*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
زمینه حضور حداکثری همه اقشار در مساجد فراهم شود
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: دشمنان همیشه در تلاش هستند که حضور مردم به خصوص نسل نوجوان و جوان در مساجد کمرنگ شود و نباید این اجازه را آنان داد و باید زمینه حضور حداکثری همه اقشار در مساجد را فراهم کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۳۸
معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي:
دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند
حوزه/ معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي کشور با اشاره به این که هدف از تهاجم فرهنگي كنترل فرايند تصميم‌گيري، شيوه اطلاع‌رساني و تغيير در نظام ارزش ها است، تصریح کرد: دشمن در تهاجم فرهنگی استیلای سیاسی و اقتصادی را دنبال می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۶:۱۲
ماموستا ایزدی: تفرقه افکنی دشمنان علیه اسلام پوستین عوض کرده است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت با اشاره به توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه دینی در بین مذاهب اسلامی، گفت: از سال های بسیار گذشته دشمنان به دنبال ایجاد جدایی و دور کردن دو قشر روحانی و مردم از یکدیگر بوده اند و این ترفند آنان همچنان ادامه دارد و تنها پوستین این توطئه ننگین تغییر یافته است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۲:۳۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
هیئت های اندیشه ورز فرهنگی تشکیل شود
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز فرهنگی متخصص، یکی از روش های مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۴۳
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار:
دشمنان در فرصت نوروز تهاجم فرهنگی را تشدید می کنند /طلاب حضور فعال داشته باشند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: دشمنان دین تعطیلات نوروزی را بهترین فرصت برای تهاجم فرهنگی از طریق رسانه هایی همانند ماهواره، تلگرام و... برای خود می دانند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
راهیان نور هدیه شهدا به جوانان امروز است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است، گفت: راهیان نور نقطه تقابل تهاجم فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمنی است که تمام توانش را در این عرصه به کار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۵
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین:
یکی از اهداف دشمنان اسلام تغییر سبک زندگی اسلامی به فرهنگ غربی است
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مقام معظم رهبری در چند سال اخیر تاکیدشان مبنی بر سبک زندگی اسلامی بوده است و اینکه از اهداف دشمنان اسلام نیز تغییر سبک زندگی اسلامی و ترویج فرهنگ غربی در جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶
مسئول دبیر خانه کانون های مساجد قزوین :
تهاجم فرهنگی بر روی سبک زندگی مردم تاثیر گذاشته است
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: تهاجم فرهنگی، در سبک زندگی، فرهنگ عمومی و حتی زبان شفاهی مردم نیز تاثیر گذاشته و در نهایت مردم را به سمت فرهنگ دلخواه خود که همان فرهنگ غربی، کم اهمیت جلوه دادن ارزش ها و تغییر اساسی در زندگی مردم سوق می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶
رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر:
تهاجم فرهنگی دشمن حجاب فاطمی بانوان مسلمان را هدف قرار داده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موسوی رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر ضمن اشاره به تهاجم فرهنگی غرب و هدف قرار دادن حجاب بانوان گفت: تهاجم فرهنگی اغیار حجاب فاطمی بانوان مسلمان را هدف قرار داده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۶
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی خبر داد:
وجود بیش از ۲ هزار مسجد در خراسان جنوبی
حوزه/ مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی بیش از ۲هزار مسجد دارد که حدود ۷۰۰ مسجد آن فعال هستند و تقاضای ما این است که دست اندرکاران مساجد همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم در راستای مسجد در تراز انقلاب اسلامی حرکت کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۴