*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
در پیام تسلیت مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید شد:
شهادت مدافعان حرم، زمینه ساز ظهور است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی شهادت حجت الاسلام محمود تقی پور را تسلیت گفت و تاکید کرد: شهادت این عزیزان که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) است، زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) و نابودی تکفیریان خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۰۲
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع ایثارگران مطرح کرد:
سه مرحله اساسی در تحقق حوزه انقلابی/ ثبت خاطرات ایثارگران دست کم گرفته نشود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تدوین آثار و خاطرات، توانمندسازی علمی ایثارگران و جانبازان و خانواده های آن ها، توانمندسازی فرهنگی و ارتباط مستحکم ایشان با مسئولان حوزه علمیه را به عنوان پیشنهادهایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه علمیه خراسان معرفی کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۳۹
مدیر حوزه علمیه خراسان در جشن عمامه گذاری طلاب:
عمامه روحانیت، نماد علم، اخلاق و پیشگامی است/ در حوزه علمیه کسب مدرک هدف نیست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، عمامه روحانیت را نماد علم، تقوا، شجاعت، آگاهی، اخلاق و پیشگامی دانست و گفت: طلبه علوم دینی از ابتدای ورود به حوزه با خواست و انگیزه یادگیری و علم آموزی برای خدا مسیر خود را آغاز می کند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۳۸
مدیر حوزه علمیه خراسان:
عالم پروری ویژگی بارز حوزه انقلابی است/ تحول در حوزه بصورت دفعی اتفاق نمی افتد
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خراسان با تاکید بر ضرورت انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه های علمیه، گفت: تعلیم و تزکیه دوبالی هستند که طلاب باید به وسیله آن حرکت کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۵:۰۲
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مرکز تخصصی رسانه در حوزه تشکیل شود
مدیر حوزه علمیه خراسان با ارائه پیشنهاد تشکیل مدرسه یا حلقه معرفتی مشترک میان حوزه و رسانه ها، گفت: این اقدام می تواند علاوه بر اولویت بندی مسائل، محتوا و شکل و شیوه مناسب برای ارائه پیام های دینی به جامعه را تامین کند و کار سازمانی و نظام یافته ای ارائه دهد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۵:۲۵
مدیر حوزه علمیه خراسان: توسعه و رشد حوزه های علمیه نیازمند کمک خیّرین است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: نیت خیر واقفان و مشارکت آنان در ساخت فضاهای فرهنگی و آموزشی برای حوزه علمیه، بزرگترین سرمایه برای آنان محسوب می شود.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۰:۰۱
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مردم مصمم تر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» سر می دهند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: حمله موشکی سپاه به مقر داعش، اقتدار بالای نظام اسلامی را به مزدوران استکبار جهانی و اربابان آنها نشان داد و انگیزه قوی تری را ایجاد کرد تا مردم مصمم تر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دهند.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خراسان خبر داد:
تدوین نظام جامع آموزشی سطح ۴ خواهران طلبه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عاملی از در دست اقدام بودن تدوین نظام جامع آموزشی تا سطح چهار برای خواهران در حوزه علمیه خراسان خبر داد و گفت: در این برنامه بسیاری از دروس در متن نظام آموزشی طلاب قرار می گیرد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه خراسان:
اخلاق در حال رانده شدن به حاشیه است/ نمی توان مسائل اخلاقی را با تحکّم و اجبار به خورد جامعه داد
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به این که اخلاق در حال رانده شدن به حاشیه است، تأکید کرد: نمی توان مسائل اخلاقی را با تحکّم و اجبار به خورد جامعه داد، بلکه باید گفتمان اخلاق را با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود رواج دهیم.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۰۳
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی:
رشته‌های جدید در مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ره) بیرجند راه اندازی می‌شود
حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی از فارغ التحصیلی طلاب مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند در رشته‌های علوم و معارف قرآن و کلام اسلامی خبر داد و گفت: با راه اندازی رشته های جدید در این مدرسه، مشکل جذب طلاب متناسب با استعداد های آنان برطرف خواهد شد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۴۱