*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 20, 2018
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
وضعیت اقتصادی فعلی زیبنده ملت با استعداد ایران نیست
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: چرا باید سفره دیگران را رنگی کنیم در حالی که در داخل کشور هزاران جوان تحصیل کرده و بیکار داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۲۹
استاد حوزه علمیه همدان:
استفاده از کالاهای خارجی سیل ویرانگر تولید ملی است
حوزه/ حجت الاسلام سلیمانیان، استفاده از کالاهای خارجی را سیل ویرانگر تولید ملی دانست و گفت: حمایت از تولید داخلی مربوط به دین خاص و مذهب خاصی نبوده، بلکه همه عقلا در طول تاریخ بر این باور بوده اند که در راستای غنای اقتصادی، همواره باید از کالاهای داخلی استفاده کرد.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۲۱:۴۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: علما در رفع مشکلات مردم پیش قدم باشند
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: علما باید هدایت مردم را عهده دار باشند و مساله مهم دیگر رسیدگی به مشکلات مردم است وباید در این زمینه جلودار باشند.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۹:۲۶
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با «حوزه»:
بیکاری جوانان و رکود تولید غیرقابل کتمان است/ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر روی زمین مانده است
حوزه/ حجت الاسلام افلاکیان تصریح کرد: طبق گزارشات کارشناسان و مردمی که درگیر مشکلات هستند، باید گفت که مسؤولانی که چشم به خارج از مرزها دوخته‌اند، نتوانسته‌اند کاری برای تولید و‌ اشتغال انجام دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۲:۵۰
اقتصاددان حوزوی:
عمل به اقتصاد مقاومتی امسال هم بیشتر در حد شعار باقی ماند
حوزه/ عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: عمل به اقتصاد مقاومتی از سوی دولتمردان ، متاسفانه امسال هم بیشتر در حد شعار باقی ماند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۱:۰۵
کارشناس علوم دینی :
کوتاهی در رفع مشکلات اقتصادی خیانت به نظام اسلامی است
حجت الاسلام شعبانی گفت: نه تنها اگر مسئولی بخواهد عمدا خیانت کند، محکوم است، بلکه اگر مدیری در خدمت به مردم کوتاهی کند، خیانت کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:
توسعه پیام رسان های داخلی برای رونق کسب و کار جوانان ایرانی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه پیام رسان های داخلی به معنی محدودسازی برخی پیام رسان های خارجی و قطع و وصل آنها نیست، اما در مجموع به دنبال توسعه کسب و کار جوانان ایرانی در پیام رسان های داخلی هستیم.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶:۴۰
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛
مسئولان ارتباط خود را با علما قطع نکنند
حوزه/ برقراری ارتباط با علما، توجه به بهبود وضع معیشتی، همراهی با مردم در سختی ها، حرکت در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی و توجه به اشتغال جوانان از مهمترین مولفه های تاثیرگذار در رشد و تعالی شاخصه های توسعه به شمار می رود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۲۵
یک سوم از سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال گذشت؛
در انتظار گزارش مسئولان و جدیت در تداوم راه
حوزه/ اینک که ثلث سال "اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال" سپری شده، انتظار به حق مردم از مسئولان و دولتمردان، ارایه گزارش درباره کارهای انجام شده و نیز جدیت مضاعف در ادامه راه و دو سوم باقیمانده از سال است.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۵۶
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با «حوزه»:
گره مشکلات تحریم با اقتصاد مقاومتی باز می شود/ کابینه دوازدهم حمایت از تولید داخل را در اولویت قرار دهد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر این که گره مشکلات تحریم های ظالمانه با اقتصاد مقاومتی باز می شود، تصریح کرد: کابینه دوازدهم باید حمایت از تولید داخل را در اولویت برنامه های قرار دهد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۰۵