*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
معنویت زیارت اربعین را با تمام وجود قدر بدانیم/ مسیر زیارت اربعین، مسیر پراجر و در عین حال پرخطری است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدنی گفت: حرکت عظیم و مردمی راهپیمایی اربعین حسینی از جمله توفقیاتی است که نصیب هر کسی نمی شود لذا معنویات زیارت اربعین را با تمام وجود قدر بدانیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۶:۴۳
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س):
جامعه‌الزهرا‌(س) جناح و حزب سیاسی نیست
حوزه/جامعه‌الزهرا‌(س) یک حزب زهرایی است؛ همه ما در محضر حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) و در یک خانواده هستیم تا در مسیر اهداف بلند و ارزشمند آن حضرت و مسیر اهداف انقلاب اسلامی قدم برداریم.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵:۰۶
مدیرجامعه‌الزهرا‌(س):
نقش تأثیرگذار جامعه‌الزهرا‌(س) باید در جهان اسلام دیده شود
حوزه/مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار امیدواری کرد که در آینده بانوانی صاحب نظر، مجتهد، محقق، نویسنده، مبلغ و مشاوران توانمند در حوزه‌های متفاوت تربیت شوند و نقش تأثیرگذار جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) در مجموعه کشور و بلکه در جهان اسلام دیده شود.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴:۱۵
مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد:
آیات قرآن کریم در فضائل امام علی(علیه‌السلام)/خطبه فدکیه آتشفشان علوم زهرایی(سلام‌الله‌علیها) است
حوزه/ هیچ فردی همانند حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در خطبه فدکیه که آتشفشان علوم زهرایی(سلام‌الله‌علیها) است، درباره فضائل حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) زیبا بیان نکرده است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۸:۰۵
مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) تبیین کرد:
اهمیت فرصت‌شناسی و فرصت‌سوزی در شب‌های قدر
حوزه/مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با تاکید بر اهمیت فرصت‌شناسی و فرصت‌سوزی گفت: هنر برخی فرصت‌شناسی و هنر برخی فرصت‌سوزی است، مانند افرادی که در لحظه‌ای که می‌خواهید نماز اول وقت بخوانید با شما صحبت می‌کنند و توفیق نماز اول وقت را از خودشان و شما می‌گیرند.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۰۴:۱۱
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
عرفان های دروغین، ازدواج را استعمار نوین می خوانند/برای ازدواج موفق فرهنگسازی کنیم
حوزه/عرفان‌های دروغین به عنوان معنویت و راه رسیدن به معنویت، ازدواج را استعمار نوین می دانند؛ یعنی شما وقتی می‌توانید به اوج معنویت برسید که نهایت ارضای شهوانی را داشته باشید.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۸:۴۰
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
یکی از مشکلات فرهنگی جامعه عدم رتبه بندی ارزش ها است
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین مدنی گفت: ایمان همچون گل است و باید به آن رسیدگی شود و آبیاری این گل ایمان،می‌تواند با شرکت در جلسات مذهبی و دینی محقق شود.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۰۹:۳۷
جامعه الزهرا(س) در بیانیه ای،
مردم با حضور حماسی خود سرود اتحاد و همبستگی سر دادند
حوزه/ جامعه الزهرا(س) تاکید کرد: پیروز واقعی این حماسه پرشور ملت بزرگ ایران اسلامی است که با حضور حماسی خود سرود اتحاد و همبستگی سر دادند.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۸:۳۰
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
تبیین «جایگاه انتخابات در اسلام» نیازمند سلسله بحث های فقهی است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی گفت: رئیس‌جمهور باید اقتصاد و نظام اسلامی را با همان دید وسیع و شرح صدر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب پیش ببرد و به آنچه می‌گوید، عمل کند، بنابراین رئیس‌جمهور ما باید انقلاب را بشناسد و به آن باور داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۸:۴۴
مدیر جامعه الزهرا در بیانیه ای انتخاباتی:
هرگونه فعالیت جناحی در انتخابات به نام «جامعه الزهرا» مجاز نیست
حوزه/محیط علمی و حوزوی مقدس جامعه الزهرا(س) باید از هرگونه تبلیغات له یا علیه نامزدها منزه بماند و هر نوع بحث و فعالیت جناحی و گروهی و طرفداری از یک نامزد خاص در محیط جامعه و همه جلساتی که به نام جامعه برگزار می‌شود مجاز نمی باشد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۷:۳۴