*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
مصباحی مقدم در گفتگو با «حوزه» تشریح کرد:
چارچوب های اندیشه اقتصادی امام(ره)/ ۱۰ شاخص شکل گیری اقتصاد اسلامی
حوزه/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که استقلال اقتصادی و خود کفایی اقتصادی به معنای بستن در‌ها و مرز‌ها در مقابل واردات و صادرات نیست، گفت: براساس اندیشه اقتصادی امام(ره)، نباید مقلد غرب و وابسته به اندیشه بیگانگان باشیم.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۲:۱۵
امام جمعه بجنورد: نفوذ دشمن در پشت صحنه مشکلات اقتصادی آشکار است
حوزه/ امام جمعه بجنورد با تأکید بر اینکه باید پشت مشکلات اقتصادی نفوذ دشمن را هم ببینیم، گفت: دشمن در جنگ اقتصادی با ما بوده و در این زمینه شوخی هم ندارد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۳:۱۱
امام جمعه میانه:
اقتصاد جامعه را به دست اقتصاددانان موفق نسپرده‌ایم
حوزه/ امام جمعه میانه با تأکید بر پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در مباحث اقتصادی، گفت: باید با استفاده از نظر کارشناسان و متخصصان اقتصادی و سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی، اقتصاد اسلامی در جامعه جایگزین شود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۵:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری اقتصاد ریاضتی و رفاقتی نیست
امام جمعه بجنورد گفت: اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری اقتصاد رفاقتی و ریاضتی نیست؛ بلکه اقتصادی است که همه با هم در میدان کار برای رونق تولید در بخش‌های مختلف کار می‌کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۵۵
اندونزی طرح جامع اقتصاد شرعی را اجرا می کند
حوزه/ به گفته وزیر برنامه ریزی توسعه ملی در جشنواره اقتصاد اسلامی، اندونزی تا ۱۴ می ۲۰۱۹، طرح جامع اقتصاد شرعی مربوط به سال های ۲۰۱۹-۲۰۱۴ را راه اندازی می کند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۶:۴۷
تصاویر/ آیین اعطای جایزه اقتصاد اسلامی شهید صدر
عکس: عباس فرامرزی
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۰۳:۲۷
نائب رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه:
چاپ۱۶۰ کتاب و ۸۰۰مقاله علمی در انجمن اقتصاد اسلامی حوزه/ اقتصاد اسلامی در مراحل اولیه رشد و تکامل خود است
حوزه/ همفکری و اظهارنظر در برنامه توسعه، بودجه سالانه، طراحی لایحه نظام بانکداری، بازار سرمایه و قوانین بخش عمومی، حضور فعال در بازار پول و سرمایه، تدوین کتب و مقالات عمیق در زمینه اقتصاد اسلامی، نقش معناداری در حرکت‌های علمی به ویژه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از جمله کار‌های انجمن اقتصاد اسلامی حوزه بوده است.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۵:۵۶
امام جمعه بهشهر:
جهش اقتصادی کشور با رونق تولید داخلی محقق می شود
حوزه/ امام جمعه بهشهر با بیان این که واردات سم مهلکی برای رشد و جهش اقتصادی در کشور است، تصریح کرد: باید همه بخش های کشور برای تقویت و رشد تولید به صحنه بیایند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۸:۴۹
سالک در گفت وگو با «حوزه» :
اقتصاد اسلامی در حوزه های علمیه تدریس شود/ برای رونق تولید طرح دو فوریتی به مجلس ارائه خواهد شد
حوزه/ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد نیازمند یک فرهنگ اسلامی است و در حوزه های علمیه باید این مسئله تدوین و تدریس شود، به نحوی که اجتهاد در آن باشد و جامعه را در مسیر صحیح رشد، رونق تولید و شکوفایی اقتصادی قرار دهد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۰۲:۱۵
جلسه مشترک رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی
حوزه/ در جلسه مشترک رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعضای مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی بر استفاده حداکثری مجلس از ظرفیت حوزه در بحث اقتصاد اسلامی تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۲