*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ \ السبت ١ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, May 27, 2017
معاون پژوهشی حوزه های علمیه:
جریانی به دنبال تحقق سند ۲۰۳۰ است/ مسئولین هشدار دهند
حوزه/باید نسبت به سند ۲۰۳۰ و جریان سازی فکری که از سوی بعضی افراد در حال اتفاق است، هشدار داد و طرد شود؛ نه اینکه با قید و بندی آن را بپذیریم.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۸:۲۵
معاون حوزه علمیه خواهران:
غرب در حال تمدن سازی جهانی بر اساس اومانیسم فرهنگی است
محوزه/ حجت الاسلام و المسلمین اسکندری با بیان اینکه در جامعه غرب، مسئله ضد ارزش های انسانی و دینی، در طی ده سال برنامه ریزی، تبدیل به قانون شده است، گفت: ساده لوحی است،فکر کنیم، دشمن جامعه اسلامی را به حال خود رها کرده؛ آنها در فکر تمدن سازی هستند.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۵:۵۸
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:
حضور مبلغان در آموزش و پرورش تاثیر گذار است
حوزه/حضور و افزایش مبلغان در مدارس آموزش و پرورش فرصت خوبی برای از بین بردن توطئه و نقشه های دشمنان است، باید این نوع فعالیت ها در مدارس آموزش و پرورش بیشتر شود تا بتوان شاهد اتفاقات خوبی درمدارس بود
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۴:۱۲
دادستان ویژه روحانیت استان قزوین:
هدف تهاجم فرهنگی فروپاشی نهاد خانواده در ایران است
حوزه/ دادستان ویژه روحانیت استان قزوین گفت: هدف تهاجم فرهنگی دشمنان، فروپاشی نهاد خانواده و کمرنگ نمودن ارزش های متعالی اسلامی در جامعه ایران است.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۵۷
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
احیای ارزش‌های دفاع مقدس از ابزارهای مهم نشر فرهنگ دینی است
حوزه/ آیت الله اراکی با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای نشر فرهنگ دینی، مسئله احیای ارزش‌های دفاع مقدس است، تاکید کرد: باید ارزش‌های نهفته دفاع مقدس را عرضه کنیم تا به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۲۵
حجت الاسلام صفی خانی در جمع روحانیون:
مسجد بهترین سنگر مقابله با جنگ نرم دشمن است
حوزه/ مسجد بهترین سنگر برای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن است و باید زمینه ای فراهم شود که شرایط حضور همه مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان در مساجد فراهم گردد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۵۸
حجت الاسلام والمسلمین رهبر در گفتگو با «حوزه»:
سند۲۰۳۰ مصداق بارز نفوذ و تهاجم فرهنگی است/ ائمه جمعه و جماعات روشنگری کنند
حوزه/ امام جمعه موقت اصفهان، سند۲۰۳۰ یونسکو را مصداق بارز نفوذ و تهاجم فرهنگی دانست و گفت: چرا باید کار به جایی برسد که رهبر معظم انقلاب شخصا در این قضیه ورود کنند و از جایگاه حکم حکومتی وارد شوند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۰۴
امام جمعه شهرستان بویین زهرا در جمع طلاب:
تهاجم فرهنگی دشمن پایانی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام زرینه گفت: دشمنان همواره در تلاش هستند مبانی و اصول اجتماعی، باورها، ارزش ها، اخلاقیات و رفتارهای مورد نظر خویش را بر جامعه تحمیل کنند و راه اندای شبکه های ماهواره ای، سایت ها و ... نیز بر همین مبنا قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۹:۰۵
در کارگاه سواد رسانه ای مطرح شد؛
تبلیغ دین در گستره جهانی با حضور حوزویان در فضای مجازی
حوزه/ با تبلیغ حوزویان در فضای مجازی، می توان میلیون ها نفر را در سراسر جهان مخاطب قرار داد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۶:۴۰
مديركل تبليغات اسلامي خراسان شمالي:
ترویج مهدویت جوانان را در مقابل تهاجم فرهنگی بیمه می کند
حوزه/ مديركل تبليغات اسلامي خراسان شمالي با اشاره به عوامل دوری جوانان از مهدویت گفت: تهاجم فرهنگی یکی از عوامل دوري جوانان از مهدويت است.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۴:۲۲