*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
حجت الاسلام و المسلمین جعفر ناصری :
نظام نامه اخلاقی تدوین شود
حوزه/ استاد اخلاق حوزه گفت: طلبه ای که وارد حوزه علمیه می شود اگر شخصیت او ساخته نشود، آرام نمی گیرد و با کتاب، لفظ و جایگاه کاری صِرف نمی توان قلب او را آرام کرد و از ورود به حوزه، علم همراه با ساخته شدن، تهذیب، تزکیه، آرامش و اتصاف به فضایل و دوری از رذایل را می خواهد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۹
رئیس مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی اصفهان:
حوزه توجه بیشتری به مراکز تخصصی اخلاق داشته باشد
حوزه/ حجت الاسلام مومنی با بیان این که امروزه حتی جذب فِرق نیز جذب کلامی نیست، بلکه جذب اخلاقی است، گفت: جالب است که همه دانسته اند باید در حوزه اخلاق سرمایه گذاری کنند، چرا که حوزه اخلاق اهمیت بالایی دارد و ما نیز باید بیشتر به این عرصه توجه کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۹
معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سمنان:
فرصت جوانی یک سرمایه است/ ضرورت تقویت اخلاق در جامعه
حوزه/ حجت‌الاسلام بارانی با بیان اینکه جوانی برای شما سرمایه است اگر از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید می‌توانید موفق باشید، گفت: نقش اخلاق در زندگی بسیار مهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶
امام جمعه بجنورد مطرح کرد:
خوش اخلاقی و همت بلند دو عنصر بسیار ارزشمند در انسان ها
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی خوش اخلاقی و همت بلند را دو عنصر بسیار ارزشمند در انسان ها توصیف کرد و گفت: همواره سعی کنید خوش اخلاقی و بلند همتی را سرلوحه کار خود قرار دهید که این خصوصیات در زندگی فردی و اجتماعی بسیار لازم و ضروری است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۵۰
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
«گذشت در خانواده» از تعارضاتی که قوانین توان عقده گشایی از آنها را ندارند، عقده می گشاید
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تاب آوری در خانواده و حُسن خُلق و دیگر فضایل اخلاقی آن چنان مقتدرانه عمل می کنند که نیازمندی به هر قانونی را تحت الشعاع قرار می دهد؛ از این رو، این سخن گزاف نیست که اخلاق بر قانون حاکم است، اگرچه به قانون نیازمندیم.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۱۲
مدیر خانه اخلاق پژوهان جوان قم تشریح کرد:
برگزاری ۴۷ نشست فلسفه اخلاق در خانه اخلاق پژوهان قم
حوزه/ مدیر خانه اخلاق پژوهان جوان قم گفت: از سال ۹۴ تاکنون، ۴۷ نشست فلسفه اخلاق با حضور اساتید برجسته کشوری و طلاب و دانشجویان در خانه اخلاق پژوهان جوان در قم برگزار شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۵۷
معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه:
طرح جامع تربیتی عطر قرآنی را در مدارس علمیه کرمانشاه شکوفا کرد
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه از اجرای موفق طرح جامع تربیتی و گسترش و ترویج برنامه های قرآنی در مدارس این استان خبر داد .
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۴:۵۰
آیت الله العظمی مظاهری:
کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام مصداق کم‌فروشي است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق خود گفتند:كم‏ فروشى‏، فقط هنگام فروش جنس محقّق نمي‌شود؛ بلکه کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام نيز مصداق کم‌فروشي است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۷
فصلنامه «اخلاق» به ایستگاه پنجاه و دوم رسید
معاون پژوهش و رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: شماره ۵۲ این فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۷
رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌:
مناسبات اجتماعی انسان را به سوی اخلاق سوق می دهد
حوزه/ رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مناسبات اجتماعی بشر را انسانی تر نموده و او را به فطرت، معنویت و اخلاق سوق و مدارای مبتنی بر اخلاق و علم را در میان بشر گسترش دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۶