*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
روحانیت همیشه در کنار سپاه و بسیج قرار دارد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه ضمن بیان این که روحانیت همیشه در کنار سپاه و بسیج قرار داشته، ابراز داشت: ما در حوزه های علمیه کرمانشاه در حال تلاش برای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در رابطه با شاخصه های حوزه انقلابی می باشیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۰۱
مدیر جدید حوزه علمیه کرمانشاه:
به برکت انقلاب زمینه توسعه و ارتقاء حوزه های علمیه فراهم است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ایرانی با بیان این که برای توسعه مدارس دینی باید به دو نکته فرصت ها و ضرورت ها توجه کرد، گفت: اولین فرصت برای ارتقای حوزه ها و مدارس علمیه، وجود انقلاب است که باعث رشد کمی و کیفی حوزه ها شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۷:۲۷
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
جامعه اسلامی باید امر به معروف و نهی از منکر را یک واجب عینی بداند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: مردمی که در جامعه اسلامی زندگی می کنند باید امر به معروف و نهی از منکر را یک فریضه همگانی و واجب عینی بدانند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۳:۳۹
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
منافقین مزدور در عملیات مرصاد به خاک ذلت نشستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به این که منافقین مزدور در عملیات مرصاد به خاک ذلت نشستند، گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که «منافقان بدتر از کفارند»؛ این سخن امام راحل بسیار پرمعناست.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۲:۰۸
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
بعد از حضرت زهرا (س) هیچ کس به مقام حضرت معصومه(س) نمی رسد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: حضرت فاطمه معصومه (س) در علم و درایت سرآمد زنان دوران خود بود.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۴:۱۵
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
تمام علوم اهل بیت(ع) در وجود امام صادق(ع) جمع بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: امام صادق علیه السلام از نظر علمی و معنوی دارای مقامی والا و ارزشمند بودند به گونه ای که می توان گفت همه علوم اهل بیت علیهم السلام در وجود ایشان جمع بود.
۱۳۹۶/۴/۲۹ - ۱۲:۲۹
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
بزرگان اهل سنت افتخاری شاگردی امام صادق (ع) را دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: امام صادق (ع) همین که موقعیت قیام فرهنگی برایش پیش آمد، بحث درس، تفسیر و تاویل دین را شروع کرد، به طوری که بزرگان بسیاری از اهل سنت و دیگر فرقه ها افتخار شاگردی ایشان را داشتند.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۵۶
بازدید مدیر حوزه علمیه کرمانشاه از مراحل ساخت مدرسه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه و هیئت همراه، از مراحل پیشرفت ساخت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان سرپل ذهاب بازدید کردند.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۰۹:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: شستشوی مغزی جوانان پایه اصلی جنگ نرم است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: امروز تمام سعی دشمنان در بحث جنگ نرم، مبارزه با پایه های فرهنگی و دینی نسل جوان کشور است و از همین رو شبکه های فارسی زبان بسیاری برای این مقاصد راه اندازی کرده اند.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۱:۲۵