*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ \ السبت ٧ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 24, 2018
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی:
جامعه‌الزهرا در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش کتاب سال بانوان است
حوزه/مدیر جامعه‌الزهرا(س) با بیان اینکه این نهاد حوزوی بنای همکاری مستمر و مداوم را با دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه دارد، گفت: جامعه‌الزهرا(س) در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش کتاب سال بانوان است و این کار را به عنوان تکمیل‌کننده این همایش انجام می‌دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
كمالی نيست كه مرد بتواند پيشرفت كند و زن نتواند/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند
حوزه/زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند، آن وقت جمال و كمالش در این نیست كه بخواهد برود خودنمايي كند. یك مادر خوب می تواند فرزندداری كند و همسر و جامعه را اداره كند، ذات اقدس الهی این را مظهر رحمت قرار داد و كمالی نیست كه مرد بتواند پیشرفت كند و زن نتواند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵
مدیر جامعه الزهرا(س):
فعالیت انجمن های علمی‌پژوهشی به‌سمت اسلامی‌سازی علوم سوق یابد
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا در جلسه انجمن علمی‌پژوهشی تعلیم‌وتربیت، خواستار سوق دادن فعالیت انجمن‌های علمی‌پژوهشی به سمت اسلامی‌سازی علوم شد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۱:۳۱
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
معنویت زیارت اربعین را با تمام وجود قدر بدانیم/ مسیر زیارت اربعین، مسیر پراجر و در عین حال پرخطری است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدنی گفت: حرکت عظیم و مردمی راهپیمایی اربعین حسینی از جمله توفقیاتی است که نصیب هر کسی نمی شود لذا معنویات زیارت اربعین را با تمام وجود قدر بدانیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۶:۴۳
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س):
جامعه‌الزهرا‌(س) جناح و حزب سیاسی نیست
حوزه/جامعه‌الزهرا‌(س) یک حزب زهرایی است؛ همه ما در محضر حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) و در یک خانواده هستیم تا در مسیر اهداف بلند و ارزشمند آن حضرت و مسیر اهداف انقلاب اسلامی قدم برداریم.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵:۰۶
مدیرجامعه‌الزهرا‌(س):
نقش تأثیرگذار جامعه‌الزهرا‌(س) باید در جهان اسلام دیده شود
حوزه/مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار امیدواری کرد که در آینده بانوانی صاحب نظر، مجتهد، محقق، نویسنده، مبلغ و مشاوران توانمند در حوزه‌های متفاوت تربیت شوند و نقش تأثیرگذار جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) در مجموعه کشور و بلکه در جهان اسلام دیده شود.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴:۱۵
مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد:
آیات قرآن کریم در فضائل امام علی(علیه‌السلام)/خطبه فدکیه آتشفشان علوم زهرایی(سلام‌الله‌علیها) است
حوزه/ هیچ فردی همانند حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در خطبه فدکیه که آتشفشان علوم زهرایی(سلام‌الله‌علیها) است، درباره فضائل حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) زیبا بیان نکرده است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۸:۰۵
مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) تبیین کرد:
اهمیت فرصت‌شناسی و فرصت‌سوزی در شب‌های قدر
حوزه/مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با تاکید بر اهمیت فرصت‌شناسی و فرصت‌سوزی گفت: هنر برخی فرصت‌شناسی و هنر برخی فرصت‌سوزی است، مانند افرادی که در لحظه‌ای که می‌خواهید نماز اول وقت بخوانید با شما صحبت می‌کنند و توفیق نماز اول وقت را از خودشان و شما می‌گیرند.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۰۴:۱۱
مدیر جامعه‌الزهرا(س):
عرفان های دروغین، ازدواج را استعمار نوین می خوانند/برای ازدواج موفق فرهنگسازی کنیم
حوزه/عرفان‌های دروغین به عنوان معنویت و راه رسیدن به معنویت، ازدواج را استعمار نوین می دانند؛ یعنی شما وقتی می‌توانید به اوج معنویت برسید که نهایت ارضای شهوانی را داشته باشید.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۸:۴۰