*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
پاداش قرض دادن
حوزه/ امام صادق(ع) در روایتی به نقل از پیامبر اسلام، بخشی از پاداش های قرض دادن به مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۹
قاعده ترس از خدا و امید به او
حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود قاعده ترس از خدا و امید به او را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۱
برداشت های اخلاقی (۱۵)؛
خوابی که گناه انسان با آن آمرزیده می شود
حوزه/ امام صادق (علیه السلام) فرمود: همانا مؤمن خواب هولناك ببيند، (به واسطه ترس ناشى از آن) گناهش آمرزيده شود و (نيز) تنش رنج ببيند و بدين سبب گناهش آمرزيده شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۶:۲۰
رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه:
نسل جدید را با سیره و کلام نورانی امام صادق(ع) آشنا کنیم
حوزه/ رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم بر لزوم آشنا سازی هر چه بیشتر نسل جدید با کلام و سیره نورانی امام جعفر صادق(ع) تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۱۰:۱۰
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
«اقتصاد مقاومتی» ریشه در دین دارد
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: امام صادق(ع) در مباحث اقتصادی تاکید بسیاری بر خودکفایی و خوداتکایی داشته اند و این امر امروز نیز از زبان مقام معظم رهبری تحت اقتصاد مقاومتی بیان می شود که نشان می دهد که مبحث اقتصاد مقاومتی ریشه در آموزه های دین اسلام دارد.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۰۲:۱۵
خوشه ای از شجره طیبه معصوم؛
امام صادق (علیه السلام) چگونه زندگی می کردند؟
حوزه/ روزي يكي از اصحاب حضرت صادق بر آن حضرت وارد شد آن جناب پيراهني پوشيده كه گريبان او را وصله زده‎اند. آن مرد پيوسته نظرش بر آن پينه بود و گويا از پوشيدن آن ...
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۵:۴۹
آیت‌الله اراکی در افتتاحیه کنفرانس وحدت:
کنفرانس وحدت محور حمایت از مقاومت در مقابل مستکبران است
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: از سرتاسر جهان، صدها شخصیت برجسته مسلمان گرد هم آمده‌اند تا وحدت و یکپارچگی خود را در مسیر حضرت رسول اکرم(ص)، قرآن کریم و حمایت از مقاومت در مقابله با مستکبران نشان دهند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۳۱
روحانیون شیعه و سنی در گفت و گو با «حوزه» مطرح کردند:
آرمان وحدت شیعه و سنی از تئوری تا عمل
حوزه/ منظور از وحدت شیعه و سنی کنار گذاشتن مسائل اختلافی، تکیه بر مشترکات و مبنا قرار دادن آنها در تعامل با یکدیگر و در مسائل مربوط به جهان اسلام و صحنه بین المللی است، به گونه ای که فارغ از اختلافات و با پرهیز از تفرقه، در مسائل جهان اسلام هم سو و هم جهت حرکت کنند و خاری شوند در چشم مستکبران عالم.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۱۹
اثر زیارت حرم امام حسین (ع)
حوزه/ امام صادق (علیه السلام) از امام حسین(علیه السلام) روایت کرد که فرمود: هیچ غم‌دیده ای نزد من نمی آید، مگر آن که خداوند او را شادمان به سوی خانواده‌اش بازگرداند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۰:۰۴