*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
عضو خبرگان رهبری:
حضور بالای مردم در انتخابات، اقتدار نظام را به رخ دنیا می کشد
عضو جامعه مدرسین گفت: بی شک حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات، اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان بیش از پیش نشان می دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۲۲:۵۰
نگاهی به بیانات و رهنمودهای امام و رهبری درباره انتخابات؛
کارزار انتخاباتی در نظام اسلامی، معرکه بداخلاقی نیست
حوزه/ توجه به رهنمودها و بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره رعایت مسایل اخلاقی و دینی در انتخابات این نکته مهم را به همگان متذکر می شود که اساساً کارزار انتخاباتی در نظام اسلامی، معرکه بداخلاقی نیست و کسی نباید از چارچوب های اخلاق و دین در این مجال، عبور کند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۰۲
حجت الاسلام کرمی نیا مطرح کرد:
معیارهای انتخاب اصلح در اندیشه امام(ره) و رهبر معظم انقلاب
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب گفت: امام خمینی (ره) می فرمایند «برای یک کاندیدا داشتن اسلام تنها ،کافی نیست، بلکه باید مسلمانی باشد که احتیاجات مملکت را بشناسد و سیاست را بفهمد و مطلع به مصالح و مفاسد کشور باشد».
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۱:۵۱
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با «حوزه»:
کاندیداهای ریاست جمهوری چهره بین المللی نظام را مخدوش نکنند/ با مشکلات کشور، سیاسی برخورد نشود
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فعالیت های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: تفاوت های فکری و نگرش سیاسی در افراد طبیعی است، اما همه زیر چتر نظام و انقلاب اسلامی هستیم و نسبت دادن خیانت به یکدیگر، چهره بین المللی ایران را مخدوش می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۲:۳۴
یادداشتی از هامبورگ برای کاندیداهای ریاست جمهوری
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین رمضانی نوشت: این برادر دینی که ازمأذنه سبز مسجد امام علی (ع) هامبورگ آلمان نظاره گر رقابتهای انتخاباتی ایران اسلامی، چشم دل را روانه ی صحن مناظره های داوطلبان ریاست جمهوری نموده ام، نتوانستم التهاب درونی خو درا از روند مناظره پنهان کنم...
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۳:۴۰
امام جمعه خرمشهر:بداخلاقی انتخاباتی با روح انقلابی گری منافات دارد
حوزه/ حجت الاسلام موسوی فرد گفت: متأسفانه امروز شاهد بداخلاقی ها و رفتارهای زشتی هستیم که از سوی برخی جریان ها و افراد انجام می شود، در حالی که این بداخلاقی ها، با روح انقلابی گری منافات داشته و نباید برای کسب چند رأی متوسل به اقدامات ناشایست شد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۱:۱۶
به بهانه توجه فوق العاده به فضای مجازی در موسم انتخابات:
هشدار نسبت به بی‌تقوایی انتخاباتی در فضای مجازی
حوزه/ در فصل پرشور و حرارت انتخابات ، فعالیت های رسانه ای خاصه از جنس فضای مجازی بر اثر بی تقوایی ها و بداخلاقی ها به پرتگاهی می ماند که افراد را به دره معصیت و سقوط از ارزش های ایمانی سوق می دهد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۷:۲۹