*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
نماینده حماس: مقاومت جنایت های رژیم اسرائیل را بی پاسخ نمی گذارد
حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با "علی برکه" نماینده جنبش اسلامی فلسطین "حماس" در لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۵۰
انجمن شورای علمای الانبار با دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کرد
حوزه/ هیئتی از انجمن شورای علمای الانبار متشکل از شیخ جلال الکبیسی رئیس این انجمن و شیخ نزار الجمیلی معاون وی با شیخ عبد الله الجبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۱۰
دبیرکل جنبش امت لبنان:
وحدت و مقاومت ملت فلسطین "قرارداد قرن" را شکست خواهد داد
حوزه/ شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان در دیدار هیئتی از انتفاضه فلسطین به اوضاع اردوگاه های فلسطینی پرداخت و نسبت به کاهش خدمات "آنروا" هشدار داد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۵۰
علمای لبنان در جهت مخالفت با تحریم ها با ایران اعلام همبستگی کردند
حوزه/ علمای لبنان برای مخالفت با تحریم ها و فشار های آمریکا علیه ایران و در آستانه دوازدهمین سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه، نشستی در مقر جنبش امت در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۷:۰۰
جمعی از جنبش انصار الله با دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کردند
حوزه/ هیئتی از جنبش انصارالله به ریاست محمود حمد معاون دبیرکل این جنبش با شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار و پیرامون تحولات فلسطین و منطقه بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۵۰
تماس سید حسن نصرالله با آیت الله نابلسی
حوزه/ سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان در تماسی با آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان از وضعیت سلامت وی بعد از عمل جراحی مطلع شد.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۹:۱۷
دبیرکل جنبش امت: امام خمینی پدر مستضعفان جهان بود
حوزه/ در ایام سالگرد جنگ بدر و ارتحال امام خمینی و در آستانه روز جهانی قدس، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان با همکاری جنبش امت لبنان کنفرانسی با عنوان "بدریون در مسیر امام خمینی و راه قدس" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۹:۱۰
نشست علمای لبنان به مناسبت روز مقاومت و محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس
حوزه/ جنبش امت لبنان یک نشست علمایی متشکل از " کمیته سنی یاری مقاومت"، "جمعیت نور الیقین" و "کمیته اسلامی فلسطین" به مناسبت روز مقاومت و آزادی برگزار کرد و در آن انتقال سفارت آمریکا به قدس و کشتار وحشیانه غزه محکوم شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۵۱
به همت انجمن الفكر العاملي؛
سالگرد شهادت سید محمد باقر صدر در لبنان برگزار شد
حوزه/ انجمن "الفکر العاملی" با همکاری دفتر آیت الله سید محمد حسین فضل الله از علمای فقید لبنان نشستی را با عنوان " خطابه دینی بین اصالت و نو آوری در نزد آیت الله صدر و فضل الله" در شهر صور لبنان برگزار کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۹:۲۰
مفتی دمشق از دانشکده علوم اسلامی لبنان بازدید کرد
حوزه/ صبح امروز شیخ عبدالفتاح البزم مفتی اهل سنت دمشق و مدیر مرکز الفتح الاسلامی سوریه در راس هیئتی علمایی از سوریه در جریان سفر به لبنان از دانشکده علوم اسلامی لبنان بازدید و با شیخ عبدالله جبری رئیس این دانشکده و مسئولان آن دیدار کرد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۵:۲۱