين طريق زمينه نفوذ و اشراف اطلاعاتي و تسلط بر شئون مختلف فعاليت هاي اقتصادي و سياسي کشور فراهم گردد، چنين عضويتي کشور را با مخاطرات عدیده ای مواجه نموده و از منظر شرعی و قانونی ممنوع و بي اعتبار است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۷