*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع ایثارگران مطرح کرد:
سه مرحله اساسی در تحقق حوزه انقلابی/ ثبت خاطرات ایثارگران دست کم گرفته نشود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تدوین آثار و خاطرات، توانمندسازی علمی ایثارگران و جانبازان و خانواده های آن ها، توانمندسازی فرهنگی و ارتباط مستحکم ایشان با مسئولان حوزه علمیه را به عنوان پیشنهادهایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه علمیه خراسان معرفی کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۳۹
مدیر حوزه علمیه خراسان در جشن عمامه گذاری طلاب:
عمامه روحانیت، نماد علم، اخلاق و پیشگامی است/ در حوزه علمیه کسب مدرک هدف نیست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، عمامه روحانیت را نماد علم، تقوا، شجاعت، آگاهی، اخلاق و پیشگامی دانست و گفت: طلبه علوم دینی از ابتدای ورود به حوزه با خواست و انگیزه یادگیری و علم آموزی برای خدا مسیر خود را آغاز می کند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۳۸
مدیر حوزه علمیه خراسان:
عالم پروری ویژگی بارز حوزه انقلابی است/ تحول در حوزه بصورت دفعی اتفاق نمی افتد
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خراسان با تاکید بر ضرورت انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه های علمیه، گفت: تعلیم و تزکیه دوبالی هستند که طلاب باید به وسیله آن حرکت کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۵:۰۲
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مرکز تخصصی رسانه در حوزه تشکیل شود
مدیر حوزه علمیه خراسان با ارائه پیشنهاد تشکیل مدرسه یا حلقه معرفتی مشترک میان حوزه و رسانه ها، گفت: این اقدام می تواند علاوه بر اولویت بندی مسائل، محتوا و شکل و شیوه مناسب برای ارائه پیام های دینی به جامعه را تامین کند و کار سازمانی و نظام یافته ای ارائه دهد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۵:۲۵
مدیر حوزه علمیه خراسان: توسعه و رشد حوزه های علمیه نیازمند کمک خیّرین است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: نیت خیر واقفان و مشارکت آنان در ساخت فضاهای فرهنگی و آموزشی برای حوزه علمیه، بزرگترین سرمایه برای آنان محسوب می شود.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۰:۰۱
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مردم مصمم تر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» سر می دهند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: حمله موشکی سپاه به مقر داعش، اقتدار بالای نظام اسلامی را به مزدوران استکبار جهانی و اربابان آنها نشان داد و انگیزه قوی تری را ایجاد کرد تا مردم مصمم تر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دهند.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خراسان خبر داد:
تدوین نظام جامع آموزشی سطح ۴ خواهران طلبه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عاملی از در دست اقدام بودن تدوین نظام جامع آموزشی تا سطح چهار برای خواهران در حوزه علمیه خراسان خبر داد و گفت: در این برنامه بسیاری از دروس در متن نظام آموزشی طلاب قرار می گیرد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه خراسان:
اخلاق در حال رانده شدن به حاشیه است/ نمی توان مسائل اخلاقی را با تحکّم و اجبار به خورد جامعه داد
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به این که اخلاق در حال رانده شدن به حاشیه است، تأکید کرد: نمی توان مسائل اخلاقی را با تحکّم و اجبار به خورد جامعه داد، بلکه باید گفتمان اخلاق را با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود رواج دهیم.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۰۳
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی:
رشته‌های جدید در مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ره) بیرجند راه اندازی می‌شود
حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی از فارغ التحصیلی طلاب مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند در رشته‌های علوم و معارف قرآن و کلام اسلامی خبر داد و گفت: با راه اندازی رشته های جدید در این مدرسه، مشکل جذب طلاب متناسب با استعداد های آنان برطرف خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۴۱
مدیر حوزه علمیه خراسان:
انتخابات ایران اوج مردم سالاری دینی بود /رئیس جمهور منتخب قدردان حماسه آفرینی مردم باشد
حوزه / رئیس جمهور منتخب می تواند از این پشتوانه به عنوان نیرویی مستعد در راستای صیانت از ارزش های اصیل اسلامی، آرمان های بلند امام و رهبری و راه شهیدان سرفراز این مرز و بوم و در مسیر کار، تلاش، اشتغال و سربلندی آن استفاده نموده و قدردان حماسه آفرینی و اعتماد ملت شریف کشورمان باشد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۹