*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۹ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 26, 2019
در سال تحصیلی آتی؛
۵۰۰ طلبه جدید جذب حوزه علمیه خراسان شمالی می شوند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: برای سال تحصیلی آتی ۵۰۰ طلبه جدید جذب مدارس علمیه استان می شوند که از این تعداد ۲۳۰ نفر برادر و ۲۶۵ نفر هم خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه علمیه برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برنامه ریزی کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم ورود به فضای مجازی، درباره بیایه اخیر مقام معظم رهبری گفت: حوزه علمیه باید در زمینه سرفصل ها و توصیه‌های اساسی ۷ گانه در پرتو امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده که در این بیانیه آمده است، برنامه ریزی، و با سربلندی اقدام کند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۱
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان:
حرکت تحولی همه جانبه ضرورت دارد / وارد گام سوم یعنی عمل به تحول شده ایم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان بیان کرد: با توجه به شرایط امروز حوزه های علمیه در سطح ملی و بین المللی، حرکت تحولی همه جانبه به لحاظ کمیت و کیفیت، ضرورت دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۰:۳۷
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مشهد به نماد شهر تمدنی تبدیل شود
حوزه/ مدير حوزه علميه خراسان گفت: اگر الگوی تمدنی مبتنی بر اسلام بخواهد ساخته شود، می بایست مشهد حتی از منظر ساخت و ساز نماد تمدن اسلامی باشد و از سوی دیگر حوزه و برخی نهادها می توانند در این راستا به طور مستقیم و خاص نقش داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۹
مدیر حوزه علمیه خراسان:
هر فتنه ای با بصیرت مردم و هدایت رهبری خنثی می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: هر فتنه ای که بخواهد در مسیر نظام اسلامی ایجاد شود با بصیرت مردم و هدایت رهبری خنثی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۵:۳۹
آشنایی با یک سامانه جدید آموزش حوزوی در مشهد
حوزه/ مرکز آموزشی درس گفتار سعی می کند با استفاده از نخبگان و اساتید حوزه علمیه و بکارگیری قابلیت ها و امکانات فضای مجازی، محیط مناسبی را برای آموزش و پژوهش فراهم کند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۰:۵۹
مدیر حوزه علمیه خراسان :
آیت الله شاهرودی واژه خدمت به انقلاب و مردم را معنا کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عاملی با صدور پیامی ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۵:۰۶
مدیر حوزه علمیه خراسان:
رفتار پلیس عامل مهم و تاثیرگذار در مدنیت اسلامی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: رفتار، اخلاق و گفتار پلیس موجب می شود که مردم، مدنیت و تمدن اسلامی را شاهد باشند که اگر این امر به طور مثبت انجام شود، تاثیر می گذارد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۰۹:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان خبر داد:
تشکیل ۷ قرارگاه علمی و ۶ هیئت اندیشه ورز در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه خراسان مدل جدیدی را به عنوان فعالیت های دانشی و مساله محور تاسیس و ۷ قرارگاه علمی را برای فعالیت های دانش محور نیز به راه انداخته است و ۶ هیئت اندیشه ورز برای پاسخگویی به نیازهای نظام، جامعه و عرصه های بین الملل فعالیت دارند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۳۳
مدیر حوزه علمیه خراسان:
آیه ۶۴ آل‌عمران مبنای گفت‌وگوی بین ادیان است/ تشکیل هیئت اندیشه ورز«اسلام و ادیان» در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: کارهای بین‌الادیانی در این حوزه در قالب هیئت اندیشه‌ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان‌فرهنگی صورت می‌گیرد که گرچه تازه شروع به کار کرده اما فعالیت‌های ارزشمندی انجام داده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۰۸