*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ شوال ۱۴۳۹ \ Friday, June 22, 2018
عضو خبرگان رهبری:
حضور بالای مردم در انتخابات، اقتدار نظام را به رخ دنیا می کشد
عضو جامعه مدرسین گفت: بی شک حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات، اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان بیش از پیش نشان می دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۲۲:۵۰
نگاهی به بیانات و رهنمودهای امام و رهبری درباره انتخابات؛
کارزار انتخاباتی در نظام اسلامی، معرکه بداخلاقی نیست
حوزه/ توجه به رهنمودها و بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره رعایت مسایل اخلاقی و دینی در انتخابات این نکته مهم را به همگان متذکر می شود که اساساً کارزار انتخاباتی در نظام اسلامی، معرکه بداخلاقی نیست و کسی نباید از چارچوب های اخلاق و دین در این مجال، عبور کند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۰۲
حجت الاسلام کرمی نیا مطرح کرد:
معیارهای انتخاب اصلح در اندیشه امام(ره) و رهبر معظم انقلاب
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب گفت: امام خمینی (ره) می فرمایند «برای یک کاندیدا داشتن اسلام تنها ،کافی نیست، بلکه باید مسلمانی باشد که احتیاجات مملکت را بشناسد و سیاست را بفهمد و مطلع به مصالح و مفاسد کشور باشد».
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۵۱
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با «حوزه»:
کاندیداهای ریاست جمهوری چهره بین المللی نظام را مخدوش نکنند/ با مشکلات کشور، سیاسی برخورد نشود
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فعالیت های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: تفاوت های فکری و نگرش سیاسی در افراد طبیعی است، اما همه زیر چتر نظام و انقلاب اسلامی هستیم و نسبت دادن خیانت به یکدیگر، چهره بین المللی ایران را مخدوش می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۲:۳۴
یادداشتی از هامبورگ برای کاندیداهای ریاست جمهوری
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین رمضانی نوشت: این برادر دینی که ازمأذنه سبز مسجد امام علی (ع) هامبورگ آلمان نظاره گر رقابتهای انتخاباتی ایران اسلامی، چشم دل را روانه ی صحن مناظره های داوطلبان ریاست جمهوری نموده ام، نتوانستم التهاب درونی خو درا از روند مناظره پنهان کنم...
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۳:۴۰
امام جمعه خرمشهر:بداخلاقی انتخاباتی با روح انقلابی گری منافات دارد
حوزه/ حجت الاسلام موسوی فرد گفت: متأسفانه امروز شاهد بداخلاقی ها و رفتارهای زشتی هستیم که از سوی برخی جریان ها و افراد انجام می شود، در حالی که این بداخلاقی ها، با روح انقلابی گری منافات داشته و نباید برای کسب چند رأی متوسل به اقدامات ناشایست شد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۱:۱۶
به بهانه توجه فوق العاده به فضای مجازی در موسم انتخابات:
هشدار نسبت به بی‌تقوایی انتخاباتی در فضای مجازی
حوزه/ در فصل پرشور و حرارت انتخابات ، فعالیت های رسانه ای خاصه از جنس فضای مجازی بر اثر بی تقوایی ها و بداخلاقی ها به پرتگاهی می ماند که افراد را به دره معصیت و سقوط از ارزش های ایمانی سوق می دهد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۷:۲۹