*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
مدیر حوزه علمیه خراسان تبین کرد:
بایسته های ورود حوزه انقلابی به فضای مجازی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه پیام رسانی مرز نمی شناسد، بیان داشت: رسالت یک روحانی و حوزه انقلابی این است که در هر مکانی که به ابلاغ پیام یا دفاع عقلانی منطقی و علمی نیاز است، حضور داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۴:۴۸
تجلیل مدیر حوزه علمیه خراسان از استاد خود + عکس
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه ارادت خاصی به استاد خود دارد، اظهار کرد: آیت الله صالحی بیان قابل فهم، خوب، روان و استدلالی داشت و شاگردان زیاد و مستعدی در کرسی درس استاد حاضر می شدند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۱
مدیر حوزه خراسان:
بازید مدیرحوزه علمیه خراسان از نمایشگاه" مشهد دوست داشتنی"
مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: طلاب و روحانیان حوزه علمیه می‌بایست حرکت‌های انقلابی و فرهنگی را مشاهده ، رصد و در عرصه های گوناگون از آن بهره ببرند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۷
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزویان جبهه فضای مجازی تشکیل دهند/ اسلام ستیزی رنگ و قالب دیگری به خود گرفته است
حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم تشکیل جبهه فضای مجازی از سوی طلاب و روحانیون، گفت: امروز میدان ها و شیوه های برخورد تغییر کرده و اسلام ستیزی، رنگ و قالب دیگری به خود گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۱
مدیر حوزه علمیه خراسان:
تحول لازمه انقلابی ماندن و کارآمدی حوزه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان به تعبیر مقام معظم رهبری درباره منزوی شدن حوزه در صورت متحول نبودن اشاره کرد و گفت:‌ اگر حوزه علمیه متحول نشود نمی تواند پاسخگوی نیازهای نظام، جامعه، شبهات و عرصه بین الملل باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۸:۵۴
مدیر حوزه خراسان:
بیداری و وحدت، راه شکست توطئه دشمن است
حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: آگاهی و بیداری در میان شیعه و سنی اوج گرفته و علیرغم ماموریت تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی برضد اسلام، مسلمانان با وحدت خود، با آنان مقابله می کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷:۴۵
مدیر حوزه علمیه خراسان:
نهادهای تربیتی جزیره ای عمل نکنند/ تربیت دینی دانش آموزان به کار جهادی و انقلابی نیاز دارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عاملی با تاکید بر این که متراکم و متمرکز کردن انرژی نهادهای تربیتی، از اصلی ترین شاخص های موفقیت در تربیت نسل جدید است، گفت: تربیت دینی دانش آموزان به کار جهادی و انقلابی نیاز دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۸:۴۱
مدیرحوزه علمیه خراسان:
روحانيت عامل مهم ارتقاء روحيه انقلابي مردم است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمين عاملي تصریح كرد: بايد روحيه انقلابي مردم از طريق انديشه و عمل انقلابي روحانيت ارتقاء يابد.
۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۹:۱۳