*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
مدیر حوزه های علمیه خواهران:
بیشتر مسئولیت ها در حوزه خواهران به بانوان واسپاری خواهد شد
حوزه/ گرچه تربیت و سایر عرصه ها نیز مهم است، اما اصلی ترین محور کار در حوزه به مباحث آموزشی بر می گردد؛ چرا که آموزش در یک مرکز حوزوی اصلی ترین معاونت و ستون خیمه همه فعالیت هاست.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۱
مدیر سابق حوزه علمیه خواهران:
فعالیت ۱۰هزار بانوی طلبه در فضای مجازی/ مدیریت حوزه علمیه خواهران نمونه ای از مدیریت جهادی بود
حوزه/ بیش از ۱۰ هزار طلبه خواهر در عرصه فضای مجازی تاثیر گذار هستند؛ از جمله دستاوردهای مهم حوزه علمیه خواهران آن است که امروز در نظام مدیریتی و سازمانی حرف های زیادی برای گفتن دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه خواهران
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه خواهران روز چهارشنبه ۱۸ بهمن از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰
با حکم آیت الله طباطبایی نژاد؛
مدیر جدید مدرسه علمیه شهید مدرس اردستان معرفی شد
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه مدیر مدرسه علمیه شهید مدرس شهرستان اردستان با حضور مسئولین و معاونین حوزه علمیه اصفهان در این مدرسه برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۴
مدیر جدید مدرسه علمیه شهید مدرّس اردستان:
حوزه علمیه باید نبض جامعه باشد
حوزه/ حجت الاسلام جعفری گفت: وظیفه روحانیت و حوزه علمیه در شرایط امروز این است که جوّ اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه باید در دست حوزه علمیه و طلاب باشد، به عبارتی معتقدم که نبض شهر باید حوزه علمیه باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۱
تصاویر/ مراسم معارفه مدیر جدید شبکه جهانی ولایت
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۵:۲۹
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین رفعتی:
شبکه جهانی ولایت در تراز حوزه علمیه ارتقا می یابد
حوزه/ رئیس جدید موسسه جهانی ولایت گفت: شبکه ولایت باید در حد حوزه علمیه ارتقا داده شود و هر فردی که در طلب آشنایی با شیعه باشد به این شبکه مراجعه کند.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۴:۴۲
مشاور وزیر ارشاد: برجسته‌ترین صفت اصفهان علم و هنر است
حجت الاسلام ارزانی گفت: یکی از مهمترین سیاست ها و اصول ما در طول مدت خدمت در اداره ارشاد اصفهان، واگذاری امور به انجمن های مردم نهاد و در اصطلاح برون سپاری امور بود، معتقدیم که ما متصدی امر فرهنگ نیستیم، بلکه متولی آن هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴:۲۲