*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
مسئول فرهنگی مسجد امام صادق(ع) تهران:
مساجد در تربیت جوانان مومن و انقلابی نقش محوری دارند
حوزه/ ضیافت افطاری مسجد امام صادق(ع) تهران ویژه دانش آموزان و خانواده­ های آنان در محل تالار حسنا صادقیه تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۴۴
مسئول دبیر خانه کانون های مساجد قزوین :
تهاجم فرهنگی بر روی سبک زندگی مردم تاثیر گذاشته است
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: تهاجم فرهنگی، در سبک زندگی، فرهنگ عمومی و حتی زبان شفاهی مردم نیز تاثیر گذاشته و در نهایت مردم را به سمت فرهنگ دلخواه خود که همان فرهنگ غربی، کم اهمیت جلوه دادن ارزش ها و تغییر اساسی در زندگی مردم سوق می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۶
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان مطرح کرد:
رقابت برخی زنان در میدان بدحجابی و آرایش های زننده
مدیر مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی (ره) شهرستان تاکستان گفت: امروزه بدحجابی و بی حجابی در سطح جامعه گسترش یافته است و متاسفانه برخی از زنان با چنان پوشش ها و آرایش های نامناسب در جامعه حاضر می شوند و گویا در این زمینه نیز با هم رقابت دارند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱:۲۹
امام جمعه اقليد تاکید کرد:
متزلزل کردن بنیان خانواده‌ها، هدف اصلی ماهواره است
حوزه / مسئولان فرهنگي کشور مي بايست خانواده ها را از بلاي شيطاني و خانمان سوز ماهواره كه از دشمن طراحي شده و قصد تخريب جوانان را دارند، هشيار کرده و برای مبارزه با برنامه‌های آن اقدام های جدی را انجام دهند.
۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷
تخریب بنیان خانواده ها؛ ره آورد شبکه های ماهواره ای
بیشترین مشکلات و اختلافات پیش آمده در خانواده ها به اعتراف خود آنان، پس از ورود شبکه های ماهواره ای به داخل منازل اتفاق افتاده است.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۷:۵۹
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه:
فمنیسم بنیان خانواده ها را به هم می ریزد
تعلیم و تربیت زنان در عصر کنونی، به خاطر تهاجم فرهنگی افسار گسیخته غرب و جریان الحادی فمنیسم که بنیاد خانواده ها را به هم می ریزد، ضرورتی انکار ناپذیر است.
۱۳۹۳/۱/۳۰ - ۱۳:۴۵