*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
دبیرکل جنبش امت: امام خمینی پدر مستضعفان جهان بود
حوزه/ در ایام سالگرد جنگ بدر و ارتحال امام خمینی و در آستانه روز جهانی قدس، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان با همکاری جنبش امت لبنان کنفرانسی با عنوان "بدریون در مسیر امام خمینی و راه قدس" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۹:۱۰
نشست علمای لبنان به مناسبت روز مقاومت و محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس
حوزه/ جنبش امت لبنان یک نشست علمایی متشکل از " کمیته سنی یاری مقاومت"، "جمعیت نور الیقین" و "کمیته اسلامی فلسطین" به مناسبت روز مقاومت و آزادی برگزار کرد و در آن انتقال سفارت آمریکا به قدس و کشتار وحشیانه غزه محکوم شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۵۱
به همت انجمن الفكر العاملي؛
سالگرد شهادت سید محمد باقر صدر در لبنان برگزار شد
حوزه/ انجمن "الفکر العاملی" با همکاری دفتر آیت الله سید محمد حسین فضل الله از علمای فقید لبنان نشستی را با عنوان " خطابه دینی بین اصالت و نو آوری در نزد آیت الله صدر و فضل الله" در شهر صور لبنان برگزار کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۹:۲۰
مفتی دمشق از دانشکده علوم اسلامی لبنان بازدید کرد
حوزه/ صبح امروز شیخ عبدالفتاح البزم مفتی اهل سنت دمشق و مدیر مرکز الفتح الاسلامی سوریه در راس هیئتی علمایی از سوریه در جریان سفر به لبنان از دانشکده علوم اسلامی لبنان بازدید و با شیخ عبدالله جبری رئیس این دانشکده و مسئولان آن دیدار کرد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۵:۲۱
جنبش امت و احزب و شخصیت های اسلامی:
سوریه به خاطر حمایت از فلسطین مورد حمله آمریکا قرار گرفت
حوزه/ ​جنبش امت لبنان و انجمن جمعیت ها و شخیت های اسلامی لبنان، نشستی با عنوان "قدس اسراء، پایتخت زمین و آسمان" در مرکز جنبش امت با حضور نمایندگان علمای دینی، احزاب و شخصیت های لبنانی و شاخه های فلسطینی برگزار کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۵۰
جنبش امت و عمل اسلامی لبنان:
مسئولیت تجاوز به فرودگاه T-۴ سوریه بر عهده ائتلاف آمریکایی صهیونیستی است
حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به فرودگاه "تی ۴" در حومه شرقی حمص، این تجاوز را در پی پیروزی های سوریه و هم پیمانان آن بر گروهک های تروریستی، دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳:۰۵
صهیونیست ها با تکفیری های سوریه هماهنگ هستند
حوزه/ شیخ جبری گفت: دشمن صهیونیستی برای چندمین بار است که در جنگ سوریه دخالت می کند و هدفی جز حمایت از تروریست های تکفیری ندارد و این نشان می دهد میان تکفیری ها و صهیونیست ها هماهنگی و ائتلافی در برابر سوریه وجود دارد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۹:۳۷
دبیرکل جنبش امت لبنان:
امت اسلام هرگونه رابطه با دشمن صهیونیستی را رد می کند
حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان اشاره کرد: حماسه بزرگی که در روز زمین رخ داد، پیام های متعددی در پی داشت و ملت مجاهد فلسطین از طریق آن تاکید کرد که همچنان ملتی زنده است و تسلیم و خواری در برابر اشغالگران را نمی پذیرد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۰:۳۵
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
مادران نقش مهمی در تربیت رزمندگان مقاومت دارند/ غرب با زن مثل یک کالا رفتار می کند
حوزه/ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه علمای مقاومت در مراسمی با عنوان "نقش مادر در تربیت نسل پیروزی آفرین" گفت: انسانی گاهی ارزش زن را نمی داند، امّا زمانی که قرآن می‌خواند به ارزش زن پی می برد و می فهمد که چگونه آن را تکریم کرده در حالی که غرب همچنان ارزشی برای نقش زن قائل نیست و به آن اهمیت نمی دهد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۱:۴۸
دبیرکل جنبش امت لبنان:
مسئله فلسطین همیشه در عرصه مبارزه عربی زنده است/قدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند
حوزه/ شیخ عبد الله جبری در دیدار سفیر فلسطین گفت: مسئله فلسطین همیشه در عرصه مبارزه عربی زنده باقی خواهد ماند و قدس نیز قبله آزادگان و پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند و هر تصمیمی از سوی ترامپ یا هرکس دیگر نخواهد توانست این حقیقت همیشگی را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۲۱:۵۵