*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
شرحی بر حدیث عنوان بصری (۲)؛
در طلب علم، سن و سال ملاک نیست
حوزه/ در طلب علم، سن و سال ملاک نیست، فلذا در حالات عنوان بصری نوشتند « وَ کَانَ شَیْخًا کَبِیرًا قَدْ أَتَی عَلَیْهِ أَرْبَعٌ وَ تِسْعُونَ سَنَةً.» یک پیرمرد سالخورده و فرتوتی بود ۹۴ سال هم از عمرش گذشته است.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۰۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین:
اجرا کنندگان سند ۲۰۳۰ خائن به ملت اند
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: کسانی که بخواهند سند ننگین ۲۰۳۰ را به مرحله اجرا در آورند، مرتکب خیانت بزرگی می شوند، چرا که این سند هویت ملی و دینی ملت ایران را هدف قرار داده است.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶:۳۴
شرحی بر حدیث عنوان بصری (۱):
ادعیه و زیارات حکم داروهای تقویتی را دارند
حوزه/ حجت الاسلام موسوی مطلق گفت: برخی از ادعیه و زیارات و اذکار حکم داروهای تقویتی را دارند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۵۵
هر روز ساعت ۸ صبح؛
با "سایه سار رمضان" همراه شوید
حوزه/ رسانه رسمی حوزه منتخبی از مباحث کتاب «در سایه سار رمضان» را هر روز ساعت ۸ صبح منتشر خواهد کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۰۷:۳۰
حجت الاسلام و المسلمین جعفر ناصری :
نظام نامه اخلاقی تدوین شود
حوزه/ استاد اخلاق حوزه گفت: طلبه ای که وارد حوزه علمیه می شود اگر شخصیت او ساخته نشود، آرام نمی گیرد و با کتاب، لفظ و جایگاه کاری صِرف نمی توان قلب او را آرام کرد و از ورود به حوزه، علم همراه با ساخته شدن، تهذیب، تزکیه، آرامش و اتصاف به فضایل و دوری از رذایل را می خواهد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۹
رئیس مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی اصفهان:
حوزه توجه بیشتری به مراکز تخصصی اخلاق داشته باشد
حوزه/ حجت الاسلام مومنی با بیان این که امروزه حتی جذب فِرق نیز جذب کلامی نیست، بلکه جذب اخلاقی است، گفت: جالب است که همه دانسته اند باید در حوزه اخلاق سرمایه گذاری کنند، چرا که حوزه اخلاق اهمیت بالایی دارد و ما نیز باید بیشتر به این عرصه توجه کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۹
معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سمنان:
فرصت جوانی یک سرمایه است/ ضرورت تقویت اخلاق در جامعه
حوزه/ حجت‌الاسلام بارانی با بیان اینکه جوانی برای شما سرمایه است اگر از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید می‌توانید موفق باشید، گفت: نقش اخلاق در زندگی بسیار مهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶
امام جمعه بجنورد مطرح کرد:
خوش اخلاقی و همت بلند دو عنصر بسیار ارزشمند در انسان ها
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی خوش اخلاقی و همت بلند را دو عنصر بسیار ارزشمند در انسان ها توصیف کرد و گفت: همواره سعی کنید خوش اخلاقی و بلند همتی را سرلوحه کار خود قرار دهید که این خصوصیات در زندگی فردی و اجتماعی بسیار لازم و ضروری است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۵۰
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
«گذشت در خانواده» از تعارضاتی که قوانین توان عقده گشایی از آنها را ندارند، عقده می گشاید
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تاب آوری در خانواده و حُسن خُلق و دیگر فضایل اخلاقی آن چنان مقتدرانه عمل می کنند که نیازمندی به هر قانونی را تحت الشعاع قرار می دهد؛ از این رو، این سخن گزاف نیست که اخلاق بر قانون حاکم است، اگرچه به قانون نیازمندیم.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۱۲
مدیر خانه اخلاق پژوهان جوان قم تشریح کرد:
برگزاری ۴۷ نشست فلسفه اخلاق در خانه اخلاق پژوهان قم
حوزه/ مدیر خانه اخلاق پژوهان جوان قم گفت: از سال ۹۴ تاکنون، ۴۷ نشست فلسفه اخلاق با حضور اساتید برجسته کشوری و طلاب و دانشجویان در خانه اخلاق پژوهان جوان در قم برگزار شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۵۷