*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
معاون تهذیب حوزه های علمیه در همدان:
برخی افراد واعظ درون خود را خفه کرده اند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ملکی در مسجد جامع همدان گفت: هر انسانی یک واعظ در درون خودش دارد که همان وجدان است که راه درست را به او نشان می دهد، اما متاسفانه بعضی از افراد آن را خفه می کنند و به سمت تباهی حرکت می کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۷:۵۶
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
دشمن دام بی بندوباری برای جوانان پهن کرده است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروز دشمن برای تغییر فرهنگ مردم، رفتارهایی همچون رقص، موسیقی غربی و غناء را به اسم آزادی ترویج می کند، این همان دام و دانه‌ای است که دشمن پهن کرده، این‌ها آزادی نیست، بلکه سلب آزادی است .
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۰۳
کارشناس حوزوی:
ماه رمضان فرصتی دوباره برای رجوع به معنویت و کمال بندگی است
حوزه/ حجت‌الاسلام منصوری، ماه رمضان را فرصتی مغتنم برای مراجعه دوباره انسان به برنامه زندگی خویش دانست و اظهار داشت: ماه رمضان بهترین فرصت برای قانون‌مندی در عالم تکوین بوده و این ماه پر خیروبرکت ماه مراجعه دوباره انسان به برنامه زندگانی خویش است.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۶:۳۲
سلسله مباحث اخلاق عملی در قرآن(۷)؛
توبه؛ نخستین گام عملی برای تقید به اخلاق الهی
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری، توبه را نخستین گام عملی برای تقید به اخلاق الهی دانست و گفت: ایام لیالی قدر، بهترین فرصت برای بازگشت و توبه است که با این کار قطعاً سعادتمند خواهید شد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۵:۵۷
سلسله مباحث مسیر یار(۸)؛
خط تولید معنویت...
​حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حاجتی گفت: خط تولید از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود. خداوند متعال دو ماه «رجب» و «شعبان» را به‌عنوان مقدمه برای ورود انسان به ماه مبارک «رمضان» قرار داده تا انسان وارد خط تولید معنویت شود.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۱۱:۱۵
سلسله مباحث مسیر یار (۷)؛
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجتی: راه قوی شدن، ارتباط با شیطان نیست! امید به خداست
حوزه/ امام جمعه موقت اهواز، گفت: راه قوی شدن و قدرتمند شدن، ارتباط با شیطان و امید به شیطان بزرگ بستن نیست! راهش این است که به خدا اعتماد کنید و توجهتان به پروردگار عالم بیشتر شود.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۲۱:۲۵
کارشناس حوزوی در گفتگو با «حوزه» مطرح کرد؛
بهترین عمل در شب قدر...
حوزه/ حجت الاسلام منصوری گفت: در شب‌های قدر اعمال بسیاری وارد شده لاکن یکی از برترین این‌ها عملی است که اگر انسان بدان استمرار داشته باشد، یقیناً دعایش مستجاب خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۸:۵۵
سلسله مباحث اخلاق عملی در قرآن(۶)؛
گمراهان نمی‌توانند راهنمای بشر در مسیر سعادت باشند
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری با ذکر آیه شریفه ۷۳ از سوره انبیاء در بیان «هدایت تشریعی» خداوند گفت: کسانی می‌توانند هدایتگر بشر باشند که خود مهتدی و راه یافته باشد و این مهم به اختصار در این شعر زیبا بیان شده است که «خفته را خفته کی کند بیدار».
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۳۴
در ویژه‌برنامه سحرخیزان اهواز مطرح شد؛
سیره علوی از نگاه حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه گفت: برخی افراد ممکن است در ارتباط با خدا مقید باشد! اما نسبت به دردهای مردم بی‌تفاوت باشند! از آن طرف نیز ممکن است عده‌ای توجه ویژه‌ای به نیازمندان داشته باشند، اما به عبادت و بندگی خدا اهمیت ندهند! این سیره، خلاف منش حضرت علی بوده و کسی که می‌خواهد پیرو واقعی آن حضرت باشد، باید جمعی میان «تعبد» و «تخلق» قائل شود.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۲۳
رئیس دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز تشریح کرد:
چرا «حزب‌الله» شکست ناپذیر است!
حوزه/ رئیس دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز گفت: وقتی مقام معظم رهبری با قاطعیت بیان می‌کنند «پیروزی از آن ماست و شکستی در راه ما نخواهد بود» با استناد آیه ۵۶ سوره مائده است که می‌فرماید؛ «إِنَّ حزب‌الله هُمُ الْغالِبُونَ».
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۳:۰۷