*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
مسئول فرهنگی مسجد امام صادق(ع) تهران:
مساجد در تربیت جوانان مومن و انقلابی نقش محوری دارند
حوزه/ ضیافت افطاری مسجد امام صادق(ع) تهران ویژه دانش آموزان و خانواده­ های آنان در محل تالار حسنا صادقیه تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۴
مسئول دبیر خانه کانون های مساجد قزوین :
تهاجم فرهنگی بر روی سبک زندگی مردم تاثیر گذاشته است
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: تهاجم فرهنگی، در سبک زندگی، فرهنگ عمومی و حتی زبان شفاهی مردم نیز تاثیر گذاشته و در نهایت مردم را به سمت فرهنگ دلخواه خود که همان فرهنگ غربی، کم اهمیت جلوه دادن ارزش ها و تغییر اساسی در زندگی مردم سوق می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان مطرح کرد:
رقابت برخی زنان در میدان بدحجابی و آرایش های زننده
مدیر مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی (ره) شهرستان تاکستان گفت: امروزه بدحجابی و بی حجابی در سطح جامعه گسترش یافته است و متاسفانه برخی از زنان با چنان پوشش ها و آرایش های نامناسب در جامعه حاضر می شوند و گویا در این زمینه نیز با هم رقابت دارند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱:۲۹
امام جمعه اقليد تاکید کرد:
متزلزل کردن بنیان خانواده‌ها، هدف اصلی ماهواره است
حوزه / مسئولان فرهنگي کشور مي بايست خانواده ها را از بلاي شيطاني و خانمان سوز ماهواره كه از دشمن طراحي شده و قصد تخريب جوانان را دارند، هشيار کرده و برای مبارزه با برنامه‌های آن اقدام های جدی را انجام دهند.
۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷
تخریب بنیان خانواده ها؛ ره آورد شبکه های ماهواره ای
بیشترین مشکلات و اختلافات پیش آمده در خانواده ها به اعتراف خود آنان، پس از ورود شبکه های ماهواره ای به داخل منازل اتفاق افتاده است.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۷:۵۹
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه:
فمنیسم بنیان خانواده ها را به هم می ریزد
تعلیم و تربیت زنان در عصر کنونی، به خاطر تهاجم فرهنگی افسار گسیخته غرب و جریان الحادی فمنیسم که بنیاد خانواده ها را به هم می ریزد، ضرورتی انکار ناپذیر است.
۱۳۹۳/۱/۳۰ - ۱۳:۴۵