*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون مطرح کرد؛
نمره قبولی سریال "گاندو" از حیث فرم و محتوا و جذب مخاطب
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: سریال "گاندو" از حیث پرداخت فرمی و محتوایی و به خصوص جذب مخاطب ، نمره قبولی دریافت کرد و به عنوان یک سریال شاخص می تواند به الگویی در این زمینه در رسانه ملی مطرح شود.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۰:۴۹
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
مسئولان صدا و سیما از ساخت سریال هایی مثل "گاندو" حمایت کنند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون از مسئولان صدا و سیما خواست تا قاطعانه از ساخت سریال هایی جسورانه ای و خوبی همچون "گاندو" حمایت لازم را به عمل آورند.
۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۰:۱۰
کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون:
متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم، برنامه سازی تلویزیونی نداشته ایم
حوزه/ کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: متاسفانه متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم و جوانان، برنامه سازی قوی و خلاقانه و خوب در تلویزیون نداشته ایم.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۱:۰۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
سریال های رمضانی امسال نمره قبولی دریافت نکرده اند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه امسال سریال های رمضانی تلویزیون به لحاظ جذب مخاطب و سطح کیفی تا به اینجای کار نتوانسته اند نمره قبولی دریافت کنند.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۲۰:۲۵
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
بسیاری از سریال های تلویزیونی از ضعف قصه و فیلمنامه رنج می برند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر بسیاری از سریال های تلویزیونی از ناحیه قصه گویی و فیلمنامه دچار ضعف جدی هستند.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۰۱:۰۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
با وجود برخی موفقیت ها، سینمای کشور همپای انقلاب حرکت نکرد
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون با اشاره به این که فیلم های سینمایی دوران طاغوت، عمدتاً مایه شرمندگی فرهنگی بوده است، تصریح کرد: با وجود برخی موفقیت ها و درخشش ها، سینمای کشور همپای انقلاب اسلامی و عظمت آن ، رو به جلو حرکت نکرد.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۹:۰۹
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
"مینو" سریالی موفق با درامی تاثیرگذار و پرتعلیق است
حوزه/ منتقد و تحلیلگر حوزوی سینما و تلویزیون گفت: سریال" مینو" از آن دسته سریال های موفق تلویزیونی است که با درامی تاثیرگذار و پرتعلیق، مخاطب را با خود همراه می سازد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۲۲:۵۵
"مغزهای کوچک زنگ زده" در بوته نقد کارشناس حوزوی؛
فیلمی که بحران هویت را در رویکردی سیاه و نااُمیدانه به تصویر می کشد
کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون به بررسی و نقد فیلم سینمایی "مغزهای کوچک زنگ زده" پرداخت و آن را اثری توصیف کرد که در پرداختن به بحران هویت و مسایل اجتماعی،رویکردی سیاه و نااُمیدانه دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۳۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
"تنگه ابوقریب" در بازنمایی بخشی از واقعیت های دفاع مقدس، موفق بوده است
حوزه/ منتقد و کارشناس حوزوی سینما و تلویزیون ایران گفت: حقیقتاً فیلم خوب "تنگه ابوقریب" در بازنمایی بخشی از واقعیت های دفاع مقدس، موفق و درخشان عمل کرده است.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۰۶:۱۵
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
نقد و بررسی فیلم و سریال از سوی حوزویان به ارتقای کیفی آثار کمک می کند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: بی شک نقد و بررسی فیلم ها و سریال ها از سوی حوزویان به ارتقای کیفی این قبیل آثار کمک قابل توجهی می کند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۸:۳۲