*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
نگاه جهان شمول شرط پاسخگویی حوزه های علمیه به نیازهای دنیاست
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حوزه‌های علمیه در عرصه‌های گوناگون دیدگاه جهان‌شمول داشته باشند تا بتوانند با سبک و سیاق جدید پاسخگوی مباحثی که جهان بشریت به آن نیاز دارد، باشند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۰۲:۳۵
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان شمالی:
تحقق تحول در حوزه علمیه درگرو مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی مدبّرانه است
حوزه/ استاد درس خارج اصول حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: لازمه رشد و پویایی حوزه‌های علمیه تحول در حوزه‌ها است و لازمه تحقق آرمان تحول در حوزه‌ها مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی صحیح و مدبرانه است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۵۴
عملیاتی شدن حرکت تحولی مدنظر مقام معظم رهبری مهم است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: آنچه برای حوزه علمیه مهم است، عملیاتی شدن حرکت تحولی مدنظر مقام معظم رهبری می باشد.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۳۶
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
پاسخگویی مطلوب حوزویان به نیازهای روز از ثمرات تحول در حوزه است
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: یکی از ثمرات و برکات تحول در حوزه این است که طلاب و روحانیون به نیازهای روز جامعه ، پاسخگویی مطلوب و مناسبی خواهند داشت.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۱:۰۰
عضو شورای آموزش حوزه علمیه اصفهان:
حوزه در مسیر تحول تخصص گرا شود/ تحول به معنای از دست دادن سنت ها نیست
عضو شورای آموزش حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه طلاب با استعدادهای مختلف، خواهان نوگرایی هستند، گفت: باید به غیر از فراهم کردن تحصیل علوم دینی، زمینه های نوگرایی و ورود به عرصه های اجتماعی را برای طلاب فراهم کرد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۳۷
مدیر عامل خبرگزاری حوزه:
از خلاقیت ها و سعه صدر در نیروهای خبرگزاری حوزه تشکر میکنم / برای تحول در حوزه نیازمند گفتمان سازی هستیم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با بیان این که برای تحول در حوزه و رسانه نیازمند به گفتمان سازی هستیم گفت: متأسفانه در جامعه حوزوی گفت وگوی تمدن خواه، گفتمان نیست، بسیاری از حوزویان این موضوع را یا نپذیرفته اند یا نمی دانند چه چیزی است؛ اگر هم می دانند، در حد یک چیز جزئی می دانند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۲۱
استاد سطح عالی حوزه علمیه اصفهان:
تحول در حوزه به معنای به روز رسانی حوزه است /در ماه شعبان غوغایی از نزول برکات است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کلباسی گفت:بحث تحول درحوزه یکی از موضوعاتی است که همه حوزویان بر این امر اتفاق نظر دارند، تحول در حوزه یعنی آن که حوزه علمیه به روز رسانی شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۲۵