*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم:
جمهوری اسلامی راهی جز مقاومت در برابر نظام سلطه ندارد
حوزه/ رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ راهی جز مقاومت در برابر نظام سلطه نداشته و لازم است نظریه مقاومت تبیین و ابعاد و اضلاع این نظریه مشخص شود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۶:۳۷
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
حادثه تروریستی زاهدان واکنش مذبوحانه دشمنان و عوامل داخلی آنها به حضور مردم بود
حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: دشمنان استکباری و جریانات تکفیری موجود بدانند جنایات تروریستی عزم و اراده ملت ایران را مصمم تر و قوی تر و نیروهای مسلح ما را در پاسداری از حریم امنیت کشور استوارتر می کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴
فرمانده بسیج دانشجویی استان قزوین:
برخی مسئولین با ادبیات سازش با نظام سلطه ارتباط برقرار کردند
حوزه/ فرمانده بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: متاسفانه در کشور از سوی مسئولین امور مذاکره کننده، با ادبیات سازش در مسئله برجام برخورد نمودند که برای نظام جمهوری اسلامی هیچ گونه دستاوردی به همراه نداشت .
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۸
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری:
بخش مهمی از مشکلات کشور با تکیه بر داشته های خودمان حل می شود
حوزه/ نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش مهمی از مشکلات کشور نه صرفاً با نگاه به خارج، بلکه با تکیه بر داشته های خودمان و عملی کردن اقتصاد مقاومتی مرتفع می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۲۳:۵۱
تولیت آستان قدس رضوی:
ایران در مسئله وحدت به دنبال سهم خواهی نیست/ روشنفکران و نخبگان بدون لکنت از مقاومت حمایت کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تاکید بر این که همه روشنفکران و نخبگان بدون لکنت از جریان مقاومت حمایت کنند، گفت: برافراشته شدن پرچم امت اسلامی و تقویت جبهه مقاومت و ایستادگی مقابل نظام سلطه موجب افول جدی دشمنان در منطقه و جهان شده است.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۸:۳۱
آیت الله خاتمی در جمع روحانیون بجنورد:
ترامپ «لات چاله میدان» جهانی است/ چهار جنگ نظام سلطه علیه ایران
حوزه/ امام جمعه موقت تهران با تشریح چهار جنگ دشمن علیه ملت و نظام ایران، گفت: ما در حال جنگ هستیم، ترامپ همانند دیوانه و لات چاله‌ میدانی به جان مردم دنیا افتاده است، او نه‌تنها با ما بلکه با جهان در افتاده است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۰۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
ملت ایران هیچگاه زیر بار زور نمی روند
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم ایران به راستی به شعار «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه» امام حسین(ع) عمل کردند و هیچگاه زیر بار زور نمی روند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶:۰۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
کودتای ۲۸ مرداد نتیجه اعتماد به آمریکایی ها بود
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که کودتای ۲۸ مرداد نتیجه اعتماد مصدق به آمریکایی ها بود، گفت: این واقعه باید درس عبرتی برای آن دسته از کسانی باشد که همچنان بر طبل مذاکره با آمریکا می کوبند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۹:۰۵
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
مسئله اصلی دشمن مقابله با اصل اسلام و نظام است
حوزه/ حجت الاسلام نظری گفت: مسئله اصلی دشمن مقابله با اصل اسلام و نظام و رهبری است ولی ملت ایران هیچگاه دست از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی برنداشته و نخواهند داشت.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱:۲۹
در بیانیه نشست حقوق بشر آمریکایی تاکید شد:
نقض حقوق بشر توسط آمریکا باید در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی قرار گیرد
حوزه/ در برهه فعلی پرداختن به "حقوق بشر آمریکایی" و موارد نقض حقوق بشر توسط آمریکا که اخیرا نیز مورد تاکید رهبری معظم واقع شد، اهمیت مضاعفی دارد و می بایست در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۸:۲۹