*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
نماینده ولی‌فقیه در سمنان:
گفتار هادیان سیاسی باید در عمل متجلی شود/ ۴ نوع جهاد در راه عقیده
حوزه/ آیت‌الله شاهچراغی گفت: سخنرانی‌های مربیان سیاسی باید همراه با عمل باشد یعنی خانواده، دوستان و خود مربیان در سخنرانی‌ها تأثیرگذار هستند؛ هادیان و مربیان سیاسی باید روی عقیده و اعتقاد مردم کار و برای آن هزینه کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۴:۳۸
معاون فرهنگی قرارگاه ثارالله:
بزرگترین دستاوردهای جمهوری اسلامی امنیت پایدار است
حوزه/ جبهه استکبار دنبال این بودند که رئیس جمهور سوریه برود و همه کار کردند؛ ولی موفق نشدند؛ چون جمهوری اسلامی با ایجاد امنیت پایدار و امنیتی که مردم در آن همه کاره هستند و بر اساس حضور مردم ایجاد شده است، پشت این کشور ایستاده است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۱۰
حجت الاسلام والمسلمین پناهنده:
آمریکا نه تنها رو به أفول بلکه رو به فروپاشی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پناهنده با بیان اینکه آمریکا نه تنها رو به افول بلکه رو به فروپاشی است، گفت: در فروپاشی آنها همین اندازه بس که با همه قلدری نمی توانند آتشی که در کشورشان مدتی شعله ور شده و افرادی هم سوختند را خاموش کنند؛ این دولتمردانی که عرضه خاموش کردن این آتش را ندارند چگونه می خواهند بر دنیا حکومت کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین گواهی:
تبیین انقلاب و دستاوردها از وظایف مهم روحانیت است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، بر لزوم تلاش هرچه بیشتر طلاب بسیجی در زمینه صیانت و تبیین دستاوردهای انقلاب تاکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۴۷
نماینده ولی فقیه در سپاه:
کشورهای اروپایی در تقسیم کار خود با آمریکا کار می کنند /تلاش دشمن برای تغییر ذائقه سیاسی نخبگان و مسئولان
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی یادآورشد: کشورهای اروپایی در تقسیم کار خود با آمریکا کار می کنند؛ امروزه متاسفانه روشنفکرنماهای غرب زده و حتی متحجرین و زاهد نمای غیر انقلابی پیاده نظام دشمن هستند؛ امروزه جبهه ای عظیم و وسیع و نامتجانس در کنار هم شکل گرفته و در مقابل انقلاب قرارگرفته اند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۴
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان:
تقویت دانش سیاسی از نیازهای امروز حوزویان است
حوزه/ معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان گفت: طرح «هادیان سیاسی» با هدف تربیت مربی سیاسی از بین طلاب و فضلای حوزه به منظور تقویت دانش سیاسی طلاب و ارتقای مهارت های مرتبط با حوزه سیاست، همچون تحلیل سیاسی، دشمن شناسی برگزار می شود.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۳:۰۸