*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
امام جمعه فرانکفورت:
دنیادوستی از موانع شناخت و آگاهی است
حوزه/ نماز جمعه این هفته مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمود خلیل زاده در مسجد جامع امام علی( ع) مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت اقامه گردید.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۰:۵۰
امام مرکز اسلامی فرانکفورت:
اماکن عبادی به هیچ وجه نباید مورد تعرض و تهدید قرار گیرد
حوزه/ مراکز مقدس اعم از کنیسه و کلیسا و مساجد و سایر مکان های عبادی ، محلی برای امنیت روحی مراجعین و مؤمنین هستند و به هیج وجه نباید مورد تهدید یا تعرض قرار بگیرند چه رسد به چنین کشتار های وحشیانه ای که در نیوزلند شاهد بودیم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸
موانع شناخت از نظر قرآن، در نماز جمعه فرانفکورت تبیین شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین خلیل زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته در مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت به تبیین یکی از موانع شناخت از نظر قرآن کریم پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۰
امام جمعه فرانکفورت از تصمیم سازمان ملل برای حل بحران یمن قدردانی کرد
حوزه/ امام مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت گفت: خوشبختانه اخبار محافل سیاسی حکایت از اراده جدی سازمان ملل برای نظارت دقیق در آتش‌بس یمن دارد و من از همه کسانی که در تامین امنیت مردم مظلوم یمن قدمی برداشته و یا حرکتی خواهند کرد تشکر می‌کنم.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۲۹
برای اولین بار؛
رئیس فدراسیون شیعیان آلمان با رئیس جمهور آلمان دیدار کرد
حوزه/ برای نخستین بار در تاریخ مناسبات رسمی میان مقامات بلند پایه آلمان و جمعیتهای مسلمانان شیعی، رئیس فدراسیون شیعیان آلمان و هیئت همراه با رئیس جمهور کشور جمهوری فدرال آلمان فرانک والتر اشتاین‌مایر دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۲:۱۶
رییس مجلس شیعیان آلمان:
از بین رفت پایگاه داعش در موصل موجب خرسندی همه بشر دوستان است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین خلیل زاده گفت: از بین رفت پایگاه داعش در موصل موجب خرسندی همه بشر دوستان است و امیدواریم در آینده جامعه بشری شاهد چنین افکار و جریان‌های غیر انسانی نباشد تا انسان‌ها در کنار هم در امنیت کامل روحی، روانی، جسمی، اجتماعی و تربیتی زندگی سالمی داشته باشند.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۱۹:۵۵
رییس فدراسیون شیعیان آلمان با اشاره به حوادث تهران:
فعالان حقوق بشر حرکت جمعی برای مبارزه با ترور و تفکر تروریسم سامان دهند
امام و مدیر مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت گفت: حرکت‌های وحشیانه در ایران، عراق و افغانستان را محکوم می‌کنیم و از فعالان حقوق بشر و سازمان های بین المللی و همه کشورها می‌خواهیم تا حرکت جمعی را برای مبارزه با ترور و تروریسم سامان دهند و آن را جدی بگیرند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۴:۲۲