*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
۷۰ درصد تعهدات خیّرین مدرسه ساز در سالیان قبل محقق شده است
حوزه/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون در خراسان جنوبی ۲۱ جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار شده است، گفت: طی این جشنواره ها ۱۴۲ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان تعهدات خیرین بوده که ۷۰ درصد آن محقق شده و یک هزار و ۷۹۸ کلاس ساخته شده است.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۰
امام جمعه شوسف:
مدارس شوسف نیازمند نوسازی و تجهیزات هستند
حوزه/امام جمعه شوسف با بیان اینکه مدرسه سازی بهترین مصداق ذخیره سازی اخروی است، گفت: در شهر شوسف و روستاهای آن نیازهایی در خصوص احداث مدارس جدید و تجهیز مدارس قدیمی وجود دارد که نیازمند توجه خیرین مدرسه ساز است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۱:۰۶
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی خبر داد:
دعوت از ۵۰۰ خیّر برای شرکت در سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی
حوزه/مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی با اعلام اینکه تاکنون ۵۰۰ خیّر از خراسان جنوبی به جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی دعوت شده اند، افزود: این جشنواره سوم اردیبهشت در مشهد برگزار می شود و امیدواریم این تعداد در این جشنواره حضور و آموزش و پرورش را یاری کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۳۷
امام جمعه زیرکوه: دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند
حوزه/امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه در مرکز شهرستان هنوز دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند گفت: نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس برای آنها هستیم که از همه خیرین مدرسه ساز که در این زمینه کار خیر انجام می دهند می خواهیم توجه ویژه ای به شهرستان مرزی زیرکوه داشته باشند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۸
امام جمعه درمیان:
شهرستان درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است
حوزه/امام جمعه درمیان با بیان اینکه درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است، گفت: در اسدیه نیازمند تاسیس حداقل ۳ مدرسه جدید و ۳خوابگاه هستیم و با اطلاع رسانی کردن کمبودها می توانیم باعث جذب خیّرین مدرسه ساز شویم.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۳۷
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
ساخت مدرسه نوعی عبادت محسوب می شود
حوزه/امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه یکی از بهترین کارهای خیر و نیک ساختن مراکز آموزشی است گفت: تعلیم و تربیت و ساخت مدارس نوعی عبادت محسوب می شود.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۱۵
امام جمعه سربیشه خواستار شد:
توجه خیرین مدرسه ساز به توسعه معنوی مدارس
حوزه/امام جمعه سربیشه گفت: با توجه به اینکه کار خیرین مدرسه ساز به اندازه تعلیم و تربیت دارای اهمیت بسیار است، باید بحث توسعه معنوی مدارس و کمک به دانش آموزان مورد توجه خیرین قرار بگیرد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۸:۱۰
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی کمبود فضای آموزشی دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه در بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی حتی مرکز استان کمبود شدید فضاهای آموزشی وجود دارد، گفت: اگر ما در زمینه ساخت فضاهای آموزشی به اعتبارات دولتی متکی باشیم معلوم نیست چه زمانی این مشکلات و نواقص برطرف شود .
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۱
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
آموزش و پرورش به یاری خیّرین نیاز دارد
حوزه/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه با همت خیرین، منابع ملی بیشتری به استان تعلق می گیرد، گفت: مجلس تصویب کرده که در سال ۹۸، هزار میلیارد تومان از محل منابع ملی به پروژه های نیمه تمام مردمی، اختصاص دهد و با کمک ۳۰ درصدی خیران، دولت ۷۰ درصد کمک کند تا پروژه به اتمام برسد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۲:۱۲
فرماندار شهرستان درمیان:
دولت سهم خود را در زمینه مدرسه‌سازی به موقع پرداخت کند
حوزه/فرماندار درمیان گفت: دولت باید سهم خود را در زمینه مدرسه‌سازی، به موقع پرداخت و تخصیص دهد، تا به علت تورم، هزینه‌های ساخت افزایش پیدا نکند.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۱:۱۴