*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
تهیه کننده سینما :
کم کاری سینما در تولید محتوا با مضمون اعیاد دینی
حوزه/ امیر حسین شریفی گفت: اگر نظری به تقویم کشورمان بیندازیم، متوجه خواهیم شد، اتفاقات مهم دینی و ملی وجود دارد که می تواند در قالب یک فیلم یا سریال تصویر شود، با این حال کم کاری سینما در تولید محتوا با مضمون اعیاد دینی مشهود است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۰:۴۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
نا آگاهی مردم تهاجم فرهنگی را اثرگذار می کند/ روحانیون بصیرت افزایی کنند
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: دشمن برای نابودی فرهنگ انقلابی و اسلامی ایران، دین و اسلام و ایرانی را به عنوان چهره خشن در جهان معرفی می کند و همچنین سعی دارد مردم ایران را نسبت به دین و دیندار بودن، نسبت به وطن و وطن دوستی و انقلابی بودن بی تفاوت کند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۳:۵۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
پیروی از ولایت فقیه تنها راه رشد و بالندگی کشور است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، ولایت را حجت سیاسی الهی خواند و گفت: ولایت مداری رمز موفقیت کشور است و دشمنان نیز از همین موضوع هراس دارند و تلاش می کنند با ترفندها و توطئه های گوناگون به حریم ولایت آسیب بزنند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۶:۰۴
آیت الله طه محمدی در جمع اساتید و طلاب همدان:
توسعه و پشتیبانی از حوزه های علمیه، تقویت اسلام و انقلاب است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان، توسعه و پشتیبانی از حوزه های علمیه را ضروری خواند و تصریح کرد: باید در این عصر و زمان از حوزه علمیه حمایت کرده و بدانیم که تقویت حوزه، تقویت اسلام و انقلاب است.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۵۷
آیت الله نمازی در دیدار مسئولان آموزش و پرورش:
صندوق حمایت از دانش آموزان بی بضاعت تشکیل شود/ با ضرب و شتم جوانان نمی توان با تهاجم فرهنگی مقابله کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری خواستار با تشکیل صندوق حمایت از دانش آموزان بی بضاعت شد و گفت: هرچند ساخت مدرسه مهم است، ولی اگر دانش آموزی با مشکلات مالی روبرو باشد، نمی تواند فرمول های ریاضی را حل کند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۱:۱۳
مدیر حوزه علمیه یزد در گفتگو با «حوزه»:
مسجد کانون مقابله با تهاجم فرهنگی است/ خانواده ها فرزندان مسجدی و انقلابی تربیت کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه یزد با تاکید بر ضرورت تربیت فرزندان مسجدی و انقلابی، گفت: مساجد می‌توانند در کنار قطب عبادی، به قطب فرهنگی نیز تبدیل شوند و با تهاجم فرهنگی مقابله کنند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۹:۵۴
آیت الله خاتمی در جمع مردم یزد:
مسئولان شبیخون فرهنگی را جدی نگرفتند/ آمریکا ناقض برجام است
حوزه / عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه تهاجم فرهنگی بلافاصله پس از شکست دشمن در مرحله نظامی، آغاز شد، گفت: با وجود تاکید مقام معظم رهبری، مسئولین شبیخون فرهنگی را جدی نگرفتند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۰:۲۰
عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور :
دشمن به دنبال استحاله فرهنگی زنان ایرانی است
حوزه/ عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور گفت: امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست، زیرا زنان در فرهنگ سازی بیشترین نقش را دارند و همین نقش کلیدی، موجب شده که نوک پیکان حمله دشمن به سمت استحاله فرهنگی زنان باشد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۰:۱۰
کارشناسان حوزوی در گفتگو با «حوزه»:
نهادهای فرهنگی وضع نامناسب حجاب را جدی بگیرند/ بدحجابی؛ بستر ساز ولنگاری فرهنگی
حوزه/ وضع نامناسب عفاف و حجاب بستر توسعه ولنگاری فرهنگی را فراهم کرده و زمینه نفوذ دشمن و پیاده‌سازی و اجرای برنامه‌های تهاجم فرهنگی را بهتر ممکن و میسر می سازد.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۰:۴۶
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
مدیریت جهادی و تفکر انقلابی پیش نیاز کار فرهنگی است
حوزه/ حجت الاسلام شرفخانی، مدیریت جهادی و تفکر انقلابی را پیش نیاز کار فرهنگی دانست و گفت:: مدیران فرهنگی و قرآنی باید جهادی عمل کنند و تفکر انقلابی گری داشته باشند تا بتوانند با برنامه ریزی و هدف گذاری به مقابله با برنامه های تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب برخیزند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۱:۴۰