*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
استاد انصاریان تبیین کرد؛
گناهان کبیره از نگاه امام صادق(ع)
حوزه / باید دانست از منظر قرآن، گناهانی که خداوند به جهت ارتکاب آن به صراحت وعده عذاب داده است، گناه کبیره به شمار می رود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۵:۳۹
استاد انصاریان؛
شش برنامه کاربردی برای رستگاری در کلام رسول اکرم(ص) کدام است؟
حوزه/ محقق و مفسّر قرآن کریم در سخنانی به شش برنامه کاربردی برای رستگاری در کلام حضرت ختمی مرتب(ص) در کتاب راه و رسم رستگاری اشاره کرده است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۱
نگاهی به منشورات عاشورایی نشر دارالعرفان
حوزه/ مرکز نشر دارالعرفان وابسته به مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان تحت اشراف علمی استاد حسین انصاریان مجموعه کتب عاشورایی و مناسبتی خود را معرفی کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۴۱
۱۳ تا ۲۲ مردادماه؛
سخنرانی استاد انصاریان در مشهد مقدس برگزار می شود
حوزه/ طبق سنوات گذشته سخنرانی استاد انصاریان، مفسّر، محقق و پژوهشگر قرآن و معارف اسلامی از ۱۳ تا ۲۲ مردادماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۲:۱۶
استاد انصاریان تبیین کرد؛
گناهان کبیره در کلام امام صادق(ع)
حوزه/ باید دانست از منظر قرآن، گناهانی که خداوند به جهت ارتکاب آن به صراحت وعده عذاب داده است، گناه کبیره به شمار می رود.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۳:۰۷
امام رئوف صفت خاص و ویژه امام رضا (ع) است
حوزه/ آیین جشن میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در موسسه علمی فرهنگی دارالعرفان با حضور کارکنان این موسسه علمی فرهنگی برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۶:۱۵
نگاهی به کتاب ارزشمند «حلال و حرام مالی» اثر استاد انصاریان
حوزه/ کتاب ارزشمند « حلال و حرام مالی » به قلم مفسرّ، محقق و پژوهشگر قرآن کریم، حضرت استاد حسین انصاریان در سال ۹۳ به زیور تبع آراسته شده است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۸:۵۴
استاد انصاریان در جمع روزه داران:
کوردلان خیال نکنند که تمام زندگی فقط دنیاست
حوزه/ محقق و مفسر قرآن و نهج البلاغه گفت: خریدار جان و مال ما خداوند و قیمت این جان و مال بهشت است، اما گروهی این دنیای از دست رفتنی را با آخرت ماندگار معامله کردند؛ زندگی که فقط دنیا نیست، این کوردلان هستند که خیال می‌کنند زندگی فقط دنیاست.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۳:۱۶
به همت موسسه علمی فرهنگی دارالعرفان؛
مسابقه فرهنگی « ماه من» برگزار می شود
حوزه/ به همت موسسه علمی فرهنگی دارالعرفان، با توجه به سلسله جلسات سخنرانی استاد حسین انصاریان در ایام ماه مبارک رمضان مسابقه ای با عنوان « ماه من » به منظور ترویج معارف دینی در شبکه های اجتماعی مرتبط با پایگاه اطلاع رسانی دفتر استاد انصاریان با محوریت سخنان ایشان برپا شده است.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۹:۲۰
استاد انصاریان:
نعمت‌ها درهای بهشت یا جهنم را برای شما باز می‌کنند
حوزه/ نعمتی را که خداوند به انسان عنایت می‌کند به آدم نمی‌چسباند، اگر اراده کند با یک اتفاق همه را از انسان می گیرد. خداوند نعمت را به ما داده تا با این نعمت کار کنیم و قیامت هشت در بهشت را به روی ما باز کند. اگر اشتباه کار کنیم قیامت هفت در جهنم را باز می‌کنند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۴۶