*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
همایش مسلمانان سیاه پوست در دانشگاه نیویورک برگزار شد
حوزه/ سمپوزیم با موضوع، «توطئه ی به حاشیه راندن مسلمانان سیاه پوست در ایالات متحده» با عنوان «تاریخچه، میراث، تجارب» توسط مسلمانان سیاه پوست در نیویورک برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۰:۵۳
تاکیدآیت الله العظمی جوادی آملی بر نشر و ترویج علوم علوی
حوزه/ وظیفه همه حوزویان و دانشگاهیان به ویژه شما فرهیختگان این است که علوم علوی را خوب بفهمید، آنها را به درستی عمل کنید، آن را ترویج و نشر دهید و شاگرد پروری کنید.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۰:۵۹
آیت الله العظمی جوادی آملی تبیین کردند :
سفارش امام حسن علیه السلام پیرامون علم آموزی
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به روایت سالروز شهادت امام مجتبی(ع)، طبق برخی از اقوال، بیان داشتند: طبق نقل مرحوم صدوق و برخی از محدّثان، شهادت امام مجتبی(سلام الله علیه) هفتم صفر می‌باشد، باید توجه داشته باشید که گرامیداشت ائمه(ع) به تذكره معارف آنهاست.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۶:۱۱
در دانشگاه کردستان برگزار شد؛
نشست کاروان «ایران، سرزمین برادری» با دانشگاهیان و فرهنگیان سنندج
حوزه/ کاروان «ایران، سرزمین برادری»، متشکل از فعالان حوزوی و دانشگاهی که به سنندج سفر کرده اند، با حضور در دانشگاه کردستان با جمعی از نخبگان، دانشگاهیان و فرهنگیان این استان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۳
آیت الله العظمی حکیم خطاب به دانشگاهیان؛
به نقش خود در راهنمایی و ارشاد اقشار جامعه به راه حق عمل کنید
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از اساتید دانشگاه، مهندسین و داروسازان، دانشگاهیان مؤمن را به عمل به نقش خود در خدمت به اقشار مختلف جامعه به ویژه عامه مردم با توصیه آن ها به تسمک به اسلام و اعتقادات، راهنمایی آن ها به راه حق فراخواندند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۰
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان:
حوزه و دانشگاه نسخه عملیاتی مقابله با هجمه فرهنگی را ارائه دهند
حوزه /حجت الاسلام موسوی گفت: حوزه و دانشگاه باید با وحدت و همدلی و همچنین ارائه برنامه های اصولی و راهبردی بتوانند در مقابل هجمه های فرهنگی بایستند و با بررسی جنبه ها و ریشه های این شبیخون، نسخه مقابله با آن را برای جامعه ترسیم نمایند.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۴:۰۹
آیت الله العظمی جوادی بیان کردند؛
طلبه یا دانشجو چگونه جاهل می شوند؟!
حوزه/ معارف بلند عقلی و اين فضايل فراوان، از آنِ انبياء، ائمه و از آنِ مؤمني است كه در آزمون الهي قلبش پيروز شد.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱:۵۶
آیت الله العظمی اردبیلی:
گرایش دینی باید در بین دانشگاهیان روزافزون شود
حوزه/ حضرت آیت الله موسوی اردبیلی بر لزوم افزایش گرایش دینی در بین دانشگاهیان تاکید کردند.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۵:۰۲
دانشگاهیان با «اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی» آشنا می شوند
حوزه/ همایش ملی «اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی» در دو محور علمی و هنری، به همت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می‌شود.
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۷
تحصیل بیش از ۱۴۰ دانشجو در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان لرستان
حوزه/ مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان لرستان گفت: هم اکنون بیش از ۱۴۰ دانشجو در مرکز علوم اسلامی دانشگاهیان استان لرستان اشتغال به تحصیل دارند.
۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۲:۵۴