*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
مدیر حوزه عمیه خراسان در جمع روحانیون جاجرم:
امروز فرصت های طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد/ تربیت طلبه انقلابی مهمترین ماموریت حوزه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، تربیت طلبه انقلابی را مهمترین ماموریت حوزه دانست و گفت: امروز زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری حوزه علمیه با گذشته قابل مقایسه نیست و فرصت طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد که باید حداکثر استفاده را ببرند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۵:۴۷
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان:
حوزه هرچه دارد از فقه جواهری است/ راه اندازی سامانه نقد و نظر در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امام راحل(ره) فقه جواهری را به عنوان اصل مسلم و مقام معظم رهبری فقاهت را یک اصل در حوزه علمیه دانستند، تاکید کرد: هر چه داریم از علمای بزرگ حوزه و همان طور که امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری فرمودند، از فقه جواهری و فقاهت است.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۴۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
رهنمودهای رهبری نقشه راه حوزه انقلابی است/ حرکت امروز در حوزه های علمیه حرکت نخبگانی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: ادامه حرکت پیامبران الهی در طول تاریخ مبتنی بر اقامه عدالت الهام گرفته شده از عدالت الهی است و اگر بناست تا نقشه راه در مسیر حوزه انقلابی منسجم تر، کارآمد تر، کارساز تر و بروز تر باشد باید رهنمودهای مقام معظم رهبری و امام راحل(ه) را دنبال و پیگیری کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه خراسان در اجلاس مدیران مدارس:
اندیشه و عمل جهادی راهبرد حوزه انقلابی است/ تحول با مشارکت همه حوزویان محقق می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، اندیشه و عمل جهادی را راهبرد حوزه انقلابی دانست و گفت: در حرکت تحولی و انقلابی باید به مدیریت راهبردی که ترکیبی از اندیشه و عمل است، بیاندیشیم.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه پاسخگو، روزآمد و کارآمد است/ فعالیت ۱۰ هیئت اندیشه ورز در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان از فعالیت ۱۰ هیئت اندیشه ورز خبر داد و گفت: پژوهش باید روزآمد، کارآمد، هدفمند، جهت دار و مبتنی بر پاسخ به نیازها باشد تا حوزه پاسخگو محقق شود
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۶:۴۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه های علمیه پاسخگوی نیازهای جامعه بین الملل باشند/ رونمایی از سامانه های جدید حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: یکی از ضروریات امر پاسخگویی به نیازهای بین المللی، آشنایی روحانیون و مبلغان با زبان های زنده دنیا است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵:۲۱
با صدوری بیانیه ای اعلام شد:
دعوت حوزه خراسان برای حضور در تظاهرات ضد آمریکایی‌صهیونیستی
حوزه/ حوزه علمیه خراسان، با صدور بیانیه ای، اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل‌آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را به شدت محکوم کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۱:۱۲
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع ممتازین:
حوزه انقلابی در اندیشه و عمل تحول گراست/ اشتیاق ۱۵ هزار جوان برای تحصیل در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به لزوم تحول در حوزه های علمیه، تصریح کرد: همه فعالیت های جهادگرانه ما بر سه مفهوم حوزه انقلابی، اندیشه و عمل مبتنی است.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۴:۱۲
مدیر حوزه علمیه خراسان: اربابان داعش در تل آویو و واشنگتن آرام نخواهند نشست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی پایان عُمر داعش را به رهبر معظم انقلاب و آزادیخواهان جهان تبریک گفت و تصریح کرد: گرچه عمر خونخواران داعش در عراق و سوریه به پایان رسیده است، اما اربابان داعش در تل آویو و واشنگتن ومزدوران دست نشانده آنان در منطقه آرام و ساکت نخواهند نشست.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۳:۵۴
مدیر حوزه علمیه خراسان تشریح کرد:
اقدامات راهبردی چهارگانه تحولی حوزه خراسان
حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به انسجام و جامعیت در این حوزه، تربیت استاد، مبلغ و پژوهشگر را یکی از فعالیت های تحولی حوزه علمیه خراسان عنوان کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۲:۵۷