*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٨ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Wednesday, September 20, 2017
مدیر جدید حوزه علمیه کرمانشاه:
به برکت انقلاب زمینه توسعه و ارتقاء حوزه های علمیه فراهم است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ایرانی با بیان این که برای توسعه مدارس دینی باید به دو نکته فرصت ها و ضرورت ها توجه کرد، گفت: اولین فرصت برای ارتقای حوزه ها و مدارس علمیه، وجود انقلاب است که باعث رشد کمی و کیفی حوزه ها شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۷:۲۷
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه مطرح کرد:
تربیت طلبه انقلابی؛ مهمترین رسالت امروز حوزه های علمیه
حوزه/ آیت الله علما در مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه ادامه داد: تربیت طلاب و روحانیون انقلابی که از علم و عمل همراه با بصیرت و آگاهی نسبت به مسایل روز بهره مند باشند، یکی از مهمترین نیازهای کشور بخصوص استان کرمانشاه می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۶:۲۷
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه کشور:
حوزه علمیه پشتوانه معرفتی و فکری نظام اسلامی است/ توسعه نرم افزاری؛ مهمترین نیاز حوزه کرمانشاه
حوزه/ قائم مقام مدیر حوزه های علمیه کشور، حوزه را پشتوانه معرفتی و فکری نظام اسلامی خواند و تصریح کرد: تبلور چنین حکومتی نتیجه زحمات علما به عنوان تربیت یافتگان حوزه های علمیه در طول تاریخ می باشد که با تلاش ها و استقامت و تحمل سختی های بسیار، اسلام ناب محمدی (ص) و دین مردم را حفظ کرده اند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۶:۲۶
معاون جدید پژوهش جامعه المصطفی:
اعتبار هر مجموعه آموزشی به آثار و ثمرات علمی آن است
حوزه/ معاون جدید پژوهش جامعه المصطفی با تأکید بر این که اعتبار هر مجموعه آموزشی- علمی، به آثار و ثمرات علمی آن وابسته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با فضای جدیدی که ایجاد شده است، بتوانیم همدلی و همکاری روز افزونی را در راستای ارتقاء و اعتلای اندیشه های دینی در حوزه های بین المللی رقم بزنیم.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین عباسی خبر داد:
انتشار سالیانه ۴۰۰ عنوان کتاب در انتشارات جامعه المصطفی/ ۴ هزار محقق در المصطفی حضور دارند
حوزه/ معاون آموزش جامعه المصطفی با اشاره به این که در جامعه المصطفی ۵۰ نشریه تخصصی در حوزه های مختلف علمی و اجتماعی به چاپ می رسد، گفت: امروز انتشارات المصطفی در بحث نشر کتاب با رویکرد هر روز یک کتاب، سالیانه قریب به ۴۰۰ عنوان کتاب را به چاپ می رساند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۴۹
مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش جامعه المصطفی برگزار شد
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه معاون پژوهش جامعه المصطفی با حضور حجت السلام والمسلمین مهدوی مهر جانشین رئیس جامعه المصطفی و جمعی از مدیران و کارشناسان این معاونت در سالن جلسات سازمان مرکزی المصطفی برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۴۳
با تودیع حجت الاسلام والمسلمین محامی؛
رئیس جدید مجتمع آموزش عالی علوم و مطالعات اسلامی معارفه شد
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه رئیس مجتمع آموزش عالی علوم ومطالعات اسلامی(ویژه فرق و مذاهب اسلامی)، با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، جانشین رئیس المصطفی و حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، مدیر کل دفتر ریاست المصطفی برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۱:۰۲
مدیر کل سابق اعزام مبلغ سازمان اوقاف:
تکریم مبلغان از اولویت های سازمان اوقاف است
حوزه/مدیر کل سابق اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: فعالیتهای بسیار جدی در عرصه خدمت رسانی در این سازمان برداشته شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۶:۴۵