*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
مشاور وزیر ارشاد: برجسته‌ترین صفت اصفهان علم و هنر است
حجت الاسلام ارزانی گفت: یکی از مهمترین سیاست ها و اصول ما در طول مدت خدمت در اداره ارشاد اصفهان، واگذاری امور به انجمن های مردم نهاد و در اصطلاح برون سپاری امور بود، معتقدیم که ما متصدی امر فرهنگ نیستیم، بلکه متولی آن هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴:۲۲
با حکم وزیر ارشاد؛
مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان معارفه شد
حجت‌الاسلام محمدعلی انصاری با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منصوب ودقایقی قبل مراسم معارفه این مقام مسئول برگزار شد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۳۳
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛
مسئولان ارتباط خود را با علما قطع نکنند
حوزه/ برقراری ارتباط با علما، توجه به بهبود وضع معیشتی، همراهی با مردم در سختی ها، حرکت در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی و توجه به اشتغال جوانان از مهمترین مولفه های تاثیرگذار در رشد و تعالی شاخصه های توسعه به شمار می رود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۲۵
مدیر جدید حوزه علمیه کرمانشاه:
به برکت انقلاب زمینه توسعه و ارتقاء حوزه های علمیه فراهم است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ایرانی با بیان این که برای توسعه مدارس دینی باید به دو نکته فرصت ها و ضرورت ها توجه کرد، گفت: اولین فرصت برای ارتقای حوزه ها و مدارس علمیه، وجود انقلاب است که باعث رشد کمی و کیفی حوزه ها شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۷:۲۷
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه مطرح کرد:
تربیت طلبه انقلابی؛ مهمترین رسالت امروز حوزه های علمیه
حوزه/ آیت الله علما در مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه ادامه داد: تربیت طلاب و روحانیون انقلابی که از علم و عمل همراه با بصیرت و آگاهی نسبت به مسایل روز بهره مند باشند، یکی از مهمترین نیازهای کشور بخصوص استان کرمانشاه می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۶:۲۷
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه کشور:
حوزه علمیه پشتوانه معرفتی و فکری نظام اسلامی است/ توسعه نرم افزاری؛ مهمترین نیاز حوزه کرمانشاه
حوزه/ قائم مقام مدیر حوزه های علمیه کشور، حوزه را پشتوانه معرفتی و فکری نظام اسلامی خواند و تصریح کرد: تبلور چنین حکومتی نتیجه زحمات علما به عنوان تربیت یافتگان حوزه های علمیه در طول تاریخ می باشد که با تلاش ها و استقامت و تحمل سختی های بسیار، اسلام ناب محمدی (ص) و دین مردم را حفظ کرده اند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۶:۲۶
معاون جدید پژوهش جامعه المصطفی:
اعتبار هر مجموعه آموزشی به آثار و ثمرات علمی آن است
حوزه/ معاون جدید پژوهش جامعه المصطفی با تأکید بر این که اعتبار هر مجموعه آموزشی- علمی، به آثار و ثمرات علمی آن وابسته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با فضای جدیدی که ایجاد شده است، بتوانیم همدلی و همکاری روز افزونی را در راستای ارتقاء و اعتلای اندیشه های دینی در حوزه های بین المللی رقم بزنیم.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین عباسی خبر داد:
انتشار سالیانه ۴۰۰ عنوان کتاب در انتشارات جامعه المصطفی/ ۴ هزار محقق در المصطفی حضور دارند
حوزه/ معاون آموزش جامعه المصطفی با اشاره به این که در جامعه المصطفی ۵۰ نشریه تخصصی در حوزه های مختلف علمی و اجتماعی به چاپ می رسد، گفت: امروز انتشارات المصطفی در بحث نشر کتاب با رویکرد هر روز یک کتاب، سالیانه قریب به ۴۰۰ عنوان کتاب را به چاپ می رساند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۴۹