*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
رئیس ستاد کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان:
مردم کردستان استوار در برابر تهاجم فرهنگی دشمن ایستاده اند
حوزه/ رئیس ستاد کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان گفت: مراسم مولودی خوانی و مدیحه سرایی مردم کردستان که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این استان بسیار رشد کرده است بهترین و استوارترین سنگر در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان این مملکت است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۶:۴۳
مدیر مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی قزوین:
آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است
حوزه/ حجت الاسلام ابوالقاسمی گفت: شبکه های اجتماعی مجازی به عنوان مهمترین و خطرناک ترین سلاح تهاجمی دشمن در عرصه جنگ نرم بوده ،چرا که آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است و خطر، بسیار جدی است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
انقلاب ما نمایانگر قیام توده های محروم علیه امپریالیسم است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: انقلاب ایران تحت رهبری امام خمینی(ره) ضربه محکمی به امپریالیسم قرن وارد ساخته و نمایانگر قیام توده های محروم در دنیا علیه امپریالیسم، ظلم و استثمار است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۳۵
بزرگ ترین سرمایه در جامعه اسلامی، قرآن کریم است
حوزه/ مسئول دبیر خانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مهم ترین سرمایه در جامعه اسلامی، قرآن کریم است، چرا که ترویج وعمل به آموزه‌های قرآن می تواند همه برنامه ها ونفوذ‌های دشمن را خنثی سازد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۳۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
بانوان ایران اسلامی در تمام حوزه‌های علمی، اجتماعی، سیاسی حضور چشمگیری دارند
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امام خمینی(ره) در واقع به حیات اجتماعی زن در جامعه ایرانی روح تازه‌ای بخشید و افق تازه ای را در مقابل این قشر از جامعه باز کرد و امروز خوشبختانه در طول سه دهه گذشته، بانوان ایران اسلامی در تمام حوزه‌های علمی، اجتماعی و سیاسی، حضور چشمگیری دارند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۴
استاد حوزه علمیه قزوین :
انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است، چرا که در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی این انقلاب فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است که این موضوع نشان از عمق کینه توزی و دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۳۳
تهاجم غرب با هدف گسترش فرهنگ استکباری آغاز شده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: تهاجم فرهنگی غرب به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدف گسترش فرهنگ استکباری در کشور آغاز شده است بنابراین مسئولان دستگاه‌های فرهنگی باید با برنامه‌ریزی صحیح با آن مقابله کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۵۵
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
انیمیشن از موثرترین راه های ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است
حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود آن که تنها سه کشور فارسی زبان در دنیا وجود دارد، اما شاهد فعالیت ۳۰۰ شبکه فارسی زبانی هستیم که شبانه روز برای تخریب مقدسات ما فعال هستند و تنها مجموعه ای که فعالانه در مقابل این جبهه شوم ایستاده، جبهه رسانه ای انقلاب است که توانسته آبرومندانه از ارزش های انقلابی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۰۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
دولتمردان جنگ نرم دشمن را ساده نگیرند
حوزه / استاد حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که روش مبارزه دشمن، روش جنگ نرم است و باید به این مهم توجه ویژه ای شود، گفت: دوران کنونی، دوره تضعیف جهان اسلام به دست آمریکا و جهان خواران است و دولتمردان و آحاد جامعه نباید لحظه‌ای از کینه دشمن غافل بمانند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۲۱:۰۵
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
شهدا رفتند تا جوان ایرانی سربلند باشد
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که شهدا رفتند تا جوان ایرانی سربلند باشد، گفت: استکبار جهانی بعد از شکست در حملات نظامی رو به تهاجم فرهنگی آورده است و پیروزی در برابر این هجمه‌ها و توطئه‌ها آگاهی و هوشیاری جوانان را که هدف دشمن هستند، می‌طلبد.
۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۲:۰۹