*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۵ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 24, 2018
آیت الله خاتمی در جمع روحانیون بجنورد:
ترامپ «لات چاله میدان» جهانی است/ چهار جنگ نظام سلطه علیه ایران
حوزه/ امام جمعه موقت تهران با تشریح چهار جنگ دشمن علیه ملت و نظام ایران، گفت: ما در حال جنگ هستیم، ترامپ همانند دیوانه و لات چاله‌ میدانی به جان مردم دنیا افتاده است، او نه‌تنها با ما بلکه با جهان در افتاده است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۰۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
ملت ایران هیچگاه زیر بار زور نمی روند
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم ایران به راستی به شعار «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه» امام حسین(ع) عمل کردند و هیچگاه زیر بار زور نمی روند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶:۰۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
کودتای ۲۸ مرداد نتیجه اعتماد به آمریکایی ها بود
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که کودتای ۲۸ مرداد نتیجه اعتماد مصدق به آمریکایی ها بود، گفت: این واقعه باید درس عبرتی برای آن دسته از کسانی باشد که همچنان بر طبل مذاکره با آمریکا می کوبند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۹:۰۵
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
مسئله اصلی دشمن مقابله با اصل اسلام و نظام است
حوزه/ حجت الاسلام نظری گفت: مسئله اصلی دشمن مقابله با اصل اسلام و نظام و رهبری است ولی ملت ایران هیچگاه دست از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی برنداشته و نخواهند داشت.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱:۲۹
در بیانیه نشست حقوق بشر آمریکایی تاکید شد:
نقض حقوق بشر توسط آمریکا باید در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی قرار گیرد
حوزه/ در برهه فعلی پرداختن به "حقوق بشر آمریکایی" و موارد نقض حقوق بشر توسط آمریکا که اخیرا نیز مورد تاکید رهبری معظم واقع شد، اهمیت مضاعفی دارد و می بایست در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۸:۲۹
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
برخلاف خواست نظام سلطه، موقعیت امروز ایران در منطقه مستحکم تر از قبل است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به تداوم اشتباه محاسباتی آمریکا و غرب نسبت به ایران تصریح کرد: برخلاف خواست نظام سلطه، موقعیت امروز ایران در منطقه مستحکم تر از قبل است.
۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۰۶:۰۵
نیاز امروز جامعه اسلامی دشمن شناسی است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: از نگاه قرآن و آموزه‌های ائمه اطهار(ع) یکی از مهمترین و ضروری‌ترین آگاهی‌های مورد نیاز برای جامعه‌ اسلامی، شناخت دقیق و درست از دشمنانِ دین و دنیا می‌باشد تا از ناحیه‌دشمنان، بیش از این دچار آسیب‌های جدی نگردیم.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی قم:
سه کشور متجاوز به سوریه، شکست سنگینی خواهند خورد/ نظام سلطه به دنبال سرپوش گذاشتن بر شکست های خود از محور مقاومت است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که کشورهای آمریکا، انگلیس و فرانسه که به سوریه حمله کردند، قطعاً شکست سنگینی خواهند خورد، گفت: نظام سلطه به سرکردگی آمریکا به دنبال سرپوش گذاشتن بر شکست های اخیر خود از محور مقاومت است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۰۱:۰۳
نگاهی به تحولات اخیر فلسطین و نقشه شوم قطب استکبار؛
تضعیف مقاومت پاره تن اسلام؛ هدف اصلی مثلث شوم عبری ، عربی و غربی
حوزه/ مثلت شوم عبری، عربی و غربی این روزها به بهانه تحولات فلسطین به دنبال تضعیف و به تدریج محو فرهنگ و اراده مقاومت در بین ساکنان فلسطینی و به تبع آن محور مقاومت اسلامی منطقه است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۰:۵۲
فرمانده سابق حفاظت ولی امر(عج):
اقتدار جریان مقاومت اسلامی ، نظام سلطه را هراسان کرده است
حوزه/ فرمانده سابق حفاظت ولی امر(عج) تصریح کرد: اقتدار روز افزون جریان مقاومت اسلامی در منطقه ، نظام سلطه را به شدت هراسان کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۸:۲۱