*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
مدیر حوزه علمیه قزوین:
منشأ تمام آسیب های اجتماعی، ضعف توحیدی و عقیدتی مخاطب است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اگر باور دینی و مجموعه ارزش‌های الهی تقویت گردد، جامعه به سمت کمرنگ شدن آسیب‌های اجتماعی میل پیدا خواهد کرد، چرا که اصولا منشأ همه آسیبهای اجتماعی ضعف توحیدی و عقیدتی مخاطب است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۳
عضو هيئت علمی پژوهشكده فقه و حقوق:
پیگیری مسائل مستحدثه منجربه تحول ساختاری در فقه می شود
حوزه/ عضو هيئت علمی پژوهشكده فقه و حقوق پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: پایان نامه های حوزوی باید معطوف به مسائل جدید باشد، مشکلی را حل کند و یک قدم به جلو برود.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۷:۲۸
عضو هیئت اندیشه ورز فرق و ادیان حوزه علمیه خراسان:
فضلای حوزه برای حضور در فضای بین الملل آماده و مجهز باشند
حوزه/ عضو هیئت اندیشه ورز فرق و ادیان حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه یکی از اساسی ترین اهداف این هیئت تحقق حضور فضلا در عرصه بین المللی است، گفت: حوزه علمیه باید با زبان معقول و معتدل معارف اهل بیت(ع) را در دنیا ترویج کند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۷:۱۵
به میزبانی مدرسه امام صادق(ع) آباده برگزار شد؛
دانش افزایی پژوهشی اساتید حوزه علمیه فارس
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه فارس از برگزاری سومین دوره تخصصی دانش افزایی پژوهشی اساتید حوزه استان، به میزبانی مدرسه امام صادق(ع) شهرستان آباده خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۱۹
معاون آموزش حوزه علمیه یزد خبر داد:
دوره دانش افزایی اساتید در حوزه علمیه یزد برگزار می شود
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه یزد از برگزاری دوره دانش افزایی اساتید در حوزه علمیه یزد خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۳:۲۱
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
تقویت حلقه های صالحین باعث رشد ایمانی و فکری جامعه می شود
حوزه/ عضو خبرگان رهبری، آگاهی درست از مسائل روز و زمان را از ضرورت ها دانست و گفت: جوانان باید با تأثیرپذیری از کلاس های آموزشی و تربیتی حلقه های صالحین از نظر علمی، فکری و ایمانی تقویت شوند و سطح اطلاعات و معلومات هم باید با تشکیل کلاس ها و دوره ها افزایش یابد تا بتوانند باجنگ نرم دشمن مقابله کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۷:۴۱
آیت الله ممدوحی مطرح کرد:
ارتباط روح و جسم پس از مرگ
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: انسان دینی به دلیل اتکای به خداوند متعال پیوسته قوی و مستحکم بوده و هرگز هیچ گونه تشویش و نگرانی در قلب و زندگی او راه ندارد.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۶:۳۶
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین:
پاسخگویی به شبهات دانشجویان رسالت امروز حوزه علمیه است
حوزه/ حجت الاسلام حیدری، «حوزه علمیه» و «دانشگاه» را دو مرکز مهم تربیت نسل جوان و آگاهی‌بخشی به جوانان است و وحدت بین آن دو امری ضروری خواند و گفت: امروز دشمن با انواع تحریفات و شبهات در تلاش است که جامعه دانشگاهی را مورد هدف قرار دهد و وظیفه امروز حوزه علمیه در این برهه خطیر است.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۷:۰۳
آیت الله ممدوحی:
نظام دنیا با عربده کشی و لامذهبی سازگاری ندارد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: نظام دقیق دنیا مبتنی بر اساس دقیق ترین مسائل ریاضی است که با عربده کشی های مستانه و لامذهب سازگاری ندارد.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۵:۴۷
حوزه ها مهمترین نهاد برای ترویج علوم دینی هستند
معاون پژوهش حوزه علمیه قزوین گفت: حوزه های علمیه سراسر کشور امروز به عنوان اصلی ترین نهاد در تولید،توسعه وترویج علوم دینی به شمار می آیند واین مهم در سایه آراسته شدن حوزویان و اساتید به مهارت های گوناگون پژوهشی به دست می آید.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۲۵