*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
در سایه سار رمضان (۱۹)؛
تعمیق معرفت اسلامی در ذهن به وسیله انس با قرآن
حوزه/ اُنس با قرآن ، معرفت اسلامى را در ذهن ما قويتر و عميقتر مـى كـنـد. بـدبـختىِ جوامع اسلامى ، به خاطر دورى از قرآن و حقايق و معارف آن است.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۰۸:۰۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
بخشندگی مایه سرافرازی در دنیا و آخرت است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: امروز در این ایام پرفضیلت بیش از پیش باید به فکر نیازمندان وخانواده های آبرومند باشیم ،چرا که بخشندگی مایه سرافرازی در دنیا وآخرت است.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۲۶
در جلسه شورای آموزش حوزه علمیه فارس مطرح شد؛
نیازهای مدارس تامین شود/ نخبه پذیری مورد توجه قرار گیرد
حوزه/ در جلسه شورای آموزش حوزه علمیه استان فارس بر ضرورت تامین نیازهای اولیه مدارس و توجه به نخبه پذیری در حوزه های علمیه تاکید شد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۶:۴۵
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
باید معرفت نسبت به فضایل امام حسین (ع) بیشتر شود
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: هرچقدر معرفت نسبت به فضایل اباعبدالله بیشتر شود، محبت ایشان در دل انسان افزوده می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۴:۴۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:
فقدان معرفت عامل گرفتاری بشر در گرداب تکبر است
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، فقدان معرفت نسبت به خدا را عامل گرفتاری بشر در گرداب تکبر یاد کرد و گفت: عقده حقارت عامل تکبر است و بهترین درمان ایمان عملی به خدا است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۱۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
عده ای هنوز باورندارند اگر مدافعان حرم نبودند باید با داعش در کرمانشاه می جنگیدیم
عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت:عده ای پس از گذشت سالیان متمادی از ظلم و جنایت داعش در منطقه هنوز این بصیرت را به دست نیاورده اند و در اینکه اگر مدافعان حرم نبودند، ما باید در کرمانشاه و همدان با جریان تکفیری می جنگدیدم، هنوز دچار تردید هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۶
کتاب" تاثیر گناه بر معرفت" منتشر شد
حوزه/ کتاب تاثیر گناه بر معرفت اثر زهرا پورسینا ،از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه منتشر شد.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۲۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
برگزاری کنگره شهدا یک مسابقه بزرگ فرهنگی است
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: برگزاری کنگره شهدا در واقع اجرای یک مسابقه بزرگ فرهنگی است، چرا که خدای متعال شاهد آن خواهد بود و همان خیری است که خداوند تاکید کرده که به سوی آن بشتابیم.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۵:۱۶
استاد اخلاق حوزه علمیه همدان تبیین کرد:
راه رسیدن به معرفت الهی
حوزه/ استاد اخلاق حوزه علمیه همدان با اشاره به ضرورت حقیقت جویی، گفت: انسان به واسطه تفکر می تواند به معرفت الهی برسد و از حقایق عالم آگاه شود.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۱۸
عضو خبرگان رهبری:
خیری از شناخت خدا و سرمایه ای از معرفت خالق بالاتر نیست
حوزه/آیت الله مهدوی گفت: در این عالم چه خیری از شناخت خداوند متعال بالاتر و چه سرمایه‌ای از معرفت خالق عظیم‌تر است که اول و آخرِ این خیر را نیز به معصومین«علیهم‌السلام» نسبت می‌دهیم.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۲:۵۸