*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
حجت الاسلام سالک:
نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ سنگر مسجد خالی بماند دشمن در آ‌ن نفوذ می‌کند
حوزه/ نائب رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نیمی از مساجد کشور خالی از حضور امام جماعت بوده و حوزه علمیه موظف است در این زمینه فکری جدی کند، گفت: اگر امروز ما این سنگرها را پر نکنیم، دشمن در آن نفوذ خواهد کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۹
حوزه علمیه سینمای کودک را دریابد
حوزه/ با توجه به فراگیرشدن وسایل ارتباط جمعی و گسترش تولیداتی در خصوص کودکان، ضروری به نظر می رسد، تولید آثار دینی و ملی در حوزه کودکان را نیز در بخش تولیدات قلمداد کرده و کودکان این مرز و بوم را به وسیله فیلم های سینمایی جذاب با قهرمانان دینی و ملی جامعه اسلامی ایران آشنا سازیم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۵
در یادواره شهید روحانی مطرح شد:
زنده نگه داشتن یاد شهدا مهمترین راهبرد مقابله با تهاجم فرهنگی است
حوزه/ در عصری که تهاجم فرهنگی دشمن، غذای مسمومی برای جوانان ما شده، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء, مهمترین عامل برای مسمومیت زدایی روح و فکر جوان است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۶
کارشناس مسائل فرهنگی :
فرهنگ زیر مجموعه دین است
حوزه/ در طول زمان لایه سطحی اول فرهنگ که مصنوعات است، خیلی زود تغییر می کند، لایه دوم که ارزشها است دیرتر تغییر می یابد و اعتقادات و مفروضات نیز قرن ها طول می کشد تا تغییر کند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱:۰۳
در گردهمایی طلاب بابلی حوزه علمیه قم مطرح شد:
نقش گروهای تبلیغی برای حل معضلات اخلاقی پررنگ تر شود
حوزه/ امام جمعه شهرستان بابل بابیان این که روحانیت بیمه کننده جامعه اسلامی است افزود: این نقش درصورتی علمی می شود که به عملکرد وتوانایی خود باور واعتقاد داشته باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۰:۲۵
در ایام‌الله دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
اجرای برنامه های دینی و قرآنی در مناطق محروم اهواز
حوزه/ حجت‌الاسلام علوانی با اشاره به لزوم اجرای برنامه‌های دینی در مناطق محروم، گفت: امروز با توجه به هجمه های دشمن، مقتضای جنگ ایجاب می‌کند که با اجرای برنامه‌های فرهنگی-مذهبی قدرت خود را نشان دهیم
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۵
تولیت مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان:
خطر تحریف انقلاب را تهدید می کند
حوزه/ حجت الاسلام مصلح به آفات انقلاب اشاره کرد و گفت: فراموش کردن ایام انقلاب اسلامی و دستاورهای انقلاب، تحریف تاریخ و پوشاندن جنایات پهلوی، تخریب شخصیت و تحریف مواضع امام(ره)، فراموشی اهداف و آرمان ها و شعارها، تحریف ماهیت انقلاب اسلامی از جمله آفات است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۸
هشدار این مرجع تقلید را جدی بگیریم!
حوزه/ گلایه آیت الله العظمی نوری همدانی نسبت به عدم وجود امام جماعت در نیمی از مساجد کشور، پدید آورنده خطری است که به یقین بیش از هر چیز فرهنگ دینی و انقلابی ما را تهدید می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۱
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) بیرجند:
حوزه در جامعه امروز تحول آفرین باشد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) بیرجند با بیان اینکه حوزه عملیه در جامعه امروز، وظایف سنگینی بر دوش دارد، گفت: حوزه علمیه باید در موضوعات فرهنگی جلو دار بوده وعلاوه بر مسائل آموزشی، به فرهنگ نیز توجه کند.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۶:۲۸
انتشار کتاب "آسیب شناسی در ایران"
حوزه/ کتاب "آسیب شناسی در ایران" (مجموعه ۳ جلد در ۱ جلد) از سوی انتشارات نوروزی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۴:۵۰